Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 673
  • 4 066
# 2 505
Шоооок! Валка е! Мислех, че ще е Елена! Свакито затова беше настръхнала! 😁
Виж целия пост
# 2 506
Поне този финал е по-добър от първи сезон.
Но да, горката Елена.
Виж целия пост
# 2 507
Елена се напъва да се разплаче лиии? 🤔
Виж целия пост
# 2 508
Ти спечели Ети! Отърва се от този! Честито! Бъди щастлива и намери своят стойностен и истински мъж.
Виж целия пост
# 2 509
Горката Валерия, Елена поне се отърва.
Виж целия пост
# 2 510
Ама до последно я мляска. Ужас, адски противен.. Елена се отърва, горко и на Валерия.
Виж целия пост
# 2 511
Спри, Елена! Спри това самобичуване, за да спрат да снимат!
Виж целия пост
# 2 512
Е не беше честно това "Влюбих се ама не в теб, налЕ..." Дори Габисавета не биха заслужавали такова отношение.
Виж целия пост
# 2 513
Той напук но майка му го направи😁😁😁
Виж целия пост
# 2 514
Много съм изненадана, мислех, че ще е Елена. Нали някой беше дал и спойлер, уж много сигурен, от самия Евгени, че избрал Елена, ама към днешна датане са заедно. Смятай
Виж целия пост
# 2 515
Много ми е гадно за Елена. Злото победи.
Виж целия пост
# 2 516
Офф, стана ми гадно за Ети.
Виж целия пост
# 2 517
Елена реагира достойно , дано намери мъж, който да в цени и обича такава каквато е.
Виж целия пост
# 2 518
Защо ли не съм изненадана.. 😌

На Елена да и бяха дали малко изкуствени сълзи, момичето много се старае.
Виж целия пост
# 2 519
Горката Валерия, Елена поне се отърва.
ами ... ергена го закъсА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия