Целулит - 13 тема

  • 93 766
  • 768
# 540
Интересуват ме антицелулитните кремове/гелове. Очаква се да имат загряващ ефект и дори кожата да почервенява. Така пише и на опаковките. Ползвала съм такъв преди много години и действително ми припарваше. Този, който купих сега, изобщо не го усещам. Помислих, че е некачествен и купих друг на друга марка - същата работа. Какво да мисля за това?
Виж целия пост
# 541
Не всички антицелулитни кремове са със загряващ ефект.
Виж целия пост
# 542
Да, идва по-скъпо с Onda. За затова написах, че промоцията сега в Пловдив не е за изпускане. Намалили са всички пакети с 50%, пада се по 32,5 на зона, което за двете бедра са макс 8 зони, аз лично правя 6. За 4 посещения ако са 6 зоните цената е 780 лв , което е направо топ 😱😊

 
Виж целия пост
# 543
Гърне без похлупак, нямам много кг за сваляне. 59 кг съм , според измерванията, които редовно си правя ( мускулна маса, мазнини, протеин, и тн) теглото ми е здравословно, но имам ужасно висок % мазнини за моите кг. Всички са в корема..ето една снимка, доста си е дебел за моята структура поне..
Виж целия пост
# 544
И при такава физика питат за бременност?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 545
Ами да, вчера ме питаха трето ли чакаме Joy голям си е, аз си знам, но какво да го правя вече Cry
Виж целия пост
# 546
Да, идва по-скъпо с Onda. За затова написах, че промоцията сега в Пловдив не е за изпускане. Намалили са всички пакети с 50%, пада се по 32,5 на зона, което за двете бедра са макс 8 зони, аз лично правя 6. За 4 посещения ако са 6 зоните цената е 780 лв , което е направо топ 😱😊

 

Това си е направо супер оферта. Аз давам по 100 лв на зона. Правя средно между 3 и 5 зони наведнъж и от май месец до сега съм се набутала доста. Мъжът ми почна да мрънка, но лично за мен има ефект. Правих и на двойна брадичка и само от една процедура се прибра.
Виж целия пост
# 547
Да, идва по-скъпо с Onda. За затова написах, че промоцията сега в Пловдив не е за изпускане. Намалили са всички пакети с 50%, пада се по 32,5 на зона, което за двете бедра са макс 8 зони, аз лично правя 6. За 4 посещения ако са 6 зоните цената е 780 лв , което е направо топ 😱😊

 

Това си е направо супер оферта. Аз давам по 100 лв на зона. Правя средно между 3 и 5 зони наведнъж и от май месец до сега съм се набутала доста. Мъжът ми почна да мрънка, но лично за мен има ефект. Правих и на двойна брадичка и само от една процедура се прибра.

Оо, супер, аз също се чудих за двойната брадичка. Сега вече ще пробвам ☺️
100 лв на зона е доста. В Пловдив преди промоцията бяха 65лв.
Виж целия пост
# 548
KRIS824, тази промоционална оферта наистина е невероятна! Но и цените в Пловдив цялостно са си по-ниски, де - няма какво да се лъжем, в София едва ли някога ще видим подобни блазнещи цени. Simple Smile
А колкото до зоните - на мен няма как да ми стигнат 8 за двете бедра заедно. По-скоро ще са ми необходими по 8 на бедро, или хайде - по 6, т.е. 12 общо за една пълна сесия. Аз съм висока и едра (без да съм пълна).

Yan25, и аз, ако си стисна корема с пръсти по подобен начин, гледката ще е същата. Simple Smile Чак на бременна хич не ми приличаш - просто явно общуваш с нетактични хора.
Виж целия пост
# 549
Да, аз също си мисля, че някой се е опитал да насажда комплекси. А подуване може да има по различни причини - от панкреатит, от инсулинови инжекции и т.н., как смело се изказват хората без да знаят. А коремчето поне по снимка всъщност изглежда съвсем прилично.

Тези двойни брадички от какво са? Ако са от мазнини, не означава ли, че трябва малко работа по редукция на теглото?
Виж целия пост
# 550
То за тези цени, които цитирате, аз бих си хванала пътя и на екскурзия до Пловдив 😱😂😂 И без друго се прави един път в месеца. Изследвай за инсулинова резистентност, но намери читав ендокринолог,че те са еднорози Да работи по оптимални стойности.
Виж целия пост
# 551
Ох, благодаря ви! Но и на мен ми изглежда голям , или вече ми става фикс идея... Такъв си ми остана след второто раждане.
Виж целия пост
# 552
Отговарям за двойната брадичка. Имам наднормено тегло, но съм висока и не е чак толкова зле. Поради ред причини и здравословни и медикаментозни при мен свалянето на килограми е доста по-трудно. Не съм дебела, но имам за сваляне. Тази провисналост под брадичката обаче ми се появи преди две години и изведнъж ми се измени физиономията заради това. На Онда направих само една процедура.
Иначе ходя на процедури за корем предимно, защото имам много кофти деформация от не добре направено секцио. С тренировки във фитнеса няма как да се оправи това.
Виж целия пост
# 553
Може ли да споделите къде сте правили Онда за двойна брадичка.
Виж целия пост
# 554
Ще ви пиша на лично, за да не е реклама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия