Спойлери от реалити предавания - тема 13

  • 204 424
  • 1 475
# 1 245
Само в първите 4 сезона мъже спечелиха Фермата, но мисълта ми е че това че има и жени победителки че вотът на публиката е много решаващ и колкото и коалиции да има зрителя винаги има решаващият глас. ИВ в това отношение губи много.
Виж целия пост
# 1 246
Само в първите 4 сезона мъже спечелиха Фермата, но мисълта ми е че това че има и жени победителки че вотът на публиката е много решаващ и колкото и коалиции зрителя винаги има решаващият глас. ИВ в това отношение губи много.
Моя грешка, права си. Сега погледнах и без зрителски вот, Чавдар щеше да спечели 2022, Кирил 2021, а през 2020 Борислав и Хепи Ванче да са равни. Добре, че там публиката също има думата.
Виж целия пост
# 1 247
Ако беше спечелил Кирил - щеше да има протести на жълтите павета. И аз щях да отида. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 248
Някой да ива информация за тези неща дето си говорят в фейса съмнявам се, но все пак.
 
Виж целия пост
# 1 249
Вероятно ще бъде догодина, следващият сезон.
Виж целия пост
# 1 250
Някой да ива информация за тези неща дето си говорят в фейса съмнявам се, но все пак.
 
Копирано 'мо та мо' от мнението на Дяволо в темата за ИВ.
Виж целия пост
# 1 251
Всъщност това ако не се лъжа е самият Дяволо Wink
Виж целия пост
# 1 252
Всъщност това ако не се лъжа е самият Дяволо Wink

Така може, че се бях възмутила вече, че даже щях да му пиша, че го копират във Facebook.
Виж целия пост
# 1 253
А Ралица и Димо ли ще бъдат водещите? Тя не е ли бременна?
Виж целия пост
# 1 254
Доста бременна е вече и си е водеща с коремчето.
Виж целия пост
# 1 255
Понеже сега чух синфрон с нейния глас и се зачудих.
Виж целия пост
# 1 256
Димо се е пържил на зверското слънце , а Ралица си стой пред огъня. 😄

Във фермата май ще влизат сестрите от Alissa модния бранд

Виж целия пост
# 1 257
Всъщност това ако не се лъжа е самият Дяволо Wink
Да Simple Smile
Виж целия пост
# 1 258
А Ралица и Димо ли ще бъдат водещите? Тя не е ли бременна?

Откриват с Димо битката за 5 минути.
Отива си в бунгалото на климатик за 2 часа.
Като свърши битката пак се появява за нови 5 минути.

Не е голямо изтощение.
Виж целия пост
# 1 259
Е нали коментира по време на битките
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия