Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 676
  • 4 066
# 1 830
Е, хубаво й отговори за името, поне беше искрена, а не каквото искаше да чуе…
Виж целия пост
# 1 831
Ама Елена е радар веднага я надуши, че е супер придирчива към приятелките на Генчо.

Нищо не надуши. Генчо й беше казал, от него знаеше.
Виж целия пост
# 1 832
Ох, чак ми става жал за Елена. Майката е звяр.
И на мен,чак на мен ми се свива и се чувствам като на изпит.
А бащата е такава душичка Heart
Виж целия пост
# 1 833
Направо са осакатили Евгени в предаването. Срам!
Виж целия пост
# 1 834
Много е хубава Елена тази вечер
Евгеви имал много фенки Simple Smile Мама  Светла се е поспекла и задава станни въпроси, но Елена е прекрасна.
Виж целия пост
# 1 835
Айдеее, нагласиха имената на свекърите, наредиха и дечурлята кой да ги гледа, готова е работата.
Виж целия пост
# 1 836
Ленчето говори глупости + цуни дупенце на маменце.. ноооо хубаво и каза да си гледа работата за името. 💪
Виж целия пост
# 1 837
Ох, с нетърпение очаквам сблъсъка Светла - Валката Joy
Виж целия пост
# 1 838
Баща му не издържА!
Виж целия пост
# 1 839
Бащата все по-добър и свестен изглежда за разлика от майката, която задава най-странните въпроси само и само да се закачи за нещо, което не харесва в бъдещата снаха…
Виж целия пост
# 1 840
На мен Светла ми е ок. С правилен подход към нея, няма страшно...
Виж целия пост
# 1 841
На мен пък родителите на Евгени ми харесват.
Личи си, че е обичан и са добро семейство, а това е най-важното.
Не мисля, че Светла е толкова страшна.
Куче, което лае, не хапе, казва народът.
Виж целия пост
# 1 842
Искала да я видят каквато е, ама облякла девическа рокля и скрила всички татуси. Дообре
Виж целия пост
# 1 843
Ленчето май се хареса и на двамата
Виж целия пост
# 1 844
Ленчето опасна. Разплака мама Светла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия