За бебета и деца от 0+ месеца. Бързи въпроси, отговори и съвети. Тема 107

  • 36 468
  • 751
# 150
Татко, дядко, ще помогнем. Ако не ви се снима - напишете марката и модела, ще погледнем в интернет за най-обща консултация какво може да е. Но ако е гаранционна най-добре никой да не я бута. След два или три ремонта може да ви я подменят.
Аз казах,че видимо няма нищо. Нз на кой не му се снима ,но мерси за съвета.
Виж целия пост
# 151
Татко, дядко, ще помогнем. Ако не ви се снима - напишете марката и модела, ще погледнем в интернет за най-обща консултация какво може да е. Но ако е гаранционна най-добре никой да не я бута. След два или три ремонта може да ви я подменят.
Аз казах,че видимо няма нищо. Нз на кой не му се снима ,но мерси за съвета.
Ами на повечето явно не се е случвало. Според мен проблемът не е в самите колела, а по-скоро от механизма, който ги придвижва. Няма как да ви помогнат ако не пуснете снимка на “конструкцията” поне да видиме къде може да е проблемът или както написаха по-горе да кажете моделът на количката. И най-добре е наистина да се обърнете към производител и според мен не е нормално да се случва това с количката ви, моята я возя във всякакви условия, кал, разбити тротоари и улици, камъни , всеки ден минава през адски много стълби, докато я изкарам от нас, вече я ползвам 1 година и само леко скърца отпред от вчера, но днес ще я смажа и ще се оправи 😁 моята е Cybex.
Виж целия пост
# 152
Абсолютно без модел няма шанс някой да разбере какъв е проблемът. Освен ако няма нещо кристална топка Simple Smile
На мен са ми се блокирали предни колела, когато за първи път тръгнах да ползвам количка и голямо чудене падна защо не мърда това возило.
Виж целия пост
# 153
Татко, дядко, ще помогнем. Ако не ви се снима - напишете марката и модела, ще погледнем в интернет за най-обща консултация какво може да е. Но ако е гаранционна най-добре никой да не я бута. След два или три ремонта може да ви я подменят.
Аз казах,че видимо няма нищо. Нз на кой не му се снима ,но мерси за съвета.
Не исках да ви обидя. Имате детенце. Може да не ви е до това - да се въртите около количката, после да качвате снимки. Съвсем добронамерена съм.
Може и да не е нова от магазин. Изобщо - изброявам варианти. Ако е с лагери, те са капсуловани, блокират без да има видимо нищо счупено. Само, че някой с технически познания може да се досети по външния вид.
Виж целия пост
# 154
Здравейте!
Дъщеря ми е на 3 месеца, никога не е била супер лакома, но от няколко дни намали притеснително много  количеството храна, което яде. Отказът за храна почна ден - два след ваксина ( 1ви прием беше, малко се забавихме, че в началото на април беше болна). Реших, че може да е нежелана реакция от ваксинацията, понеже е описано в листовката, но мина седмица от тогава и се чудя  колко ще продължи и дали е от нея изобщо. Педиатърката няма наблюдения да се е случвало такова нещо с другите и пациенти, което още повече ме стресира. Не знам да се притеснявам ли, че и има нещо сериозно. Иначе е весела, будува, играе си на гимнастиката.
Вчера я храних 8-9 пъти за да докарам 650мл. Днес даже е по- зле. След 7 часова пауза сутринта яде само 30 мл. До момента е изяла само 380мл, а е 9 часа.
Вие имате ли някакъв опит или познати, чиито деца са отказвали да се хранят след ваксина? Колко време продължи?
Виж целия пост
# 155
А някакви изследвания пусна ли педиатърката ? Имаше тук една дама из форума, с момиченце, което отказваше да се храни и май се оказа някаква инфекция,
В смисъл не искам да ви плаша излишно, но определено задълбочено изследване би показало, ако нещо тормози детенцето, което не е задължително "видимо а просто око".

Здравейте!
Дъщеря ми е на 3 месеца, никога не е била супер лакома, но от няколко дни намали притеснително много  количеството храна, което яде. Отказът за храна почна ден - два след ваксина ( 1ви прием беше, малко се забавихме, че в началото на април беше болна). Реших, че може да е нежелана реакция от ваксинацията, понеже е описано в листовката, но мина седмица от тогава и се чудя  колко ще продължи и дали е от нея изобщо. Педиатърката няма наблюдения да се е случвало такова нещо с другите и пациенти, което още повече ме стресира. Не знам да се притеснявам ли, че и има нещо сериозно. Иначе е весела, будува, играе си на гимнастиката.
Вчера я храних 8-9 пъти за да докарам 650мл. Днес даже е по- зле. След 7 часова пауза сутринта яде само 30 мл. До момента е изяла само 380мл, а е 9 часа.
Вие имате ли някакъв опит или познати, чиито деца са отказвали да се хранят след ваксина? Колко време продължи?
Виж целия пост
# 156
Здравейте!
Дъщеря ми е на 3 месеца, никога не е била супер лакома, но от няколко дни намали притеснително много  количеството храна, което яде. Отказът за храна почна ден - два след ваксина ( 1ви прием беше, малко се забавихме, че в началото на април беше болна). Реших, че може да е нежелана реакция от ваксинацията, понеже е описано в листовката, но мина седмица от тогава и се чудя  колко ще продължи и дали е от нея изобщо. Педиатърката няма наблюдения да се е случвало такова нещо с другите и пациенти, което още повече ме стресира. Не знам да се притеснявам ли, че и има нещо сериозно. Иначе е весела, будува, играе си на гимнастиката.
Вчера я храних 8-9 пъти за да докарам 650мл. Днес даже е по- зле. След 7 часова пауза сутринта яде само 30 мл. До момента е изяла само 380мл, а е 9 часа.
Вие имате ли някакъв опит или познати, чиито деца са отказвали да се хранят след ваксина? Колко време продължи?

Доколкото знам, намали ли наполовина храната е време да се отиде на лекар. Може да не е нещо обезпокояващо, но за всеки случай!
Имаше постове за деца, които през/ в края на третия месец отказват млякото и искат твърда храна, да не е нещо такова? Ако пуснете търсачка, ще намерите из темите
Виж целия пост
# 157
С педиатърката само се чухме по телефона и тя ми каза витамин С да и давам и че сигурно е период и ще отмине.
Мислех си и за инфекция, тъй като самата аз вследствие на стафилокова инфекция в третия месец съм почнала да ям малко. Обаче то си е  личало, че ми има нещо. Докато дъщеря ми не е отпаднала, няма температура, напротив много си е свежа и весела. Сама си търси храна, реве все едно ще изяде света, а после на половината бутилка почва да бута с език и да се хили, а ако настояваш все пак да продължи да яде се ядосва, дърпа се и реве. Иначе в 10 изяде 130мл. Сякаш вечер има по- голям апетит. И предните дни така беше. Ще я храня и към 1ч да видим колко ще стане тотала. Надявам се да стигне 600.
Не знаех, че бебетата могат сами да откажат млякото. Ще потърся да видя теми за това.
Майка ми ме обвини, че бързам да се филмирам и че сигурно е просто от ваксината. Но ми е първо дете и ми е най - ценното и се притеснявам дали всичко е наред. Предполагам ме разбирате.
Ще видя следващите дни как ще е и ако не се подобри определено ще направим изследвания. Благодаря ви за мненията!
Виж целия пост
# 158
Хм. Възможно ли е да е нещо като кърмаческа стачка? Не знам подобно нещо дали се проявява при бебета на АМ.
Виж целия пост
# 159
Хм. Възможно ли е да е нещо като кърмаческа стачка? Не знам подобно нещо дали се проявява при бебета на АМ.
Да, проявява се. Решенията са същите - хранене в затъмнена стая, люлеене, бял шум, хранене в полусън.
Виж целия пост
# 160
Може просто да е период, в който си яде по- малко. Не се вкарвайте в драматични сценарии. Ако наддава, ака, жизнено е и тн защо се притеснявате?
Всеки има период , в който яде повече, както и периоди, в които яде по- малко. А колко е ядяло 2-3 месечното ви бебе преди това? 650-700 мл на денонощие си е добро количество….
Виж целия пост
# 161
За количката- може да е глупаво обаче и на мен ми се е случвало, оказа се че има спирачка и за предните гуми и по невнимание е натисната. Иначе скърцат периодично и пръскам с wd40 и се оправя положението.
Виж целия пост
# 162
С педиатърката само се чухме по телефона и тя ми каза витамин С да и давам и че сигурно е период и ще отмине.
Мислех си и за инфекция, тъй като самата аз вследствие на стафилокова инфекция в третия месец съм почнала да ям малко. Обаче то си е  личало, че ми има нещо. Докато дъщеря ми не е отпаднала, няма температура, напротив много си е свежа и весела. Сама си търси храна, реве все едно ще изяде света, а после на половината бутилка почва да бута с език и да се хили, а ако настояваш все пак да продължи да яде се ядосва, дърпа се и реве. Иначе в 10 изяде 130мл. Сякаш вечер има по- голям апетит. И предните дни така беше. Ще я храня и към 1ч да видим колко ще стане тотала. Надявам се да стигне 600.
Не знаех, че бебетата могат сами да откажат млякото. Ще потърся да видя теми за това.
Майка ми ме обвини, че бързам да се филмирам и че сигурно е просто от ваксината. Но ми е първо дете и ми е най - ценното и се притеснявам дали всичко е наред. Предполагам ме разбирате.
Ще видя следващите дни как ще е и ако не се подобри определено ще направим изследвания. Благодаря ви за мненията!

За мен това си е стачка. Нищо,че е на АМ ,при бебета на АМ също има стачки

За количката - при мен също се оказа,че има спирачка за предните гуми и явно при поставянето ММ я е натиснал и аз се чудех , защо е така. После обърнах количката и се оказа ,че едно от колелетата е блокирало именно заради спирачката. Огледайте ,може това да е проблема .
Виж целия пост
# 163
И при нас имаше такъв период, само че някъде във втория месец, не си спомням точно колко продължи, но може би около седмица (изцяло на АМ е). Все пак бих пуснала изследвания за успокоение, защото е бебе и не може да си каже, ако му има нещо и се губи ценно време.
Виж целия пост
# 164
Момичета как давате ампулата с вит Ц на бебетата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия