Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 676
  • 4 066
# 870
Хайде да броим колко пъти четиримата ще употребят "дълбоко" и дълбини . Залагам на 12
Виж целия пост
# 871
Дълбочина е ‘много мило’-то на сезона, нали?
Не беше ли Уляля новото мило?
Виж целия пост
# 872
Елена била слънчева... Никак не ми прилича на слънце
Виж целия пост
# 873
И Камелийка сугестира, пасват си с Елена.
Виж целия пост
# 874
Айде...сватбените подаръци даде мама...Joy
Виж целия пост
# 875
Елена гледа с любов Евгени, а Валерия гледа с любов... кучето!
Виж целия пост
# 876
Охх, кристални чаши. 😂😂😂
Виж целия пост
# 877
Аз съм от отбор Валерия, но ми става много тъжно като гледам Елена сега… влюбена жена, която ще бъде дълбоко наранена…
Че трябва да е интересно предаването, ясно, но така мъж да си играе с чувствата на жена е ужасно!
Виж целия пост
# 878
На Йети майка й за малко да извади чеиза дето събирала с годините.
Виж целия пост
# 879
Евгени кога стана толкова разговорлив?
Виж целия пост
# 880
Елена е много влюбена, а неговото мнение за нея е - отдадена, едностранно.
Виж целия пост
# 881
Турски кристал са. Имам същите Smiley
Виж целия пост
# 882
Само на мен ли ми направи впечатление, че приятелката на Ленчето малко флиртуваше с наш Гена? 🤔🤫
Виж целия пост
# 883
Елена е много влюбена, а неговото мнение за нея е - отдадена, едностранно.

Точно.

Хващам я как постоянно го изпитва с поглед, взира се в него изпитателно, търси отговор на знаем какво, или потвърждение...
Виж целия пост
# 884
Ленка пак се смее на собствените си шеги!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия