Турски филми и сериали - Обща тема - Тема 14

  • 116 396
  • 739
# 390
Аз изгледах всичко на Падналия, подхванах с английски субтитри и нямам търпение за епизод 5 😇
Виж целия пост
# 391
Здравейте, доста голям фен съм на историческите сериали и преди години гледах един турски, който се казваше Великолепният век - Кьосем. На днешна дата, реших да го гледам отново, но не го намирам почти никъде на он лайн платформите ???Преди време можеше да се гледа на един сайт nu6i.bg нещо такова, но сега като го търся, намеря и нямам достъп до видеата. Имате ли представа защо или въобще можете ли да ми дадете някой друг сайт или решение къде да си погледам един хубав муден исторически турски сериал ? Благодаря ви
Виж целия пост
# 392
BlackCat12, пишеш заглавието в гугъл и еп. 1 и т. н.

https://www.youtube.com/watch?v=Jp01Fr6z0sY

https://www.vbox7.com/play:82f878d685

с руски субтитри.

https://turkru.tv/kesem-sultan-18/
Виж целия пост
# 393

Здравей, ми не става. На Youtube има 1 или 2 цели епизода. А другите са по 3 / 4 минути. На vbox7 също...
Няма ли някъде където са всичките епизоди преведени ? Имаше някъде в групите някакъв zip файл ако някой може да го изпрати....
Виж целия пост
# 394
Много обичам някой да ми казва "не става". Напъни се малко, има ги! На части са.

https://www.vbox7.com/tag:%D0%BA%D1%8C%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BC?page=4
Виж целия пост
# 395
За Тропиците има ли тема?
Тук ще напиша малко.
Започнах последната серия, има я с руски субтитри. И да си кажа- майката много започва да ме дразни. И в живота ме уморяват хора, които създават напрежение и чувство за вина у другите. Та майката е точно такава. Освен това е направила класическата грешка на родител с две деца, от които едното има проблеми или е различно- почти не е обръщала внимание на голямата си дъщеря. Но с поведението си не помага особено и на малката- детето с аутизъм.
Много тежко се общува с тази жена, много напрягаща личност. Сега вече симпатизирам повече на бащата. На всичко отгоре човекът е и със сериозно заболяване и не е казал в семейството, за да ги предпази.
Като актьор не ми допада момчето, което е в ролята на гаджето на голямата дъщеря. Един такъв дървен, а външният му вид - захаросан. Grinning
Изостанала съм отново със сериалите и сега ги наваксвам, първо който има субтитри, че озвучките хич не ги обичам. Затова само за Тропици се изказвам. Но Падналия и Няма да те дам също гледам с удоволствие- имат си от всичко от летния калибър.Blush Nature Sunny Flowers Deciduous Tree Nature Sunrise Blue Heart
Мевляна /Руми/ съм го замразила на 2 серия. Много мудна работа. При цялата ми любов към историческите проекти може и да не го изтърпя докрай.
Виж целия пост
# 396
А аз май май ще зарежа Няма да те дам, останах много назад, а нямам почти никакво време. Продължавам само с лятното Семейство и Падналия, отново със закъснение 😒
Виж целия пост
# 397
Много обичам някой да ми казва "не става". Напъни се малко, има ги! На части са.

https://www.vbox7.com/tag:%D0%BA%D1%8C%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BC?page=4

Благодаря, но мислиш ли, че не съм се пробвала и ровила навсякъде ?

Клиповете се виждат, дори на nu6i i nq Vbox, но като се кликне на тях, то какво излиза :
Виж целия пост
# 398
Онче, 😍 и аз много се дразня на майката, защото вижда в голямата си дъщеря само бавачка за малката.
В същото време за този сериал се изказвам предпазливо, защото ситуацията е сложна и непозната за мене, но сякаш разбирам до какво отчаяние може да стигне една жена в нейната ситуация и какви съмнения може да има дали е добра майка и дали се справя.
Виж целия пост
# 399
Започнах “Присъдата” обещаващо начало:)
Вие вероятно сте го гледали, но ако има по- начинаещи като мен🤣😂
Виж целия пост
# 400

Клиповете се виждат, дори на nu6i i nq Vbox, но като се кликне на тях, то какво излиза :

От линка, който дадох, само качените от герисезони с рус. суб.
Виж целия пост
# 401
Наваксвам сериите и сега съм на Падналия.
И искам да споделя, че съм абсолютен фен на бабето и дедето! Heart Eyes Joy Фаворити са ми! Тази серия са направо звезди! Joy







Обикновено най-възрастните герои в сериалите са досадни.  Тези са пълна противоположност на скуката.Joy Голям хит са! Joy Trophy
Виж целия пост
# 402
Наваксвам сериите и сега съм на Падналия.
И искам да споделя, че съм абсолютен фен на бабето и дедето! Heart Eyes Joy Фаворити са ми! Тази серия са направо звезди! Joy







Обикновено най-възрастните герои в сериалите са досадни.  Тези са пълна противоположност на скуката.Joy Голям хит са! Joy Trophy
Хахха, Онче, и аз съм фен на дядото 🤭 Направо с глас му се смея 😂 5ти епизод май е бил доста силен, поразцъках отделни части в тик ток, че не мога да изтрая до английския превод и на смотаната сестра не ѝ се е получила схемата 😎
Виж целия пост
# 403
Най - гледаните турски сериали по Нетфликс.

Виж целия пост
# 404
Пе😍, кой е този сериал #2?
Не мога да се сетя. 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия