КАУФЛАНД - тема 66

  • 68 251
  • 795
# 435
Тия ваучери трябва да ги направят поне 5 лв вече, като се има предвид инфлацията
Виж целия пост
# 436
Новата брошура❀

ДО 50% НАМАЛЕНИЕ НА НЕХРАНИТЕЛНИ СТОКИ˖
Виж целия пост
# 437
бърз въпрос каква ецената на вакуумните пликове ?
Виж целия пост
# 438
Тия ваучери трябва да ги направят поне 5 лв вече, като се има предвид инфлацията

А според мен трябва да ги спрат съвсем,че някои се правят на много хитри Grinning Мен би ме било срам да си го поискам Grinning
Виж целия пост
# 439
Защо да ме е срам? Нали е от тяхна страна предложено, да не сме го измислили ние?
Виж целия пост
# 440
Здравейте, някой има ли впечатления от мултикукъра ,който ще е другата седмица или досега не са го предлагали?

 
Виж целия пост
# 441
При нас в Тракия 3те сметани са намалени на 3,99 със срок 27.07. Тези опакованите заедно ХХЛ...ако на някой му трябва.
Вчера се разправях за 2лв разлика в закв.сметана на Балкан, 20%...не бяха сменили цената.
Виж целия пост
# 442
Някой има ли впечатления от епилатора. Имам си, но за тези пари.....а има и някаква приставка, сигурно за деликатни зони
Виж целия пост
# 443
Сутринта нямаше лимети. Служител ми каза, че сигурно са свършили. В 8.00ч сутринта?!
Взех няколко бройки авокадо. Много са твърди.

Има ли доволни от уок тигана на Брио?
Виж целия пост
# 444
От както не мога никаде да си намеря fest тигани и касероли. Започнах с брио. Много лесно се измива, не загаря и цена качество топ. Имам уок и грил доволна съм, но ги ползвам от около 5 6 месеца всекидневно.
Виж целия пост
# 445
Благодаря, geri93!
Днес имаше, цената е прилична, но не знаех дали си струва. А на Соул Спейс е доста по-скъп уока.
Виж целия пост
# 446
Аз имам касерола и тава на Брио Hard Rock. Нямам забележки, лесно се поддържат. Касеролата съм я купувала на 14 лв., сега намалена 21,99 лв. Thinking

При предното намаление си купих и тенджера Брио Metalica. Тя също ми харесва, отвътре даже има линийка с отбелязвания на литрите, но след измиване (ръчно, не ползвам съдомиялна) остават много видими капки (водата ни е варовита) и трябва да се лъска допълнително.

В събота си купих Комплект прибори за хранене 24 части Renberg на цена 15 лв., без горен капак беше кутията.
Виж целия пост
# 447
Ранобудна, можеш ли да снимаш тенджерата Брио отвън и отвътре/и да се вижда какво е дъното отвън/?🙂 Дъното боядисано ли е или е сребристо?
Виж целия пост
# 448
Предупредени сте за следите след миене, качвам и снимки:
Скрит текст:
 


  
Виж целия пост
# 449
Благодаря! А точиците на дъното от какво са (в смисъл, така ли е купена или се получава след употреба)?🙂 Капакът дали е от онези с дупките за отцеждане? На Spice&soul имаше преди много подобни на вид тенджери, те бяха така разграфени отвътре и с капаци за отцеждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия