Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 674
  • 4 066
# 855
Дълбок бил. Ей тия хора сондьори ли са?! Миньори ли?
Виж целия пост
# 856
Интересно майката на Елена сега като е изгледала всички епизоди дали все още го намира за чудесен.
Виж целия пост
# 857
Евгени за Елена - отдадена, Елена за Евгени - дълбок. Шаомра! Да идва утре и да се свършва вече. Да се взимат и да им гледаме сеира в реалния живот.
Виж целия пост
# 858
Елена наистина има много красива и лъчезарна усмивка.
Променя я цялата.
Така че може да се нарече "слънчева".
Красотата на една жена е в очите на гледащия. Wink
Виж целия пост
# 859
Евгени това си му е на първо място - дали избраницата му е готова за семейство. Та в тази връзка ако избере Валерия няма да проумея какво го е подтикнало.... Видимо неспособна да се грижи за друг, освен ако не е на четири лапи..
Виж целия пост
# 860
Чакам Камелия с плачевен глас да обясни на Гената, че е ушила две покривки за къщата в Пловдив и да взима Етито. Да не зяпа по Валерия.
Виж целия пост
# 861
Добре, айде от мене да мине: вдигат ветото за майките!
Ама само за хубави работи де! 😃
Виж целия пост
# 862
Йети веднага към майка си:
"За какво си горовихте?!?!?"
Виж целия пост
# 863
Тая майка да не се обърка, че е участничка в предаването 😆
Joy
Май не е само тя, Генчо ги подкара за среща всички ръчичка за ръчичка.
Виж целия пост
# 864
оназиженакоятонетрябвадакоментираме
Моят телевизор ще си остане девствен по отношение на това предаване, та се обърках. Хари Потър ли гледаш?

Подобно е, пак е с  метли Joy

Гената...любов, привличане...не говори. Разумът говори....не сърцето му, когато става дума за Ленче..
Виж целия пост
# 865
Аз предлагам игра за вечерта - чуеш ли 'дълбоко' или производни, пиеш шот. 🍻
Виж целия пост
# 866
Хубава е Елена.
И Елена, и Валерия харесвам. 😀
Виж целия пост
# 867
Дълбочина е ‘много мило’-то на сезона, нали?
Виж целия пост
# 868
"Ценен кадър", на интервю за работа ли ще пращат Елена? Тази нейна приятелка хич не ми допада. Елена ми е в пъти по-приятна, Генчо обаче пак ми идва дръвце.
Виж целия пост
# 869
Ох, тези дълбини. Мама му каза, че Елена е влюбена, че е готова за деца, заглеждала малките, изобщо взимай я Евгени, защото е опечена и готова Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия