Участвал е в сериали като Оскърбени цветя, Рибарче, Нападател и Затворник.



Изгледах "Шивача". Чачи превъзходен, както винаги. Много добър втори сезон, но...трябва да е последен. Що годе хепиенд, като гледам трейлъра за 3ти сезон, ами то повторение на първия. Не виждам какво могат да измислят сценаристите за да са щастливи всички накрая. Берак- и аз не я харесвах особено, но тук е страхотна. Още повече , че за годините си - не е мръднала, дори се е разхубавила.
Изгледах "Шивача". Чачи превъзходен, както винаги. Много добър втори сезон, но...трябва да е последен. Що годе хепиенд, като гледам трейлъра за 3ти сезон, ами то повторение на първия. Не виждам какво могат да измислят сценаристите за да са щастливи всички накрая. Берак- и аз не я харесвах особено, но тук е страхотна. Още повече , че за годините си - не е мръднала, дори се е разхубавила. 
не се съмнявах че ще изгледаш новия сезон. Чачи е на световно ниво.🌟 Между другото вече е с 9 млн последователи в ИГ след излъчването на Терзи. Не е социален , почти нищо не публикува освен по работа,но печели фенове и сърца с проекти роли ,красота и зверски талант. Труда и постоянството и да знаеш какво искаш също е от значение.







Препоръчани теми