Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 674
  • 4 066
# 2 565
Аз не разбрах с какво мнение, че е гадно да предложиш брак на една, след като предната вечер си целувал друга, а преди това мама те е целувала по устата нарушава правилата, че да бъде трито?

Да, целува Елена цял ден и сега накрая...мога ли да те прегърна. Ами целуни я направо за да ти държи ситка... сега и моето може да изтрият. 🤣
Виж целия пост
# 2 566
Тук е спорно кой какво печели. За мен Елена печели, защото се отърва. Искаха да й избодат очите, изписаха й вежди.
Виж целия пост
# 2 567
Валерия защо не му отвърна на Обичамтето?
Познай.
Виж целия пост
# 2 568
Утре за ръчички, с премрежен поглед в ефир...
Виж целия пост
# 2 569
Ахахахаха, ще припадна от смях Joy
Тия двамата се намериха, пардон, тримата и няколко десетки/стотици кучета. Ще им е чудесно на всички в голямата къща в Пловдив, като за индийски сериал ще е Joy
Няма да гледам следващ сезон на тая боза
Misc End
Виж целия пост
# 2 570
Нека има любов! Красив финал! 🫶
Виж целия пост
# 2 571
Докато прегръщаше Валерия,  погледът му един такъв праазен. Не видях любов в очите му.
Виж целия пост
# 2 572
Въобще не ми е истинско всичко това ....
Виж целия пост
# 2 573
Щом минаха през това, включително разпита с майката на Евгени, ще се справят с всичко Simple Smile Евала. Валерия има силите да оцелее в това семейство. И все пак Елена наистина заслужава да бъде обичана, дано намери най-добрия човек, с който да не изпитва съмнения.

А на вас, момичета, до нови срещи Simple Smile
Виж целия пост
# 2 574
Валерия ми напомня на мен, когато бях на нейните години.
Но тя не е влюбена. Просто си изчетка егото и ще продължи напред.
И Евгени това го устройва, така че всичко е точно.
Генчева да си отдъхне Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 575
Аз това отдвна го пиша, никой никого не заобича. Чиста спортна злоба.
Виж целия пост
# 2 576
Докато прегръщаше Валерия,  погледът му един такъв праазен. Не видях любов в очите му.
Нито в нейните.
Виж целия пост
# 2 577
Хора, какво стана?
Няма ли да има студийна част, в която обявяват дали са заедно сега?
????????
Виж целия пост
# 2 578
Догодина да го излъчват на живо и с гласуване да се избере жената. Какво е това?! Оставиха недоволни мнозинството от зрителите. Пък ергенът ще се напасне някак. Да не е влизал в предаването. Пък!
Виж целия пост
# 2 579
Дори и след финала продължавате да търсите под вола теле
Докато прегръщаше Валерия,  погледът му един такъв праазен. Не видях любов в очите му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия