КАУФЛАНД - тема 66

  • 68 251
  • 795
# 420
Днес чаках 10 мин на опашка за касата. Работиха само две. Докато чаках дълго съзерцавах табелата, че"ако чакаш повече от 5 мин......" Попитах касиерката към кога да се отнеса , за да бъда обезщетена  с ваучер. Отговорът и тонът ме накараха да се откажа да търся от информация въпросния ваучер. Чакането ми се случва за втори път , явно не им достига персонал. Работиха само 2 от 8 каси.
Виж целия пост
# 421
Редовно в Кауфланд чакам на опашка по 10 мин. за обслужване на каса. Никога не съм искала ваучер. Не ми се занимава с това.
Виж целия пост
# 422
На Информация отиваш и казваш на коя каса си чакала. И бъди твърда. Аз доста ваучери съм взела. Но откакто имаме каси на самообслужване, не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 423
Трябва да пробвм някой път.
Виж целия пост
# 424
Много пъти сме писали за тях в темата.
Искаш си без колебание.
Виж целия пост
# 425
Въобще не им прощавам, ако чакам повече от 5 мин. Отивам на информация и си вземам ваучера.
Нямаме каси за самообслужване и никога не работят всичките 8 каси.
Виж целия пост
# 426
Излизат с твърдението, че 5те мин текат откакто сте сложила покупките върху лентата, а не общото чакане. Така че зависи на кого попаднете.
Не съм чела условията дали наистина е за поставени вече продукти.
Виж целия пост
# 427
Не харесвам касите на самообслужване.

Другата седмица ще има две брошури. Една служителка ми каза по повод мое питане за продукт.
Виж целия пост
# 428
Излизат с твърдението, че 5те мин текат откакто сте сложила покупките върху лентата, а не общото чакане. Така че зависи на кого попаднете.
Не съм чела условията дали наистина е за поставени вече продукти.

  https://www.kaufland.bg/moyat-kaufland/uslugi/klientski-o … aniya.html  
Условието е да си чакала повече от 5 мин. на каса и да не са отворени всички каси.
Виж целия пост
# 429
На лентата е абсурд да стоят повече от 5 минути продуктите. Тя не е дълга 100 метра. 5 минути си засичам от заставане на опашката.
Виж целия пост
# 430
Излизат с твърдението, че 5те мин текат откакто сте сложила покупките върху лентата, а не общото чакане. Така че зависи на кого попаднете.
Не съм чела условията дали наистина е за поставени вече продукти.

Баш същото ми казаха и на мен пред 2г, когато още ходех в К.

На лентата е абсурд да стоят повече от 5 минути продуктите. Тя не е дълга 100 метра. 5 минути си засичам от заставане на опашката.

АхЪ...и скандал трябва да вдигам, а бях с детето. Мерси ...то като ти рекне тъй и с доцро не става, трябва цирк да правим..
Виж целия пост
# 431
На лентата е абсурд да стоят повече от 5 минути продуктите. Тя не е дълга 100 метра. 5 минути си засичам от заставане на опашката.
   
Последния път в Студ. град накараха охраната да върне камерите и да провери колко точно минути и секунди съм била на лентата. Преди това не се брояло и отказаха. На следващия ден им го върнах - намерих 10 бебешки млека с изтекъл срок и едно по едно им ги връщах. Та вместо 1 ваучер намазах с 10, доволна съм.
Виж целия пост
# 432
Aisha , браво! Simple Smile

Кауфланд никъде в обещанията си към клиента не пише, че трябва да си сложил покупките си на лента.
Относно бързото обсужване на каса ясно си го пише:
"Ако сте чакали повече от 5 мин на каса и не всички каси са били отворени, в знак на извинение ще получите ваучер на стойност 3 лв."
Виж целия пост
# 433
Това някой местен феодал го е съчинил. На мен са ми давали ваучер без коментар дали на лентата са били 5 минути.
Виж целия пост
# 434
А кариерите получават ли санкции за тия ваучери?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия