Дори се и усмихвам...Не мисля,че можем да категоризираме хората само като"енергийни вампири" или "донори".В различни моменти,сред различно обкръжение и ние може "да смучем" живителни сокове...Наистина има такива,които те карат да се чувстваш болен.И аз търся тайната на защитата.Чела съм и за това "затваряне" с кръстосани крака или ръце,дори съм опитвала,но не бих казала с успех.Единственият случай,когато се почувствах добре след подобен контакт,беше след като позволих на натрупаното в мен да излезе наяве,дори обидих другия човек.Природата ми не е такава,та не го приемам за единствен вариант за самозащита...А и е само временно лекарство.Същият човек след известно време ми действа пак по същия начин.Възможно е,и той да ме възприема като "вампир" и това да е неговият начин за самозащита...Не го разбирам,защото по принцип съм си мила и добра...

Ще се възползвам, че на моменти се усещам как мяткам с ръце. 
Препоръчани теми