Турски филми и сериали - Обща тема - Тема 14

  • 116 377
  • 739
# 450
Джансу Фърънджъ се присъедини към новия сезон на “Опасни улици”.
Участвал е в сериали като Оскърбени цветя, Рибарче, Нападател и Затворник.
Виж целия пост
# 451
Гледате ли Мащеха как е с рейта ?
Нов актьор ще влиза. Бурак Хакъ ако не греша името му. Поостарял е но съм го гледала в мелодията на сърцето. Поизгуби се от екраните.
Виж целия пост
# 452
Рейтингът е 4-5.
Бурак Хакъ. Участвал е в Мелодията на сърцето и Изгубени години.
Виж целия пост
# 453
Всичко хубаво само, че тоя ГДБОП дето ни го начука. "Падналия", "Станалия", "Изгнилия", "Шивача"....през крив макарон. Дано всяко чудо да е за 3 дни.
Виж целия пост
# 454
Падам от смях Joy
с това заглавие "Изгнилия". Има ли такъв сериал и заглавие или се шегувате:joy:
Ще се задоволим засега с руските субт. Надяваме се нещата да се успокоят и пак да има бг преводи.
Цялата ни държава е цвете та опряха до преводите и развлеченията на хората. Труда им отива на вятъра.

За "Шивача" съм споделила линк в предния пост
Виж целия пост
# 455

femmi2
, "Изгнание в синевата" - "Mavi surgun".
Виж целия пост
# 456
Уаууууу НЧ с нова фотосесия и корица. Чок Саджък! Аритмия получих Animal Scream Cat

виноооо , класа  и любов . Неостаряващият капитан . Уникален!
Виж целия пост
# 457
Привет! Hug Изгледах "Шивача". Чачи превъзходен, както винаги. Много добър втори сезон, но...трябва да е последен. Що годе хепиенд, като гледам трейлъра за 3ти сезон, ами то повторение на първия. Не виждам какво могат да измислят сценаристите за да са щастливи всички накрая. Берак- и аз не я харесвах особено, но тук е страхотна. Още повече , че за годините си - не е мръднала, дори се е разхубавила. Joy
Виж целия пост
# 458
Ализе и Серкан са страхотни. Много свежи. Страхотно попадение. 😃

Oncee, Приятелите на Ализе са като някакви пенсии, толкова безлични и скучни.
Виж целия пост
# 459
Привет! Hug Изгледах "Шивача". Чачи превъзходен, както винаги. Много добър втори сезон, но...трябва да е последен. Що годе хепиенд, като гледам трейлъра за 3ти сезон, ами то повторение на първия. Не виждам какво могат да измислят сценаристите за да са щастливи всички накрая. Берак- и аз не я харесвах особено, но тук е страхотна. Още повече , че за годините си - не е мръднала, дори се е разхубавила. Joy

Пипи Heart Eyes не се съмнявах че ще изгледаш новия сезон. Чачи е на световно ниво.🌟 Между другото вече е с 9 млн последователи в ИГ след излъчването на Терзи. Не е социален , почти нищо не публикува освен по работа,но печели фенове и сърца с проекти  роли ,красота и зверски талант. Труда и постоянството и да знаеш какво искаш също е от значение.  
Третия сезон ще е като втория с екшън. Дано да е с Хепи енд. Имам забележка към сценаристите за тая пресилена любов ама.. В първи сезон изобщо не се усети и така изведнъж.. уши и премери роклята и айде ашк вече ще мре от любов. Head Band
Пеями премина през катарзис и успя да се изправи отново.
За Бери  участието и приключи. Поне с това впечатление останах. Мислех, че СЦ ще измислят интриги ,но йок. Това е платформа не е по туркиш тв да точат локуми и пълнежи.
Внесе свежест и страст и това е.
Любовните им страстни сцени взривиха екрана и публиката и пресата. Не знам на колко години е не усетих разликата.
Двамата се познават отдавна в реала и са купонясвали и забавлявали и имат спомени. Имат си доверие и с лекота изиграха всичко.
Салих и той е чок талантлив.
Има и забавни клипчета зад кадър и снимки с екипа.
Олгун Шимшек е за Оскар. Не знаех кой е и сега го откривам,като актьор. 
За дервишкият танц какво ще кажеш ? Всичко му приляга Heart Eyes
Нямаме търпение за финалния сезон предполагам есента ще го пуснат.
Джентълмен по инфо от Бирсен Ант ще е в края на годината. Аз си знаех, че ще е тогава още когато го заснеха. Ясна ми е  схемата на НФ.
Но изненадаха всички, че Терзито за една година ще излъчат всичко.
Не им е в стила ОГМ  го засне накуп и не се туткаха.
Виж целия пост
# 460
АТВ са дръпнали фиша на "Няма да те дам", последен епизод ще бъде 9-ти.
Виж целия пост
# 461
Таро Емир Текин и Бинур Кая ще участват във втори сезон на Рибарче.
Виж целия пост
# 462
Здравейте , група ! Изгубихте се нещо , аз да сложа Общо инфо по темата

Цитат
Мерве Диздар, която беше обявена за най-добра актриса на филмовия фестивал в Кан, не успя да превърне успеха си в социалните мрежи в пари. Актрисата заяви, че не смята социалните мрежи за необходими и каза: „Би било по-добре да ме нямаше. Не знам как да го използвам комерсиално. Затова нямам оферти“.


Продуцентът Емре Конук официално обяви, че Уур Гюнеш ще изиграе главната роля в сериала за султан Салах ад-Дин "Селахадин Еюби"





НЧ и Салихджъм в реклама за  бренда Lexus  - Чоооок харизматик . Страхотни са . Heart Eyes


лятна прекрасна семейна снимка


Според данните на Netflix за периода 24-30 юли Terzi  е с 13 700 000 часа и 2 500 000 гледания. В допълнение към Турция, Terzi беше включен в списъка на 10-те най-добри телевизионни сериала от 47 държави на Netflix.☄️


Заслужен успех. Всички свършиха страхотна работа и актьорите , екипа зад него и сценаристи дори да сме с леки забележки.
Нетфликс не се отказват от Чачи ,защото са наясно че без него няма да постигнат този огромен успех. Той е тяхно лице още от Протектор и новатор.   Зрителите го обожават по света.
Виж целия пост
# 463
Момичета, кажете ми някой сериал със българско аудио, да е даван по телевизията. Моя близка с почти загубено зрение не може да гледа със субтитри, а това и е развлечение.

Тя май е гледала поне 10, но обещах да питам може да изскочи нещо, което не е.
Каза че в някои от сайтовете щели да ги свалят сериалите, дано не!
Виж целия пост
# 464
Много сериали има с аудио озвучени . Какъв жанр предпочита ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия