Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 204 424
  • 1 475
# 420
Звучи, и като да не е с Валерия Wink
Виж целия пост
# 421
Музиката е Comptine d'un autre ete /"Стих от едно друго лято"/ от филма Амели Пулен, в изпълнение на Евгени... вероятно за нея има някакъв смисъл...


Етито се закани и ще си го спази - минаха 6 месеца, време е да го провери 😂
Да, това изсвири Евгени на Валерия на първата им среща и след това отново, когато тя го "отвлече" от общата му среща в началото на предаването
А в самото предаване Елена каза, че ако трябва да опише живота си като филм то той ще е "Невероятната съдба на Амели Пулен". А Ергени го свири това на Валерия. Сега Елена си го качва като музика към стори. Пълен бъркоч 😃. Евгени взе на Елена филма и го свири на Валерия и също цитира "Сън в лятна нощ" когато ще се обясни в любов на Валерия на финала. Ег@ти гаврата честно!
Виж целия пост
# 422
Ядосвам се, защото тя беше ясна от първия коктейл, първата целувка и т.н. Демек нещо по оригинално не можаха ли да измислят, за какво изобщо бяха нужни другите момичета. И така обещавания обрат.........
Виж целия пост
# 423
От друг независим източник информацията е, че Елена печели. Интересното е, че Евгени е бил навигиран през цялото време да прикрива по-силните си чувства към момичето, което най-силно желае и да показва повече към тази, която няма да е неговата избраница. Предвид гафа миналата година, продукцията се е постарала максимално да обърка зрителя, за да го има моментът на изненада накрая. И определено ще я има, предвид колко силно се вярва, че е Валерия. Ако има актьор - той е Евгени. Все пак той е като главния водещ на шоуто. Също така, още нещо пикантно, Теа на Наум, не знае коя е победителката. Самият Наум не й е казал, защото тя не желаела да знае, за да може да й интересно да гледа предаването, като се събира с приятелки. Сторито с кучето не важи. Cheers. Simple Smile
Виж целия пост
# 424
И да напиша отново, че въобще не държа някой да ми вярва. Можеше и да не пиша какво знам. Винаги може и да са ме метнали, не са до сега, но знае ли човек .
Виж целия пост
# 425
Имаше инфо напред - Явор и Виктория, само това е "излязло" досега.
Виж целия пост
# 426
Не ми било обрат, най ми било разврат.

Поради що трябва да вярваме на новорегистрирани никове, а не на доказали се във времето с верни спойлери потребители?

Пък аз 'фърлих боб и звездите ми го проговориха. Не ми било "Сън в лятна нощ", най ми било "Много шум за нищо". Но не търсете смисъл зад заглавието. Много надценихте продукцията. Просто чули хубаво заглавие и го ползват.

При много и противоречиви данни, обикновено първият и най-простичък отговор е верният.
Виж целия пост
# 427
Въпросът ти седи на предната страница, но явно никой не знае отговора.
Виж целия пост
# 428
Калия , тук ти е коментара , не е изтрит . Просто почти никой не коментира Един за друг .
Ето , вече тротинетка ти е отговорила .

Тефани , благодаря за спойлера . Сега имаме сигурно потвърждение от още едно място .

Лично на мен не ми харесва предполагаемия финал и съм си оставила 1% надежда , информацията да е умишлено подвеждаща Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Извинявайте, ама това нали е група за спойлери от реалити предавания? Случайно да не съм объркала и да е тема за ергенът само? Питах дали някой има инфо за Един за Друг и са го изтрили. ? Що?? Щото във въпросът ми няма Валерия или Елена? Ай закривай
Коментарът си е там? Около 10-15 се попита и се отговори, че са Виктория и Явор, била се хвалила в някакъв салон за красота, това е единствения спойлер засега за победител, просто трябва да се чете в темата назад.
Виж целия пост
# 430
И да напиша отново, че въобще не държа някой да ми вярва. Можеше и да не пиша какво знам. Винаги може и да са ме метнали, не са до сега, но знае ли човек .

Абослютно е така, не сме били там, за да видим с очите си и да знаем. Споделяме каквото са ни казали.
Мен за сега ме подведоха само за реда на напускане на Айлин (излезе малко по-рано) и за една сюжетна линия (явното неразбирателство между Валерия и Ирина, продължило през по-голямата част от сезона, което ми се разказа по-цветущо от показаното), но подозирам, че просто има много отпаднали при монтажа сцени.

Безкрайно ще съм щастлива Blindstar и няколко други подобни мнения да се окажат истина.
Виж целия пост
# 431
Относно победата на Виктория и Явор и това, че се говори за нея, защото тя се хвалела - времето когато беше спуснат този спойлер, съвпада със седмицата, когато те цялата седмица бяха първенци и станаха супер двойка. От там ми идва, дали Виктория не се е хвалела именно с това и някой чул, недочул да е разнесъл, че са като цяло първенци, а не за седмицата.

П.П. всъщност влязох в темата, тъй като видях стори отпреди малко на Георги от Сървайвър, че са пред НДК със Снежана, Благо, Булкин - явно да снимат в шоуто на Цитиридис, а нали в същия ден ще снимат и победителя в Ергена. Така че който е около НДК да гледа кой влиза и излиза.
Виж целия пост
# 432
Приемаме по презумпция, че никой не лъже за спорта. Blindstar ми звучи наистина като да препредава, каквото са и казали. Tiffany А предполагам прави същото, не оставам с впечатлението, че са очевидци. Някой някого е послъгал... Реално (няма и как те да дават повече инфо) ние пък не им знаем източниците, така че и по източника не  можем да съдим кой е по-надежден. И освен това съм сигурна, че от първоизточника са излезли в различни ситуации много фалшиви сполейри съвсем умишлено. За мен, колкото и да го разбирам, е лоша стратегия.
Валя щеше да се справи и сама, те обаче и помогнаха с монтаж да се дозакопае. Резултатът е, че се сипе хейт и 'масовия зрител" не е доволен. Затова не го разбирам, но пък и може би затова не съм продуцент Mask Лъжливата информация само налива масло в огъня ми се струва. Що за тактика е това?!
Обаче да не се заблуждаваме, харесващите "новата любима двойка" на Бг далече не са мнозинство, и колкото да се опитват някои потребители да твърдят обратното, моето впечатление е, че Елена е по-харесваната. Да не споменавам анкетите. И така, не мога да разбера, ако е предрешената победителка, защо малко от малко с монтаж не се опитаха да и поизчеткат образа. Кой продуцент причинява "това" доброволно на протежето/победителя си. Не е като да нямат начини за безкрайни манипулации. Все пак, дори и да не ги интересува в момента "зрителя" доволен ли е, нали този зрител трябва да седне да гледа и следващия сезон. Нали текат кастинги или поне записвания...
Виж целия пост
# 433
E, Капитонова дали се хареса миналия сезон??? Сега не виждм по-малко хора да гледат предаването...
Виж целия пост
# 434
Миналата година Капитонова не беше харесваният победител, но й дадоха победата. Реално Сашка спечели много повече. Явно сега и Елена ще е така, втора, но поне с много фенове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия