Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 688
  • 4 066
# 945
Нямам идея защо в мен се породи това чувство, че в разговора си с Камелия Евгени все едно потвърди колко стойностни са и двете като жени, но е толкова раздвоен за своя избор - демек "убава е ама няма да я взема". Бързаше да си признае някак
Виж целия пост
# 946
Въх, свърши ли срещата с Елена? Евала! Ашколсун! 🤣
А аз при отегченост и нетърпимост към излъчваните картинки ползвам дистанционното.
Виж целия пост
# 947
Ooo, майката на Мика наистина е много красива! Коригирам мнението си, хубава е.
Виж целия пост
# 948
Добре мина първата среща, хареса ми.
Елена беше много хубава.
Не ми хареса облеклото на майката, но пък говори добре с Евгени.
Надявам се до края на предаването да не чета в темата само за Елена.
Че някои хора тук я надминават в логореята.
Виж целия пост
# 949
Мика много прилича на майка си.
Виж целия пост
# 950
Майката на Мика е топ! А таткото е одрал кожата на Василис Карас! И двете са комплимент 😃
Виж целия пост
# 951
Майката на Мика е голяма симпатяга, Мика прилича на нея.
Виж целия пост
# 952
Не знам на коя приятелките са по-добри. Камелия на Елена или Айлин и Джия на Валерия. Клоня към вторите. От тях Валерия знае какво може да очаква. Обаче, от Камелия с лицето на вярната дружка, която й мисли доброто и безкрайно се радва на пламналите й чувства, просто не знаем на какво е способна.
Виж целия пост
# 953
Бащата на Мика знае ли български?
Виж целия пост
# 954
Не че да защитавам Елена, ама ако млъкне ..ще гледаме нямо кино (или мляскане)...барем някакви субтитри да ни пускат и да обясняват кой поглед какво значи
Виж целия пост
# 955
Оле, ама той и звучи като Василис Карас! Уникално!
Виж целия пост
# 956
Съжалявам за мнението, но малко лигави и преекспонирани ми се струват тези срещи с роднини и приятели! А, и тегави също! Накак изкуствено ми стоят!
Виж целия пост
# 957
"тоя цувек" 😄 Много е сладък баща и́ 😄
Виж целия пост
# 958
Чак сега почвам да гледам. О, днес пълен рестарт - влизат резервите! 3 дъщери и 3 майки - коя ще свали ергена?? Разбира се, всички майки го налазват дори повече от дъщерите...
Виж целия пост
# 959
Бащата на Мика знае ли български?
Тя беше споменала , че е грък и е втори баща. Като, че ли говори, но не съвсем добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия