Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 694
  • 4 066
# 960
Евала на бащата на Мики. Даже него гушна първо май. Плътно до нея, сякаш ако му беше кръвна дъщеря, нямаше да я обича толкова даже. Сезонът за първи път показва  мъжество. 😂
Виж целия пост
# 961
Тъй се напрегнАх, че трудно ще заспя Joy
Я лягай бърже с гръм и трясък, че Женчо чака те в съня ти в целия си блясък!
Виж целия пост
# 962
Симпатяги са...
Виж целия пост
# 963
Жал ми е за Елена. На Евгени много му личи, че вече е избрал и не е добър актьор.
Иска да е щедър с нея, да я зарадва, да компенсира евентуално нараняване.
Физически много сдържан и му е облекчение като разговорът отиде в приятни приказки, да си затвърди приятелството с нея.
Виж целия пост
# 964
Бащата на Мика знае ли български?

Май не много. Няма лошо, но може да сложат субтитри, за да разбираме и ние.
Виж целия пост
# 965
Интересно баща и каква националност е?
Виж целия пост
# 966
Срещите с родителите и на мен ми са измъчени. Ако ще се годяват - разбирам. Те една среща не са имали, а правят среща с родата.
Виж целия пост
# 967
Не знам на коя приятелките са по-добри. Камелия на Елена или Айлин и Джия на Валерия. Клоня към вторите. От тях Валерия знае какво може да очаква. Обаче, от Камелия с лицето на вярната дружка, която й мисли доброто и безкрайно се радва на пламналите й чувства, просто не знаем на какво е способна.
Как можеш да предполагаш подобно нещо? От едно видео в интернет и 3 минути по телевизията. Не, че я харесвам, ама ми се вижда преувеличена реакция.
Виж целия пост
# 968
Ама Ленка много хитроумно му заяви, че няма да кръщават момчето им Танко!
Ха ха ха, само буквичката ще вземат😅🤣😂
Виж целия пост
# 969
Василис почна да гледа по византийски! Няма да я дава усещам!
Виж целия пост
# 970
Да, хубаво семейство са!
Виж целия пост
# 971
Много красиви жени са Мика и майка и! Майката на Елена беше по-деликатна.
Виж целия пост
# 972
Бащата на Мика знае ли български?
Тя беше споменала , че е грък и е втори баща. Като, че ли говори, но не съвсем добре
Да, изглежда много готин и мил. Просто не мога хубаво да чуя на какъв език говори. В Гърция ли живеят с майката или в България?
Виж целия пост
# 973
Интересно баща и каква националност е?
Грък.
Виж целия пост
# 974
Ееее, това ако не е изкушение, торта със желирани бонбонки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия