Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 427

  • 36 487
  • 738
# 195


Гифчето от мен, а акаунта на сериала ни пусна това видео и написаха: Тази любов е неописуема #FaHir Nature Fire Heart Eyes
 Пуснете си и звука: https://twitter.com/adimfarahdizi/status/1659574054460747777

От лед да си,ще се разтопиш!
Толкова страст,и копнеж!
Виж целия пост
# 196


https://twitter.com/_denizsever/status/1659444505907458050

Чигдем Тунч (Çiğdem Tunç) - известна актриса в Турция, гост на магазинното предаване 2Safya, където казва, че много харесва играта на Демет и след това си спомня, че наскоро се е срещнала с Енгин, докато той е пазарувал в Кадъкьой. Тя казва, че Енгин е много скромен, учтив джентълмен, който сам пазарува, като обикновените хора. Когато го срещнала, тя похвалила и двамата казвайки: "И двамата се отличавате със страхотната си игра". Той отговорил, че за него е чест да чуе това от такава личност като нея. След това в предаването тя продължава да хвали играта на Демет.
Виж целия пост
# 197
От FOX - "всички сърца за FaHir"...повечето снимки са с DemGin обаче Simple Smile

https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1659619935059058690



ФРАГМАН

https://twitter.com/FOXTurkiye/status/1659625454687354880



Виж целия пост
# 198



https://www.youtube.com/watch?v=pS1b5QSl71g

Трейлър... към  еп. 13. Трейлърът се казва: "В мен има болка".
Тахир научава истината за семейството си.
Виж целия пост
# 199
Доктор Фара Heart Eyes



Виж целия пост
# 200
Благодаря за фрага, Мариянка Yellow Heart

Бързо ни приземиха Smile стига толкова в облаците !

Нищо не разбрах, но става напечено и по двата фронта май ...
Виж целия пост
# 201
В края на фрагмана - Фара казва на Тахир - нищо не им дължиш (на Али Галип и  Вера), те са убили родителите ти, тази ,която е заместила майка ти е нейната убийца Scream Явно не е изтраяла да гледа как продължава да им върши мръсната работа, не може да лицемерничи и крие тайни от него, очаквах го
Виж целия пост
# 202
В края на фрагмана - Фара казва на Тахир - нищо не им дължиш (на Али Галип и  Вера), те са убили родителите ти, тази ,която е заместила майка ти е нейната убийца Scream Явно не е изтраяла да гледа как продължава да им върши мръсната работа, не може да лицемерничи и крие тайни от него, очаквах го

Мерси, Араселия, това е добре, дано неямат тайни един от друг, засега и Тахир и каза за това, което е направил и тя не скрива това, което знае Hands Plus1
Виж целия пост
# 203
И аз се радвам,че всичко си споделят. Тя се притесняваше от опита за самоубийство, само че той вече не е сам , има нея, и тя няма да го остави да падне като разбере истината.

Ама много  ни е хубава докторката , какъв точно лекар беше, май хирург, ама какъв точно, какво ще реже Simple Smile

Виж целия пост
# 204


Появил се е трейлър.
Дано  писалката-диктофон  да запише нещо важно за Мехмет Кошанер. Как го обсъждаха Акънджъ, сякаш му издават присъда. Вместо Али Галип и Вера, а най-много Орхан да ги е страх. Не харесвам Бекир, но всъщност той знае много и ако реши да "продаде"  част от събрания архив - може да направи добро...

А Тахир и Фара отново ще са  страхотен тандем.
Виж целия пост
# 205


Май Фара ще да е кардиохирург, затуй Тахир "се оплаква", че имал нещо в сърцето си Wink Ей ,голям флиртаджия Joy

Виж целия пост
# 206
Благодаря за трейлъра!
Енгин и той го отрази в ИИ!

Много красива Фара!
А Тахир,грее покрай нея!
Виж целия пост
# 207


"Казвам се Фара", трейлър 1 към еп. 13 на български.

Тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239558%2Ffb0d5b04 … 7GsJHNAw8LvfupLDI

И тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/13-1.mp4-ZB3Tbwd5NJ76SarS
Виж целия пост
# 208
Сега остава да дочакаме и превод на 12 епизод и всичко ще е пълно. Явно са направили нещо на Керимшах, защото тя казва, че ще убият сина й.
Виж целия пост
# 209
Привет момичета.  

Благодаря за превода и страхотните ви коментари. Безупречна  е играта на Демет  и Енгин.  Добре е, че получават признание и любовта на милиони по света.

Фрагмента е хубав. Много е красива Фара, Тахир също сияе от крилете на любовта:heart_eyes:

Споделят си, което е най-големия  им плюс като двойка, приятелство и доверие.
Марта Yellow Heart  Беше споменала за Бекир и детските му спомени.  Най-хубавото в тази история е,че добрия неочаквано става най-голямото зло, както и обратното.  Бекир може би носи своите грехове и причини да не го харесваме. Но накрая да не стане неочаквано ох отбора на доброто, а Кан да е истински  и почетен наследник на баща си. Да ви кажа няма  да се очудя. Мама много го е разглезила.

Лека полека ще се разкрие истината. Мисля,че ще е  за финал,както предположи някой от вас.

Каква ли ще бъде реакцията на братята? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия