Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 684
  • 4 066
# 1 800
Май не я одобриха визуално...или поне не са във възторг...
Виж целия пост
# 1 801
Майката не бива да ви плаши, ако синчето е на място.

Той ако е на място да си е намерил отдавна жена и да е избягал далеч от мама. Той сам каза, че майка му не е харесвала нито една до сега.
Виж целия пост
# 1 802
Е, тука с темата за градината няма какво да сбърка, да задава въпроса за името на първото дете мама Светла… 😀
Виж целия пост
# 1 803
.
Виж целия пост
# 1 804
Не сме сами и Ленчето повече си пада по Танко. 😀
Виж целия пост
# 1 805
Аууу, зеленчуци в едни сандъциии... И баща му – оооо.

Генчо: Елена се беше подготвила.

Малий –Елена обясни на Генчо как се е чувствал.
Виж целия пост
# 1 806
Ахахаха, никога не гледала на него като на мъж, който е на пиедестал! Браво, Еленке, лъжата за нищо си я нямаш.
Виж целия пост
# 1 807
Няма как човек да не се кефи на придаване, в което свекървата е по-развълнувана от ергена Grinning
Виж целия пост
# 1 808
Майката не бива да ви плаши, ако синчето е на място.

Той ако е на място да си е намерил отдавна жена и да е избягал далеч от мама. Той сам каза, че майка му не е харесвала нито една до сега.

Значи той е виновен и не става. Възрастен е..да решава кого ще слуша...
Не е виновна майката..
Виж целия пост
# 1 809
Не сме сами и Ленчето повече си пада по Танко. 😀
Вярно е голям симпатяга, благ и добричък, а мама Светла води цирка, то е ясно.
Виж целия пост
# 1 810
Елена е като на изпит.
Виж целия пост
# 1 811
Елена, млъкни малко бе момичееее. То бива коленичене и не е като да не сме го очаквали, ама чак пък толкова Mask
Виж целия пост
# 1 812
Погледа на леля Светла ич не ми харесва. Това е доста властна и привързана към синчето жена, Елена, Валерия бягайте.
Виж целия пост
# 1 813
Майката не бива да ви плаши, ако синчето е на място.

Той ако е на място да си е намерил отдавна жена и да е избягал далеч от мама. Той сам каза, че майка му не е харесвала нито една до сега.
Евгени живее от 19 годишен в чужбина сам.
Определено до сега е бил далеч от мама и дори е живял с жена, която тя не е одобрявала.
Не е толкова мамино синче, колкото го изкарват тук.
Виж целия пост
# 1 814
Нали нямаше да плювате по майките бе, дами....форум на майки, това онова....само напомтам, не ми пречи...двоен стандарт ли..не знам...Grinning

Тук не се коментира майката  , тук се коментира свекървата.

Е преди беше тъщата...Joy
С черните корени в косите....

Тъща. Свекърва. Все са майки..обърка ли се нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия