Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 688
  • 4 066
# 480
Оп, това беше за спойлер темата моля изтрийте хахахах
Виж целия пост
# 481
няма по долнопробно предаване от бг версията на Ергенът
ъук в Америка е супер и си ми харесва особенно с последния ерген Зак

Би ли споделила според теб откъде идва провала на нашия Ерген.
В смисъл ние си знаем, че не се получава. Дали е заради самия Ерген, подбора на момите или намесата на продукцията. Виновници много. Само дето ни развалиха кефа.
Виж целия пост
# 482
Ау, Валерия си имала приятел преди няколко месеца. Новината взриви интернеда със своята скандалност.
Виж целия пост
# 483
Пускайте Кукушката!
Виж целия пост
# 484
Върви вече! Wink
Виж целия пост
# 485
Не е скандално естествено, но съпруг/съпруга като обръщение, ще предполага по-задълбочени взаимоотношения. И крах до кастингите юли-август 2022г.
Виж целия пост
# 486
няма по долнопробно предаване от бг версията на Ергенът
тук в Америка е супер и си ми харесва особенно с последния ерген Зак

Би ли споделила според теб откъде идва провала на нашия Ерген.
В смисъл ние си знаем, че не се получава. Дали е заради самия Ерген, подбора на момите или намесата на продукцията. Виновници много. Само дето ни развалиха кефа.

продукцията и също така самия Ерген аз само миналия сезон гледах бг версията но направете сравнение с другите
и самите жени също са зле в БГ а тук са по-приятни
тук пътуват из света не са само в една къща или хотел затворени бяха единствено покрай пандемията  в курорертен резорт
Виж целия пост
# 487
Цитат
...всъщност и тук, както и в анкетите не Валерия е първата и основна цигулка(соре, не можах да се въздържа)...
СлаБе, какво значение има коя цигулка е Валерия в анкетите? Чини ми се, че е по-важно да е първа цигулка в сърцето на Маестрото. Joy
Нали затова е борбЪта? За Генчовото сърце.
Дано да има разврат, в последната секунда Тушев да размисли и да даде победата на Елена.
Евгени има слушалка в ухото, така че за всичко е помислено. Joy
Виж целия пост
# 488
Спомняме си как Елена завлече Ирина да прекъсват срещата на Евгени с Валерия. Виснаха на главите им и чакаха. Елена подвикваше след Валерия, а Ирина се настани до Евгени. Последва Елена, кацнала отстрани, "нападна" Абсолюта над главата й, изолирайки я. Много глупаво изпълнение.
Виж целия пост
# 489
Колко непристойно поведение на Елена, че не само имала , но и споменала за бивщи гаджета. Вече се отброяват и по националност и местожителство. Ооо , какъв срам за Елена , че споделя нещо за своето минало и то в контекста на романтични  връзки. Цялата аудитория е потресена.
Но пък интернет вулгарните закачки на приятелката на Вал са приятни и ненатоварващи.
Виж целия пост
# 490
Не е скандално естествено, но съпруг/съпруга като обръщение, ще предполага по-задълбочени взаимоотношения. И крах до кастингите юли-август 2022г.

Не, че е толкова важно, но няма гаджета, които да си викат "съпруг/съпруга". Това е толкова архаично като обръщение сред младите (и не само), че е очевадна закачка. Прилича ми на шегата, която си правят разнополови приятели, че след..30, да кажем, ако все още са сами, ще се вземат (имаше го в Приятели, и в Сватбата на най-добрия ми приятел. Между другото, в последния намирам много паралели с Валерия/Камерън Диаз, Елена/Джулия Робъртс и Ергена/Жениха. Там героинята също копаее нови дъна в самоунижението и подлостите, за да спечели мъж, само дето Джулия поне има харизма.
Виж целия пост
# 491
Колко непристойно поведение на Елена, че не само имала , но и споменала за бивщи гаджета. Вече се отброяват и по националност и местожителство. Ооо , какъв срам за Елена , че споделя нещо за своето минало и то в контекста на романтични  връзки. Цялата аудитория е потресена.
Но пък интернет вулгарните закачки на приятелката на Вал са приятни и ненатоварващи.
Довлечи още трети, четвърти,... десети лица, за да изкараш И Вал неморална! Joy
Виж целия пост
# 492
Нищо й няма на Елена. Здрава млада жена. Ще има колкото си иска приятели. Това да не са някакви стари времена.

Сега пък какви ги изкарваме децата, които моделстват на тази възраст, че има и по-малки? Вече се прекалява.
Виж целия пост
# 493
Г. Краули, и да, затова написах, че може да е бъзик между тях си, както и емотикончето с точене на лиги, което ѝ е сложил под снимката.
Еее, не съм чак толкова дърта, че да не знам "младите" какво си пишат 😁
Виж целия пост
# 494
Колко непристойно поведение на Елена, че не само имала , но и споменала за бивщи гаджета. Вече се отброяват и по националност и местожителство. Ооо , какъв срам за Елена , че споделя нещо за своето минало и то в контекста на романтични  връзки. Цялата аудитория е потресена.
Но пък интернет вулгарните закачки на приятелката на Вал са приятни и ненатоварващи.

Е, чак пък непристойно...Просто прави впечатление, малко като 45 годишен чичак, който се хвали със стари лаври.
Морана, понеже имаше "или" реших да си изкажа мнението. Е да де, за нас, младите, е архаично 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия