Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 674
  • 4 066
# 1 260
Елена най-вероятно, ако има две момчета и двете ще ги кръсти Танко. Танко Едно и Танко Две.

Тя за мъж на всичко е готова, да реве, да пълзи, по корем да се влачи, че едно име ли ще я спре баш на финалната права.
Виж целия пост
# 1 261
А може ли някой, който не е глухарка като мен, да каже майката на Евгени за кое име точно попита.
Защото някои тук пишат за Светла, други за Танко.
Не само гледаме различни предавания, ами и ги слушаме различно. Grinning
Виж целия пост
# 1 262
То ако са момчета, добре. Ама Танка как е?
Между другото пак много шум за нищо, защото си личеше, че мама Светла с отвращение го задава тоя тъп въпрос
Виж целия пост
# 1 263
Аз пък не мисля, че пръстенът е избран специално да е с размера на победителката. Дали са там един пръстен, после ще го преправят.
Аз чух Танко, но може и да греша. Малко неясно го каза, поне за моите уши.
Виж целия пост
# 1 264
ЕРГЕНИНО е рак в мозъка на костите си!Моя бивш съпруг беше рак,знам за какво иде реч.Филма с имената на децата съм го гледала,също и този в одобрението на родата.Пълен цирк,и сега,и вовеки веков!Те са си такива раците -кофти хора,мамини,целувачи,бивши....
Виж целия пост
# 1 265
Аз само се пошегувах с Танк. Представих си Елена и съм убедена, че за угода ще избере Танк за първородният им син Relaxed.
Виж целия пост
# 1 266
А може ли някой, който не е глухарка като мен, да каже майката на Евгени за кое име точно попита.
Защото някои тук пишат за Светла, други за Танко.
Не само гледаме различни предавания, ами и ги слушаме различно. Grinning
За Светла попита.
Виж целия пост
# 1 267
Ако има ново предаване ,моля  с родителите на ергенът , да бъдат проведени разговори във втори епизод.
Виж целия пост
# 1 268
Защо Танк да не е хубаво?!
Така се смях с този Танк... Joy
Виж целия пост
# 1 269
Естествено, че за нейното собствено попита. За името "Светла".
А може ли някой, който не е глухарка като мен, да каже майката на Евгени за кое име точно попита.
Защото някои тук пишат за Светла, други за Танко.
Не само гледаме различни предавания, ами и ги слушаме различно. Grinning
Виж целия пост
# 1 270
Нямам търпение да чуя как Валерия казва "Това няма как да стане". Grinning Дори това да е причината да не я изберат накрая, абсолютно ще си заслужава да отреже маман на такъв абсурден въпрос.
Виж целия пост
# 1 271
То ако са момчета, добре. Ама Танка как е?
Ако е момиче, може Станка, за да е и на двамата. И в мъжки вариант е супер.
Виж целия пост
# 1 272
Защо Танк да не е хубаво?!
Така се смях с този Танк... Joy

Heart Exl

И аз, но всичко е точно Smile.
Елена ще го направи, тя е смела и готова на всичко.
Виж целия пост
# 1 273
Ми то по тая логика и Станко си е чудно. Има доста подходящи отговори на тоя въпрос. Пък да не говорим, че сега се отговаря, после се прави каквото си искаш.
То ако са момчета, добре. Ама Танка как е?
Ако е момиче, може Станка, за да е и на двамата.
Виж целия пост
# 1 274
Станка ще е.С от Светла и останалото на дядото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия