Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 687
  • 4 066
# 1 740
Айде мацки, наздраве!
Натоках се, разкрасих се, наредих мезетата и питиетата, защото скоро започва финала на Ерген шоу.
Виж целия пост
# 1 741
Капитонова, със скорпионските си характеристики, доста си прилича с Елена.  И двете имат по 4 планети в знака, но при Капитонова са слънце, венера, юпитер и плутон и точно Юпитер съвпад слънце й дава това огромно самочувствие.

    Не знам за самочувствието, но този съвпад говори за позитивно влияние и възприемане на бащината фигура.
    Виж целия пост
    # 1 742
    Айде приятно гледане на всички и дано ни спестят драми ,ако има такива от страна на загубилата
    Виж целия пост
    # 1 743
    СлаБе, преди да си "вдигнала сергията," искам да кажа, че абсолютно ми допада изложеното от теб - обективно и със забавно чувство за хумор .

    Вал вече си сърба попарата, а "моето Ети" дано се е даврандисала!

    Сигурна съм, че няма да пуснеш кепенците и след финала, за да мога да виждам по-често и аватара ти Two Hearts
    Виж целия пост
    # 1 744
    Кажете, дами и господа, г-ца Валерия къде ще си сложи точно този пръстен с този размер?!
    Аз ще ви кажа - никъде!
    Виж целия пост
    # 1 745
    Абе, хубав е Генчо, не може да му се отрече. Повечето от наборите му вече приличат на чичковци, а той си е момче. Прекалено много хейт отнесе и той, ама таке е като се цанил за ерген .
    Виж целия пост
    # 1 746
    Айдееее, почна началото на края. Heart Eyes
    Виж целия пост
    # 1 747
    Правете пуканките, отваряйте бирата, наточвайте нокти, зъби и клавиатури. Grinning
    Интрото почва в полза на Елена.
    Виж целия пост
    # 1 748
    Някъде онлайн да знаете за тези от нас, които не са пред телевизор?
    Виж целия пост
    # 1 749
    Ергенът има хубави очи и коса, симпатяга, ама малко нисичък идва. Толкова ли не намериха някой хубав мъж, който има поне 185см, и да оплакна окото.
    Виж целия пост
    # 1 750
    Оле Мика каква рижа е била в началото...
    Виж целия пост
    # 1 751
    Кажете, дами и господа, г-жа Валерия къде ще си сложи точно този пръстен с този размер?!
    Аз ще ви кажа - никъде!
    На крака? Rolling Eyes
    Виж целия пост
    # 1 752
    Това е пръстен...не са им вземали мярка. Според мен е просто мостра, а после според избраната ще дадат точен размер.
    Виж целия пост
    # 1 753
    Ергенът има хубави очи и коса, симпатяга, ама малко нисичък идва. Толкова ли не намериха някой хубав мъж, който има поне 185см, и да оплакна окото.
    Както вече написах, с всичките му кусури по отношение на характера на външен вид е мой тип.
    Виж целия пост
    # 1 754
    Възможно е, но не вярвам Алтънбаш така да се излагат. Идеята е да се сложи и да пасне! Все пак, това е пръстен, който можем да си купим и ние. Не специално изработен, единствена бройка!
    Това е пръстен...не са им вземали мярка. Според мен е просто мостра, а после според избраната ще дадат точен размер.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия