Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 678
  • 4 066
# 840
И сега Гената отговаря: "Крака"

Ох..друга част ми изскочи...Joy
Виж целия пост
# 841
Елена говори все едно зад кадър са ѝ дали пръстена.
Самочувствие и самоувереност да видиш.
Виж целия пост
# 842
И сега Гената отговаря: "Крака"

Ох..друга част ми изскочи...Joy
Още не можете да преживеете едни гърди, които дори не видяхте. Joy
Дори само за това: евала на Елена! Joy
Виж целия пост
# 843
Правилният отговор беше "любов"..но..кофти..не му идва отвътре да го каже.
Виж целия пост
# 844
'
"Първото нещо, което си помислиш е истина..".. хубаво, че не е вярно иначе голям процент от популацията щеше да липсва.
Вярно е, това е принцип в психиатрията, за оценка на състоянието на пациентите. Има го и в множество психологически тестове.

Не и когато са намесени други фактори.
Виж целия пост
# 845
Представих си слънчевата Ети!
Виж целия пост
# 846
О, не, за Хр.Ботев се сетих...
Виж целия пост
# 847
Абе каквото и да си говорим, този каст като цяло беше мнооого по-добър от предния. Миналата година не се гледаше - то беше супер злоба и агресия. Сега има много нюанси и е интересно за коментиране. Евала и на двете девойки - Е и В, че направиха чудесен сезон. Simple Smile
И аз щях същото да кажа! Миналата година коя от коя по-противна - то Люса, то Блага, то Дениз, за Капитоня пък да не говорим!  Тази година поне ни го направиха интересно и приятно за гледане.
Виж целия пост
# 848
"дълбоко" бисерът на сезона 😂🤣😂🤣😂
Виж целия пост
# 849
Ох! Този Евгени през цялото време ли беше толкова красив?!
Много е хубав днес😍😍😍
Виж целия пост
# 850
Елена наистина се вижда като победител , ако не спечели тя наистина ще е с разбито сърце.
Виж целия пост
# 851
Аз си паднах по майката на Елена. Изглежда весел човек
Виж целия пост
# 852
Харесаха зетя Joy
Виж целия пост
# 853
Тая майка да не се обърка, че е участничка в предаването 😆
Виж целия пост
# 854
Ако чуя още един път “дълбок” или “дълбока” ще повърна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия