Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 427

  • 36 483
  • 738
# 120
Фара,на подходящото място!
Чу разговора на Али Галип и Вера!
А Тахир и Мехмет,големи папки гледат!
Биде много заповедничешка говори на баш комисаря!
Виж целия пост
# 121
Ама много добре му стои костюма

 

Ами и без костюм е добре  Blush

Виж целия пост
# 122
Сериал с Енгин, реклама с Енгин...
Виж целия пост
# 123
Е,  сцената на терасата още по-хубава,  обяснението на Фара ..

а в спалнята много, много нежно, нямаше бурна страст, ама след тези обяснения беше много логично, поне няма какво да режат гадовете Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 124
Как се гледаха на масата Вера и Орхан Joy
Погледите им са огън един към друг Nature Fire
Има нещо във Вера,  доброта ли е,двуличие ли е. Явно подлия полицай го държи любовната стихия. Перихан не си сдържа нервите Joy Кой да ревнува първо Joy


Много хубави моменти между Фара и Тахир. 
Стана ми малко мъчно за Баде.
Виж целия пост
# 125
Сериал с Енгин, реклама с Енгин...

Само от хладилника не изскача Joy




а в спалнята много, много нежно, нямаше бурна страст, ама след тези обяснения беше много логично, поне няма какво да режат гадовете Stuck Out Tongue Closed Eyes

Аниста Joy  в туитър се молят за "неизрязаната сцена " Joy Язе съм доволна, че не бяха с дрехите в леглото, хеле Енгин какъвто е зиморничав
Heart Eyes
Виж целия пост
# 126

След рекламите остана да видим разходката в парка и.... ще ни метнат на някъде...
Виж целия пост
# 127
Между двамата братя голяма химия.Joy
Като котка и куче са:joy:
Виж целия пост
# 128
Ще ходим във Франция

 

ще празнуват деня на майката
Виж целия пост
# 129
Не ми е достатъчно, къде пък го извикаха Smile

А шекерената ябълка - изненада, имат среща в миналото с Бекир ! Smirk
Виж целия пост
# 130

А шекерената ябълка - изненада, имат среща в миналото с Бекир ! Smirk

Знаех си че ще изскочи заек от тук ,защото той и казваше както майка и я наричаше - шекерена ябълка, от къде накъде ако не я познава

Да си дойдем на думата - je t’aime Heartpulse



А така ,даже две деца имал иранеца , не е спал
Виж целия пост
# 131
Лошото е че хванаха адвоката.
Той всичко ще си каже за да спаси живота си.

А рекламният блок - много готин. ШЕЛ и Енгин!
Виж целия пост
# 132
Много дълъг епизод, ще има ли още  Thinking

 Аз не разбрах с Баде каква беше драмата. Обаче Бекир май е влюбен в Гюнюл



А една шарена риза дето размяташе Енгин била от сериала на Генджо, връща си задето се бъзикаха с песничката за козлетата в сериала на Генджо Joy
Виж целия пост
# 133



Много хубав епизод..С романтика... Но явно ще събудят този коварен,двуличен, човек с лошо сърце... бащата на Керим Broken Heart

Ще има много приключения.    Между другото ако в ролята е Коч,  той е добър и харизматичен  актьор.
Виж целия пост
# 134
Хубава серийката, както всеки път Two Hearts Smile

Мислех, че Орхан и Мехмет ще мълчат по телефона, но Мехмет го нареди здравата, интересно как ще спасяват кожите Орхан и Али Галип, ще забравят, че са ги осиновили ... и са им уж синове Smiling Imp

Фара и Тахир са супер, разбира се че ще искаме "неозрязани" сцени, трябва ни още и още ...

само дано не ни залеят в следващия епизод с вряла вода Scream

Араселия и аз си го помислих за Бекир, тя без туй не обича Каан ... ще има нещо !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия