Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 674
  • 4 066
# 885
Ако Евгений мисли с ума си ,ще избере Ети,но...той ще заложи на сърцето си.
Виж целия пост
# 886
Синхроните са съвсем на място! Елена, започва първа, как мислите, че ще оставят да коментират чуждите роднини?! Какво да кажат Валерия или Мика?! Елена си коментира нейната част, Валерия нейната и Мика нейната. Напълно нормално е. ❣️
Виж целия пост
# 887
Нямам усещане, че Евгени се преструва с Елена. Вярвам, че е бил раздвоен, а какво е взело превес за решението, той си знае.
Виж целия пост
# 888
Мъж като каже спокойно ми е с тази жена, пиши я бегала раЛтата...
Виж целия пост
# 889
За едни чаши много грозен коментар, когато е срещу Елена и обобщение за цялата нация. Но за жена наречена крава няма проблем щом е в нейна, (на Елена), защита. 🤔
Виж целия пост
# 890
Елена въпреки  всичките си недостатъци ми е като балсам за душата! Чувствена,жива,емоционална.
Виж целия пост
# 891
Елена се държи с Евгени така, че все едно тя е мъжът. Тя му прави комплименти, тя инициира близост...
Виж целия пост
# 892
Ох, трудно можел да я извади от баланс... Беше му необходимо само да я попита защо не носи колието и тя навърза цяла драматична сцена.
Виж целия пост
# 893
Ей, това е много да говориш и нищо да не казваш.. диалог за 'пример'.
Виж целия пост
# 894
Само на мен ли ми направи впечатление, че приятелката на Ленчето малко флиртуваше с наш Гена? 🤔🤫
Гледа го много по-влюбено от Елена. Сигурно заедно са чели книгата.
Педасос някакъв намек ли е?
Виж целия пост
# 895
За едни чаши много грозен коментар, когато е срещу Елена, но за жена наречена крава няма проблем щом е в нейна защита. 🤔
Ами всъщност е от фенка на Елена, пък обижда приятелка на Елена. 😕
Виж целия пост
# 896
Мъжете не искат жена с която да им е спокойно, а интересно.
А той 10 пъти каза че с Ленчето му е спокойно.
Няма да я избере, си мисля.
Виж целия пост
# 897
Аз пък като чуя маестро и направо ми се повръща...
Виж целия пост
# 898
Камелия на Данчо фокусника от "Фермата" 6 бившата ....?!?!?!
Виж целия пост
# 899
Мъж като каже спокойно ми е с тази жена, пиши я бегала раЛтата...
ММ ми го е казвал, както и аз на него.
Кога да се готвя за бягството? Joy
Хората са различни, не съдете само от собствения си опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия