Турски филми и сериали - Обща тема - Тема 14

  • 116 375
  • 739
# 465
Привет, чудни момичета🌷И аз съм с молба за препоръка на готин, забавен, весел турски сериал. Добре е и да има и бг субтитри. Благодаря от сърце🫶🏻
Виж целия пост
# 466
Много сериали има с аудио озвучени . Какъв жанр предпочита ?

Драми, семейни, любовни. Аз които предложих ги е гледала, но не ги и знам много де
Виж целия пост
# 467
Някой дали знае "Синьо изгнание " ще му продължат ли превода при настоящите обстоятелства?
Виж целия пост
# 468
В момента по бТВ лейди излъчват Неверният ,на бг мрежа от лъжи. Озвучен е и добър сериал тип семейна драма.
Сблъсък също ми харесва. Тежък сериал е. Също и Вятърничав препоръчвам и е с хубав дублаж. На мен ми харесва. Огледален свят.
Аз гледам повече от летните ромкоми.
С озвучаване са Любов под наем.
На мен ми е от любимите.
С аромат на ягоди  , ранобудна птичка.
Но не гарантирам че ще намерите в нета всичко с озвучаване.
Виж целия пост
# 469
Доктор чудо, Не ме оставяй, Песента на живота, Ти разкажи, Черно море, Вятърничав, Откраднати мечти, Забранената ябълка, Наследство, Домът, в който си роден, е твоята съдба.

Первин Багдат се присъедини към “Ако силно обичаш”.



Още един от летните сериали прави финал.
“Мащеха” с участието на Кутси и Хазал Филиз Кьочюккьосе прави финал с 8 епизод.
Виж целия пост
# 470
Два летни сериала окапаха до есента ще остане ли някой който да продължи?!

Сетих се за още турски сериали по въпроса за озвучаването.
Нашата История с Хазал Кая и Бурак Дениз. Луда история и любов и хумор. Тип социална драма.
Жестокият Истанбул също е с бг аудио. В момента го повтарят по лейдито вечерта.
Ичерде - Върешен човек също е с озвучаване от бТВ.
От по старите Милост с Ибо Челиккол. Страхотен актьор и каст. Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 471
Сезонът на черешите, Войната на розите, Стая 309.
Виж целия пост
# 472
И Джан Яман задължително-Мистър грешен,Да обичаш на инат,Ранобудна птичка.....Кървави цветя-дълъг,предълъг,има от всичко по много-това е последното,което гледах и ми хареса,Рибарче,Г-жа Фазилет и нейните дъщери,В очакване на слънцето,Дъщерите на Гюнеш и най-сладкият-Любовта не разбира от думи
Виж целия пост
# 473
Да обичаш на инат е познато заглавие не се сещам в момента с кои актьори и кога е излъчван по нашите тв.
Ще ми промените ли?
Виж целия пост
# 474
Да обичаш на инат е познато заглавие не се сещам в момента с кои актьори и кога е излъчван по нашите тв.
Ще ми промените ли?


https://www.videoclip.bg/watch/555322_da-obichash-na-inat-inadin … 01-e01-1-2-bg-sub

малко по-различно е името,извинете
Виж целия пост
# 475
О , с Джани и  сладката рижавелка е сериала.

 Сонгюл Йоден или  Сончето, както и казвам на галено е хамиле. Много се радвам за нея и това щастие. Обичам си я. Heart Eyes
Виж целия пост
# 476
Много се радвам за нея! Супер!
Виж целия пост
# 477
Момичета, жената каза да сте живи и здрави:) Започнала е - Домът в който си роден. Изпратих списък с всички препоръки🌸
Виж целия пост
# 478
Момичета, жената каза да сте живи и здрави:) Започнала е - Домът в който си роден. Изпратих списък с всички препоръки🌸
Радвам се че помогнахме и е доволна. Сега добавихме в темата и още от списъка.
Виж целия пост
# 479
Браво, ще има какво да гледа и слуша жената. Hug
Дано нещо все пак остане в мрежата с български субтитри или дублаж.

АТВ много смело сваля летните сериали. Не знам дали имат нещо предвид на тяхно място. Знам, че без печалба не може и затова правят финали набързо, но да ги бяха оставили поне още няколко серии да направят, да завършат логично и подредено. Нали после ще искат да ги продадат. Но няма какво да обсъждам, никога няма да я приема тази тяхна система, а варварите от АТВ пък-съвсем.

Като гледам обаче, и на другите летни сериали рейтингите им не са особено високи. Та се закъхарих за другия летен, който гледам- Падналия. Като ми свалиха хубавия селско-черноморски "Няма да те дам", да не ме оставят без летни сериали. Flushed С това темпо, с което са започнали...

Не помня дали е ставало въпрос за една новина- Угур Гюнеш ще изиграе Салах-Ад Дин. Нещо не са се разбрали продуцента Емра Конук и Ибрахим Челиккол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия