Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 53 396
  • 788
# 585
Ох, аз пък съм се вманиачила по една рокля от стара колекция и това е. Искам я толкова много, а я няма. Тъкмо бях забравила за нея за малко и днес в една от групите на Алеса във Фейсбук видях случайно две момичета да я продават, и то на много хубава цена, но обявите им са отпреди 3 дни и естествено вече е продадена. Моля ви, ако я видите някъде из групите или сайтовете да ми пишете. Преди време я бях поръчала от едно момиче в Хс размер, но ми беше леко тясна, определено съм за С. И от тогава като я видях на живо и пламна тази обсебваща любов към това парче плат 😁

  Аз и трите цвята имам/имах. Поръчвала съм Хс,С,М. Разликата от 1см  не я приемам за голяма.Седят почти еднакво.Зелената ми е нова почти,носена веднъж.Ако реша да я продам щу ти пиша.Мисля,че беше М размер
Ооо, ако решиш да се разделиш с нея, моля те пиши ми наистина 🤗 За какво са ти три еднакви? 😁 Шегувам се, няма да пришпорвам.
М не знам дали няма да ми е голяма, но пък Хс определено ми е тясна. 1 см разлика, но направо ме сплеска.
Виж целия пост
# 586
Ох, аз пък съм се вманиачила по една рокля от стара колекция и това е. Искам я толкова много, а я няма. Тъкмо бях забравила за нея за малко и днес в една от групите на Алеса във Фейсбук видях случайно две момичета да я продават, и то на много хубава цена, но обявите им са отпреди 3 дни и естествено вече е продадена. Моля ви, ако я видите някъде из групите или сайтовете да ми пишете. Преди време я бях поръчала от едно момиче в Хс размер, но ми беше леко тясна, определено съм за С. И от тогава като я видях на живо и пламна тази обсебваща любов към това парче плат 😁

  Аз и трите цвята имам/имах. Поръчвала съм Хс,С,М. Разликата от 1см  не я приемам за голяма.Седят почти еднакво.Зелената ми е нова почти,носена веднъж.Ако реша да я продам щу ти пиша.Мисля,че беше М размер
Ооо, ако решиш да се разделиш с нея, моля те пиши ми наистина 🤗 За какво са ти три еднакви? 😁 Шегувам се, няма да пришпорвам.
М не знам дали няма да ми е голяма, но пък Хс определено ми е тясна. 1 см разлика, но направо ме сплеска.
Аз нося Хс,С ,но М просто леко свободна.Поне на мен ми допада.Розовата прододах.Останаха 2 оранжев и зелен неон. 🤣
Виж целия пост
# 587
Момичета, има нови неща, но ей на това не мога да му схвана идеята?

Виж целия пост
# 588
Те даже много закъсняха с това. Pause Jeans примерно отдавна имат такива модели - топ с бикини, които да се виждат над дънките
Виж целия пост
# 589
Аз като ги погледнах даже ми се сториха демоде 😀 преди ми харесваше, но вече им се нагледах, Пауз действително откога ги предлагат тези модели, но при Алесите някак ми се стори странно като ги видях.
Виж целия пост
# 590
С това се отбелязах аз от намалението. Роклята е в размер M, въпреки че от други марки нося S, a понякога и XS. За несесер си купих метална верижка, която да си закачам, за да мога да си го нося като чанта
Виж целия пост
# 591
Би ли показала как закачаш верижката към несесера? ☺
Виж целия пост
# 592
И аз за Pause се сетих като ги видях. До там я докараха 😀
Виж целия пост
# 593
Гледам новите дънкови (ужасни според
мен с това дъно равно) са  изчерпани на цена от 110лв .
Ама някоя ,ако ги е поръчала нека ги покаже реално пак така ли седят виснали и равни?
Виж целия пост
# 594




Взех си този топ. В голяма дилема съм дали да го върна или да го остава. 😂 за човек като мен,които няма голям бюст добре ли ми е според вас. 😆
Виж целия пост
# 595
Цитат на: apostolova99
Взех си този топ. В голяма дилема съм дали да го върна или да го остава. 😂 за човек като мен,които няма голям бюст добре ли ми е според вас. 😆
[/quote

Според мен ти стои много хубаво. Даже се изненадвам, че ми харесва, аз самата не мога да се пречупя да нося кроп-топове.
Виж целия пост
# 596
Много добре стои и без сутиен,аз бях 70б като го взех. Кой знае кога ще го нося пак обаче, сега като кърмя няма да мога на едната да го надена 😀
Виж целия пост
# 597
Аз специално съм с малък бюст и имам 3 такива топа и си ги нося от много време, черен, бежов и екрю, за лятото е много удобно, че не изискват сутиен и са точно за малки гърди, защото не седи вулгарно, макар да са толкова отворени отгоре, а ако беше на някой голям бюст, на мен ми стои малко прекалено за през деня, и не ми харесва.
Виж целия пост
# 598
Имам си сръчен съпруг. ❤️ Предполагам, че някъде където поправят чанти и обувки ще Ви го направят.
Би ли показала как закачаш верижката към несесера? ☺
Виж целия пост
# 599
Това момиченце кое е с тях? Много скромно изглежда, дори силикон май няма Grinning Иначе, за да не е спам да кажа, че след публикуваните снимки и най-вече коментар, че новите бански стават и за малък бюст Grinning, и аз си го поръчах. Утре ще дойде ... Хареса ми цвета, само презрамките ме притесняват малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия