Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 204 424
  • 1 475
# 405
Защо всички чакаха спойлер от Тифани? Нещо съм пропуснала явно.
Вчера имаше.Написа - Валерия.
Виж целия пост
# 406
Защо всички чакаха спойлер от Тифани? Нещо съм пропуснала явно.
Защото досега винаги са били верни нейните.
Виж целия пост
# 407
Има предвид, защо точно от Тифани?
С какво достоверността на нейните спойлери, е по- надеждна от всички останали?
Защо всички чакаха спойлер от Тифани? Нещо съм пропуснала явно.
Вчера имаше.Написа - Валерия.
Виж целия пост
# 408
Интригата идва от там, че много хора не харесват Валерия и не намират логика тя да е избраната от Евгени пред Елена. За това не ни се вярва на множеството спойлери за победителката.

Всичко достигнало до мен е еднопосочно - Валерия. Преди време си написах спойлера за финалната тройка - Мика, Елена, Валерия (в този ред), както и че Елена го приема много тежко (което не е задължително да се покаже в ефир). Колкото и да не ми се иска, ще се окаже верен.

Единственото, на което тайно се надявам е от продукцията да са спуснали тази информация целенасочено сред много хора, за да има "обрат" на финала.
Но съмнителна е подкрепата за Валерия. Със сигурност има хора, които наистина я харесват, но и в темите тук и във фб,  и от мнения на бивши и настоящи участнички ми е малко прекалено. Изглежда си като лъскане на имидж. Съмнителен е и хейтът към Елена. Това в крайна сметка са просто хора, чиито монтирани преживявания и изказвания гледаме в общо около 45 часа екранно време..
Виж целия пост
# 409
Да, това се чудех, защо нейните се смятат за най-достоверни?
Виж целия пост
# 410
Преди години какви отчаяни и невярващи зрители съм виждала, които до последно отричаха, че може да е истина кой с кого се е събрал (става дума за комикс даже, не за риалити, и даже не беше това жанра, а странична история), и после търсеха всякакви конспирации, даже имаше теории, че авторът насила е бил накаран така да завърши историята Joy Тук хем ми напомня на това, хем чак толкова зле не е положението... май Joy

Май и тук ще се търсят разни конспирации и след шоуто. Което ще е супер за главните герои, да поддържа интереса жив към тях.
Виж целия пост
# 411

Етито се закани и ще си го спази - минаха 6 месеца, време е да го провери 😂
Виж целия пост
# 412
Скрит текст:
За Сървайвър се е потвърдил спойлера виждам, обаче аз понеже не го гледах ми е интересно, защо се знаеше толкова отдавна. Заради монтажа ли, заради зрителските предпочитания ли?[/quote
]При така останалите последни оцелели беше лесно да се направи сметката кой от журито за кого ще гласува и Благой просто нямаше конкуренция.
+ Той беше влязъл с предварително подготвена коалиция, към която добави 1-2 гласа на търсещите отмъщение. Мила, родна картинка.
Виж целия пост
# 413
Не знам защо го гледате това шоу. Това не е Сървайвър.
Виж целия пост
# 414
Интригата идва от там, че много хора не харесват Валерия и не намират логика тя да е избраната от Евгени пред Елена. За това не ни се вярва на множеството спойлери за победителката.

Всичко достигнало до мен е еднопосочно - Валерия. Преди време си написах спойлера за финалната тройка - Мика, Елена, Валерия (в този ред), както и че Елена го приема много тежко (което не е задължително да се покаже в ефир). Колкото и да не ми се иска, ще се окаже верен.

Единственото, на което тайно се надявам е от продукцията да са спуснали тази информация целенасочено сред много хора, за да има "обрат" на финала.
Но съмнителна е подкрепата за Валерия. Със сигурност има хора, които наистина я харесват, но и в темите тук и във фб,  и от мнения на бивши и настоящи участнички ми е малко прекалено. Изглежда си като лъскане на имидж. Съмнителен е и хейтът към Елена. Това в крайна сметка са просто хора, чиито монтирани преживявания и изказвания гледаме в общо около 45 часа екранно време..
Маковете с нищо не отстъпват на розите.Не търся спойлер между тях...
Виж целия пост
# 415
Тази тема пак стана коментаторска. А уж се махнах от другата заради това.
Иначе за спойлерите. Разбрахме, че е Валерия, добре, НО какви бяха Евгениевите думи, че "само искал да каже, че си мислим, че знаем какво ще се случи". Сто човека дадаоха заявка за обрати, за катаклизми, аз не видях нито един такъв до момента!
Не се ли усещат,  че трети сезон няма да гледаме с техните лъжи? (Знам, че четете! И този път не ви се получиха нещата!)
Виж целия пост
# 416
Музиката е Comptine d'un autre ete /"Стих от едно друго лято"/ от филма Амели Пулен, в изпълнение на Евгени... вероятно за нея има някакъв смисъл...


Етито се закани и ще си го спази - минаха 6 месеца, време е да го провери 😂
Виж целия пост
# 417
Музиката е Comptine d'un autre ete /"Стих от едно друго лято"/ от филма Амели Пулен, в изпълнение на Евгени... вероятно за нея има някакъв смисъл...


Етито се закани и ще си го спази - минаха 6 месеца, време е да го провери 😂
Да, това изсвири Евгени на Валерия на първата им среща и след това отново, когато тя го "отвлече" от общата му среща в началото на предаването
Виж целия пост
# 418
Някой знае ли нещо сигурно за Един за друг. Със сигурност ли печелят Виктория и Явор ?
Виж целия пост
# 419
Гледам Инстаграм на Елена, гледам шоуто, гледам Евгени и го виждам тотално влюбен в Елена и сватбата през м.юни е с нея. Толкова много спойлери има за тяхната връзка.
Евгени не е с Елена, с друга е. По моя информация, различна от сигурните ми спойлери, демек от друго място знам.

Много е губещ Евгени! Рекламно лице на Десизо Мони! И тепърва ще се бута тук и там.
Елена пък направо и изписаха веждите като я направиха главен герой сценаристите.
Реално не знам Валерия какво спечели. Нито ще и помогне като модел, нито си намери свестен мъж.
Имам предвид, че е губещ в личен план, ако наистина е с Валерия, което аз все още не вярвам.
Губещ за теб. За него си е печеливш щом е влюбен. А и какво му пука мнението на другите. Няма да си ляга с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия