Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 229 665
  • 4 066
# 3 135
Благо Джизъса гледам аз, вече 18 минути.
Само при мен ли е така?! 😂😂😂
Евгений при Цитиридис сега.
Виж целия пост
# 3 136
Елена сама се постави в тази ситуация. Евгени изобщо не й обръщаше внимание, докато тя не реши, че ще се бори с цената на всичко за него. Тя се буташе постоянно, тя правеше всичко възможно да стигне до него, виждаше много добре, че той няма кой знае какъв интерес към нея, но продължаваше да се бори, да се опитва да го омае с интелект и приемаше неговото внимание от възпитание, за влюбване. Виждаше само това, което искаше да види и категорично пренебрегваше неособената заинтересованост на Евгени. От ден 1-ви се видя, че Евгени харесва Валерия - всички го виждаха. Но тя категорично отказваше да го приеме и прие за своя мисия да си докаже, че тя ще бъде фаворитката. Ама то нещата не стават така. Като не са те харесали не е нужно да се унижаваш и да се буташ непрекъснато. Тя самата не прояви уважение към себе си, но ние хулим Евгени, че той се бил възползвал. Истината е, че ако тя самата не се буташе, той изобщо нямаше и да я забележи, защото не е негов тип, а и той не харесва татуировки. И тя щеше да си тръгне някъде в средата на предаването. И преди да ме нападнете, ще ви припомня един спор на Елена с Валерия, в който Елена я нападна, твърдейки, че не заслужавала вниманието на Евгени, защото то просто й било дадено, пък тя видиш ли си го била извоювала, защото се е борила за него. Ами, като е такъв велик анализатор на всичко, защо не се замисли каква ли е причината на Валерия нещата да й се случват с такава лекота, а тя трябва да се бори със зъби и нокти за всяко негово внимание (цитирам нейните думи)? За нейните 34 години не й ли е станало ясно, че тези неща стават с лекота, а не с борба и, ако не се получава, то просто не се получава и не е нужно да се буташ там, където не си желан. Да е на 20 - да ми е жал, но та е достатъчно зряла жена, която би трябвало да има достатъчно опит.
Изцяло подкрепям ! Точно щях да пиша същото.
До вчера Елена беше кралицата, от днес вече е и мъченицата !
Абсолютно всички вътре знаеха, че от ден 1 Евгени има слабост към Валерия и предизвика неприязън с това. Само "най-интелигентната, възвисената, проницателната" Елена не го е забелязала ! Дали е така ? Колкото и да премислям всичко, в крайна сметка Елена сама си е виновна за всичко. Продукцията я използва, но с нейното знание и съгласие. Хем била победителката, хем защо глупака  Генчо не я взе нея ! Разбирам разочарованието, и на мен щеше да ми е мъчно за Валерия при различен изход, но вече ми се струва, че са извън границите на нормалното реакциите към случилото се.  Елена ако не беше му правила челни стойки на Евгени отдавна да беше си заминала, но тя реши и избра да се доказва и да трупа рейтинг. Ако беше си спомнила поговорката всяка жаба да си знае гьола, нямаше накрая да стане играчка - плачка.

Евгени и Валерия изглеждат много сладки и симпатични, хубава двойка са. Добре, че Вал е силно момиче, ще помогне и на Евгени да изтърпят хейта с вдигнати глави и усмихнати.
Виж целия пост
# 3 137
Благо Джизъса гледам аз, вече 18 минути.
Само при мен ли е така?! 😂😂😂
Евгений при Цитиридис сега.

В началото отвориха с едно парче, а Ерген беше на пианото.
Виж целия пост
# 3 138
Благо Джизъса гледам аз, вече 18 минути.
Само при мен ли е така?! 😂😂😂
Евгений при Цитиридис сега.
Евгений беше на пианото като почна Цитиридис и се подведох ,че започват с тях ,но уви Блажко е първи Sweat Smile
Виж целия пост
# 3 139
Хич не излизайте с тези клишета и не слагайте каруцата пред коня!  Нещата първоначално започнаха от подсмихванията и подигравките на злобното трио. Те показаха незачитане, липса на елементарно възпитание и човещина, и с право си заслужиха масовия хейт.

Понеже на  Пам поведението и беше много достойно.😀
Виж целия пост
# 3 140
Къде ги гледахте тея изевления,аз гледам цитиридис но тях още ги няма ?
Виж целия пост
# 3 141
но уви Блажко е първи Sweat Smile
Благодаря! Тъкмо щях да се излагам да питам Женчо пък кога се е нашарил така, и ако не е той - кой тоя грозник Blush
Виж целия пост
# 3 142
Мама Светла е клекнала пред снахичката. Боже, те и кучето са довели в БТВ.!?
Виж целия пост
# 3 143
Цитиридис : Като двойка….. каква ти двойка бе, не виждаш ли, че са като тройка. 😂😂❤много сладък  кучо
Виж целия пост
# 3 144
но уви Блажко е първи Sweat Smile
Благодаря! Тъкмо щях да се излагам да питам Женчо пък кога се е нашарил така, и ако не е той - кой тоя грозник Blush

Е как грозник, че той Благо е секс-символ. Ако участва в Ергена ще избие рибата рейтинга на това предаване.
Виж целия пост
# 3 145
Благой е усмихнат и има някакъв чар , от мен има глас за следващ ерген , ще направи сеир.
Виж целия пост
# 3 146
Имам въпрос:
Предаването на Цитиридис на запис ли е?
Ако да - как толкоз хора от публиката не издадоха коя ще е победителката?
Ако не - днес по обяд бяха в Бургас. Върнали са се в София за предаването? Бая ще да са бързали.
Виж целия пост
# 3 147
Следващият ерген да бъде Благо. Ще ги лигави до една и накрая няма да може да избере. Grinning
Виж целия пост
# 3 148
Цитиридис задава много тъпи въпроси.
Виж целия пост
# 3 149
Айде спойлера с кучето...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия