Подготовка за малкия човек - тема 23

  • 46 587
  • 762
# 330
Elly_mont, от Елимекс взехме. Дължината дори май е същата като на оригиналния, което на мен ми беше важно (да не е къс като за телефон).
Виж целия пост
# 331
Пера със Сано Максима Бебе. Веро ползвах Фрош до годинката, сега вече обикновено, с което мия и нашите съдове.
Бебефон имахме, но с камера ни е по-удобно и ползваме такава. И качеството на картината е по-добро, и звука. Нашият бебефон беше от Робикам, има същите на Мапи и на Чиполино. Камерата ни е най-обикновена за вътрешно ползване, също от тях.
Виж целия пост
# 332
Биберон вземи един. Моето имаше подарени на авент 2, аз бях взела на нук 2. Еми не, хареса си едни евтини на лови. Добче, че ги продават някъде. Почна с 0-2. Други не признава. А някои бебета пък не искат биба.
Виж целия пост
# 333
бонбон, ако питаш за бибероните на шишетата, моят съвет е да вземеш такива с по-малко капки, за да не е много силна струята на млякото (идеята е бебетата първо да не се задавят, второ да полагат усилия пак да сучат млякото, а не просто да им тече в устата). Като с всичко друго и тук няма смисъл от презапасяване, виж първо дали ще се наложи да е на АМ и дали ще ти трябват шишета и биберони въобще.
Веро - все още позлвам на Фрош, понякога и на Бочко, но него не го харесвам много, дрехите му пера с Персил Сензитив Гел.
Бебефон или камера - писала и съм в старите теми. Докато спеше в нашата стая ползвахме камера, защото трябваше да го гледам за малко, като го отделихме в друга стая си взехме класически видеофон. Да, качеството на изображението не е толкова добро, но върши работа да видим дали е станал.
Виж целия пост
# 334
бонбон, ако питаш за бибероните на шишетата, моят съвет е да вземеш такива с по-малко капки, за да не е много силна струята на млякото (идеята е бебетата първо да не се задавят, второ да полагат усилия пак да сучат млякото, а не просто да им тече в устата). Като с всичко друго и тук няма смисъл от презапасяване, виж първо дали ще се наложи да е на АМ и дали ще ти трябват шишета и биберони въобще.
Веро - все още позлвам на Фрош, понякога и на Бочко, но него не го харесвам много, дрехите му пера с Персил Сензитив Гел.
Бебефон или камера - писала и съм в старите теми. Докато спеше в нашата стая ползвахме камера, защото трябваше да го гледам за малко, като го отделихме в друга стая си взехме класически видеофон. Да, качеството на изображението не е толкова добро, но върши работа да видим дали е станал.
Дам за тях питам , много брагодаря 🌹
Виж целия пост
# 335
Аз съм доволна от шишетата на dr.Brown’s
Виж целия пост
# 336
Биберон вземи един. Моето имаше подарени на авент 2, аз бях взела на нук 2. Еми не, хареса си едни евтини на лови. Добче, че ги продават някъде. Почна с 0-2. Други не признава. А някои бебета пък не искат биба.
Бях купила само на Нук еми не искаше биба,изплю я, отказах се да я мъча,не съм купувала и друг вид или марка.Има и+ после не се занимаваш с отказване 😁
Виж целия пост
# 337
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате хубава/стабилна кошара за път? Има голям избор и се обърквам - трябва ни при пътувания, ако има и опция да бъде next to me ще е супер, но не е задължително. Нямаме ограничения в бюджета, важното е кошарата да е надеждна и да се използва дълго. Simple Smile
Доколкото разбирам, хубаво е да се купи и матрак отделно, т.е. тези включени към кошарите не са много надеждни ? За какъв матрак да гледам ?
Виж целия пост
# 338
Момичета как Ви се струват по 5 бр потничета, ританки,бодита и ромпърчета от размер 56 / 62 от 50 размер са по 3броя от горе изброените, малко ,достатъчно или просто прекалих 😆 🙈🫨
Виж целия пост
# 339
Вижте някоя с падаща преграда и с плат тип лен, за да не Ви шуми. Ние сме с Чиполино Мерида и сме доволни, но има и други модели с падаща преграда (за да стане тип  next to me). Матрак взехме обикновен сгъваем.
Бонбон, На първо време стигат, после ще прецените според това кое е удобно, да докупите, ако не стигат.
Виж целия пост
# 340
Здравейте!
Може ли да ми препоръчате хубава/стабилна кошара за път? Има голям избор и се обърквам - трябва ни при пътувания, ако има и опция да бъде next to me ще е супер, но не е задължително. Нямаме ограничения в бюджета, важното е кошарата да е надеждна и да се използва дълго. Simple Smile
Доколкото разбирам, хубаво е да се купи и матрак отделно, т.е. тези включени към кошарите не са много надеждни ? За какъв матрак да гледам ?

Вижте Чиполино Мерида, ние я ползваме за основно легло. Има сваляща се преграда и може да се ползва тип next to me.
За матрак, нашият основен е на Магнифлекс, имаме и сгъваем, но още не сме го ползвали, не съм сигурна за марката, тъй като ни е подарък, но не мисля че има смисъл да е някакъв супер скъп.
Виж целия пост
# 341
Момичета как Ви се струват по 5 бр потничета, ританки,бодита и ромпърчета от размер 56 / 62 от 50 размер са по 3броя от горе изброените, малко ,достатъчно или просто прекалих 😆 🙈🫨
ок е
Виж целия пост
# 342
И на мен ми се виждат достатъчно, така или иначе в началото пералнята работи нон стоп и все има с какво да се пусне. Grin
Виж целия пост
# 343
Аз потничета не съм ползвала, защото обличах еднослойно, освен навън, ако се наложи суитчърче, тъй че за мен биха били излишни.
Виж целия пост
# 344
Супер сте,🌹аз взех потничета за всеки случай ,от морето сме ,а тук е доста ветровито ,дори когато не е чак толкова студено …такаа дрехите и бройките май скалъпих 😃 но тези термометри въздух /влажност за стаята са ми тъмна Индия , има ли значение какъв ще бъде или какъвто и да е все би свършил работа….? За Видеофона все още съм в чуденка ,гледах този чиполиновския не е никак лош може и на него да се спра… някак си не ми се дават 400-500лв и то за видеофон 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия