Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 672
  • 4 066
# 2 010
По-хубава от моята? Joy
Виж целия пост
# 2 011
Синът ми е на възрастта на Евгени. Разбирам думите на татко Танко, защото готвя точно така по 4 гозби, снаха ми вегетарианка, мъжът ми не яде пилешко, синът ми не яде телешко, детето не яде...нищо, а аз нямам време да ям. Sweat Smile
Тежко е, мдам..
Виж целия пост
# 2 012
Майка му има много инфалтилни изказвания от време на време.
Виж целия пост
# 2 013
Погледа на мама е безценен,смея се с глас Joy
Виж целия пост
# 2 014
Мама се скумроса напълно като чу броя на кучетата и котките.
Ахахахаха с бебетата ги довърши! С глас се смея.
Виж целия пост
# 2 015
Валерия продължава да се закопава, като предпочита кучетата!
Виж целия пост
# 2 016
Бляк, толкова ми селско да водят момите на сгляда и одобрение от мама и тате. Това не са ли отживелици или аз нещо не ги разбирам неща. Че и още не видели, а вече осъдиха момата. С такива свекъри никоя няма да е достойна за синчето им. Че отстрани с безпристрастни очи се вижда най-добре и понякога родителската оценка и неодобрение може да предпази, но обикновено влюбения не чува  и си прави каквото си е решил. Ужасни реакции имат неговите родители.
Виж целия пост
# 2 017
Мамчето к'ви погледи извади като чу "40 кучета" 🤐 Ох, и татето не остава по-назад... Потрес!
Виж целия пост
# 2 018
Искала да я видят каквато е, ама облякла девическа рокля и скрила всички татуси. Дообре
Татусите скрила, но дупките от пиърсингите не е могла.  И направо са ми отврат вече с това мляскане. Как можаха да облекат Елена с тази циганска, лъскава пижама.
Валката "Най-голямата любов са й кучетата". Ужас!
Виж целия пост
# 2 019
Дали ще издържи сърцето на мама? Joy
Никога не ме е кефила толкова Вал
Виж целия пост
# 2 020
Валето ще се спаси. Елена да му мисли, но тя успява да лавира и да се адаптира.
Имаше един филм “Свекървище”- маминка на Генча са имали предвид! 🤣
Виж целия пост
# 2 021
Ето, вече стана интересно!
Виж целия пост
# 2 022
Валерия се закопа!
Виж целия пост
# 2 023
Леле, скъсах се от смях. Как върти очи Светлето, безценно!
Виж целия пост
# 2 024
Аз само се надявах Елена да млъкне,че да спре да се излага,ама сега е момента в който Валерия задължително трябва да млъкне докато не се е закопала още нива под дъното по скалата на мама Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия