Напротив, имат се за добри хора, ощетени от съдбата (непрекъснатите мрънкалници и жертви) или за много любящи хора (които те задушават с лепкавостта си), или пък за много мъдри и добронамерени (които се опитват да те контролират непрекъснато и да те моделират по свой вкус). Общо взето, ако се вържеш и поведението им те разстройва по някакъв начин, вече си им дал "коридор" за източване




Днес първи работен ден за новата 2007г. и направо ми се вързаха очите на панделка


Първото нещо, което направих, след като влязох в офиса, е да изтрия всички пропуснати обаждания на стационарката, че се бяха събрали и от дните между Коледа и НГ
ако седнеш с/у един човек и започнеш да си мислиш как всеки момент ще ти стане лошо, със сигурност ще го постигнеш ... 
Препоръчани теми