Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 204 427
  • 1 475
# 1 200
Снима се около Перник,не знам точно къде са Иван и Андрей..Надявам се да е интересно,А някой знае ли нещо за Сделка или Не, да са извикали за участие някой ваш познат, или др.
Виж целия пост
# 1 201

знаете ли нещо повече.Т.Е виждали ли сте екипа.и ако се отиде дали ще се види част от фермата
Виж целия пост
# 1 202
Не знам нищо, освен това, което се пише в темата. Не съм толкова луд фен, за да обикалям снимачните площадки на риалититата.
Виж целия пост
# 1 203
Да, поредните конспирации. 🙄 Затова все руснаци печелят предаванията, а не украинци. Често печелят чужденци и може и да са побутвани това да се случи, защото уж са по-интересни, но едва ли зависи от конкретния точно етнос.
Виж целия пост
# 1 204
ИВ
На мене и този ми е много съмнителен:



Последван от:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 205
Скрит текст:
ИВ
На мене и този ми е много съмнителен:



Последван от:
Скрит текст:
Съжалявам, че се самоцитирам, но последното мнение е мое, не мога да го изтрия.

Имам още един съмнителен:

Валентин Петров (културист, на 23 години, вторият българин, участвал в "Мистър Олимпия")
Скрит текст:

Последван в ИГ от
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 206
Този Васил Василев потвърждавам, че участва. Знам го от много близка моя приятелка.
Виж целия пост
# 1 207
то да не е свършило предаването, че всички се следват?
Виж целия пост
# 1 208
Май не е, но те още от кастингите се познават. Ако някой иска да рови, може да разпознае късно оставащите по това, че следват най-малко от изброените, ама аз лично ще разчитам на Ковид 😄
Виж целия пост
# 1 209
то да не е свършило предаването, че всички се следват?
Е, те се запознават още по кастингите. Накрая на медицинските прегледи виждат кои "са оцелели". 🤪
А и снимките трябва да са свършили вече. Човек, като гледа кой кого следва, може и по отбори да ги нареди. 🤣
Ей ги (голяма част от)  Гладиаторите:

Виж целия пост
# 1 210
ИВ
Има ли чужденци?
Ако няма кой ще е победител този сезон и знае ли се на коя дата започва предаването?
Виж целия пост
# 1 211
На 19.08. на Попския плаж имаше две еднотипни дървени конструкции,подобни на двукраки стълби,но за цветовете не мога да напиша със сигурност,че откъм пътя доста е поборасло,а преминахме набързо.А и на паркинга на хотела,в който изглежда е отседнал екипът,беше и линейката,и доста коли.
Виж целия пост
# 1 212
ИВ: Мирела от миналия сезон до сега в стори обяснява, че е била 3 дни на фестивала в Жеравна и е тагнала Теодора Мудева и Румен Радев (явно били с нея). Снимките са до 23.08 (потвърдено от екипа, който сглобява съораженията, когато ходихме да разгледаме Попския плаж), което за мен означава, че те двамата са отпаднали преди полуфиналите.
Виж целия пост
# 1 213
Е, Мирела няма да издаде Laughing
Виж целия пост
# 1 214
ИВ: Мирела от миналия сезон до сега в стори обяснява, че е била 3 дни на фестивала в Жеравна и е тагнала Теодора Мудева и Румен Радев (явно били с нея). Снимките са до 23.08 (потвърдено от екипа, който сглобява съораженията, когато ходихме да разгледаме Попския плаж), което за мен означава, че те двамата са отпаднали преди полуфиналите.
Че тя и Мария Оряшкова е била на този фестивал. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия