Турски филми и сериали - Обща тема - Тема 14

  • 116 399
  • 739
# 375




Забавни два първи епизода. И на мен ми харесва сериала и си го чакам всеки четвъртък с удоволствие.
Харесва ми лекотата в играта на всички, неангажиращата история, приятните емоции и всички усмивки докато гледам Керем и Хафса. Той е блестящ актьор, харизматичен мъж и всяка роля му пасва като ръкавица, а Хафса е толкова заразителна с енергията и усмивката си, че не можеш да останеш безразличен. Децата артисти се справят чудесно, а малката от видеото е много симпатична.
Виж целия пост
# 376
1. 1001 нощ
2. Сълзи над Босфора
3. Листопад


Гледала съм ги, Перла също 🌸
Виж целия пост
# 377
Тюлин Йозен се присъедини към втори сезон на “Нощ в Пера Палас”. Тя ще си партнира за втори път с любимия си - Тансу Бичер.

Виж целия пост
# 378
Тюлин Йозен се присъедини към втори сезон на “Нощ в Пера Палас”. Тя ще си партнира за втори път с любимия си - Тансу Бичер.


Интересанте е това участие. Какъв ли образ ще играе?
Ще ми е интересно да ги видя двете с Хазалка. Тази актриса не играеше ли в МП - Малки Престъпления и в памуковата принцеса съм я гледала на младини. Много е добра.
Виж целия пост
# 379
На 24-ти ще гледаме това...Без да се усетиш. 😘😘😘 https://www.instagram.com/reel/Cu2K66ksJoa/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Виж целия пост
# 380
Най-накрая май си намерих нещо за гледане през лятото. Dönence/Тропик/. Днес се сетих, че го излъчват и гледах каквото хванах от серията и направо залепнах.
Много приятна история, история за обичта.
Да, човек предполага, че засягането на темата за аутизма ще направи историята тежка, но не е така.  Има една топлина. Много хубаво и внимателно открехва вратата към света на децата от спектъра. Помага ти да разбереш, да проявиш емпатия, да разбереш как и защо...
Много добра игра също така. Особено на младежите, играещи аутистите в историята. Шапка им свалям.
/Превод дали има, не знам./
Виж целия пост
# 381
Aлекcандрa, споделям напълно мнението ти за Тропик. Yellow Heart
След 1 серия бях писала подобни неща. Blush
Виж целия пост
# 382
Момичета, колко епизода на Ако силно обичаш са минали досега?

Аз гледам Мави сюргун и ми харесва.Историята е сравнително нестандартна, интересно ми е. Нямам любими артисти, освен Серкан Алтунорак и възрастният човек, но бива, става засега. А малкото момченце е просто прелест, много красиво дете. На Нинка ще й дойде сърце на място.Simple Smile
Виж целия пост
# 383
Момичета, колко епизода на Ако силно обичаш са минали досега?

Аз гледам Мави сюргун и ми харесва.Историята е сравнително нестандартна, интересно ми е. Нямам любими артисти, освен Серкан Алтунорак и възрастният човек, но бива, става засега. А малкото момченце е просто прелест, много красиво дете. На Нинка ще й дойде сърце на място.Simple Smile

Привет!
Светълчо, да! Харесва ми сериала "Ако силно обичаш" .  То сега само него гледам. Минали са два епизода и в четвъртък ще е з-ти. Няма български субтитри, но се задоволявам с руските. Мисля, че и на теб ще хареса, като летен сериал.
Ето ги сладурите:
Виж целия пост
# 384
И аз се загледах в Падналия. Много ми харесва за сега. Много лек и приятен и диалогът върви добре. Главните са сладури. Справят се много добре.
Виж целия пост
# 385
И аз се загледах в Падналия. Много ми харесва за сега. Много лек и приятен и диалогът върви добре. Главните са сладури. Справят се много добре.

Ама главната не ти ли е малко странна с това непрестанно въртене на глава и очи? 😀 На мен също ми харесва засега, смешно ми е много даже с дядото, а главният е… 🤪😍
Виж целия пост
# 386
На мен точни мимиките й ми харесват Laughing Някак много жива и автентична. Всички ме забавляват много.
Виж целия пост
# 387
                                                                             
      
Който падне сам, не плаче - ⁣Епизод 3 (БГ Субтитри)

 Държава Турция (2023)

Превод и субтитри: Йоана Неделчева

https://playtube.tv/v/eyC7C8
Виж целия пост
# 388
Много благодаря. Пускам да гледам.

Вчера загледах Тропици и ми хареса. И него ще следя, жалко,че няма превод.
Виж целия пост
# 389


Хайде не останааа! 😂



Между преводите се забавлявам с Нека животът дойде както си знае😍 - голямо удоволствие ми доставят диалозите между главния герой и "съпругата" му и между него и помощника му.
И въобще образът на учителя Сади много ми харесва, а и на всички останали добри и човечни герои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия