Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 613
  • 13 845
# 7 845
Лъвичке, много натоварващо стана. Излишно чак.
Ако идеята е тук да излагаме захаросани мнения, да не влизам.
По моя телевизор съдители няма.
Има хора с мнения.
Спирам по темата.

Между захаросани мнения и недоказани обвинения има океан разлика Wink Разликата между негативно мнение за някого, и откровени клевети е доста лесна за откриване, стига да има желание. И аз дойдох да си кажа мнението за писанията на Елена, ама тука ме въвлякоха в съдебен спор, щото за Елена не се дава една лоша дума да се каже, та трябваше всичко да се обърне към Валерия Joy Ми ей на Laughing
Виж целия пост
# 7 846
Добре, предлагам примирие - Валерия е хакната и от профила ѝ е публикувана фотошопната снимка, пратена от фалшив профил на несъществуващ човек. Зад атаката стои Елена, която е осъждан измамник, реално е била дясната ръка на Ружа Игнатова и благодарение на това има финансовата възможност и липсата на морал, за да си позволи да го направи.
Зад докладите срещу приюта на Валерия пък стоят завистници, които твърдят, че животните се отглеждат в лоши условия и няма отчетност на даренията ѝ само защото ѝ завиждат, че се целува с маестро Евгени Генчев, показван за цели 5 секунди в шоуто на Хайди Клум.

Дайте да се фокусираме върху Сашко Младенов, че ей сега ще почнат снимките на трети сезон и тоя път, ако сме невнимателни, може да разберем финалистките чак на втория месец от излъчването.
😂😂😂 Аз ще се придържам към тази версия.
Виж целия пост
# 7 847
С всичко съм съгласна Clouded, ама "хакнат" профил, те Мета баирите блеят и не могат да разберат, че е хакнат. 😉
Дали е хакнат или баннат, процедурата е една и съща. Деактивира се акаунта и ако има обжалване се проверява. И при двата варианта отнема много време.
Виж целия пост
# 7 848
Аз само да попитам, но властите информирани ли са за престъплението, което е извършила Валерия? Не за друго, но ако не са, излиза, че няма да чакам решението им. И не говоря за това с финансовите измами.

Отивам да диря и престъпница Елена.

А само като си помисля, че Габито беше черната овца ... А финалистките ни коя от коя по-големи престъпнички....
Виж целия пост
# 7 849
С всичко съм съгласна Clouded, ама "хакнат" профил, те Мета баирите блеят и не могат да разберат, че е хакнат. 😉
Дали е хакнат или баннат, процедурата е една и съща. Деактивира се акаунта и ако има обжалване се проверява. И при двата варианта отнема много време.
Няма спор тук, затова по-напред писах, че ще видим.😉
Виж целия пост
# 7 850
Лъвичке, много натоварващо стана. Излишно чак.
Ако идеята е тук да излагаме захаросани мнения, да не влизам.
По моя телевизор съдители няма.
Има хора с мнения.
Спирам по темата.

Между захаросани мнения и недоказани обвинения има океан разлика Wink Разликата между негативно мнение за някого, и откровени клевети е доста лесна за откриване, стига да има желание. И аз дойдох да си кажа мнението за писанията на Елена, ама тука ме въвлякоха в съдебен спор, щото за Елена не се дава една лоша дума да се каже, та трябваше всичко да се обърне към Валерия Joy Ми ей на Laughing
Не си безпристрастна. Разбираемо.🌹
Виж целия пост
# 7 851
Да апелира една определена потребителка за ниво… 😳 Дето на какво ли не се наслушахме цял сезон, последното беше кой трябва да ѝ сервира…
Виж целия пост
# 7 852
Пак не знаем дали не е фотошопната снимката.
Няма значение как е обработена снимката, важно е съдържанието.
Хващам се за главата, като чета как се счита, че ако е фотошопнатя снимката или ако е изпращана и другаде, то някаква кифла е оправдана да публикува голо дете в Интернет.
Върхът беше как едва ли не Валерия го е спасила, като го е изтипосала с името му, защото иначе е щяло да продължи да праща и да попадне на педофил.
Валерия няма дори оправданието, че не познава закона, защото тя си е взела изпитите и трябва да го е научила.
Може и да има вероятност да е хакер, само че защо хакер ще върши точно това?
Виж целия пост
# 7 853
Не си безпристрастна. Разбираемо.🌹

Разбира се... Това само фенките на Елена го могат Laughing Пускам друго цветенце, че нали Елена роза не получи, та не върви Laughing Flowers Blossom
Виж целия пост
# 7 854
Пак не знаем дали не е фотошопната снимката.
Няма значение как е обработена снимката, важно е съдържанието.
Хващам се за главата, като чета как се счита, че ако е фотошопнатя снимката или ако е изпращана и другаде, то някаква кифла е оправдана да публикува голо дете в Интернет.
Върхът беше как едва ли не Валерия го е спасила, като го е изтипосала с името му, защото иначе е щяло да продължи да праща и да попадне на педофил.
Валерия няма дори оправданието, че не познава закона, защото тя си е взела изпитите и трябва да го е научила.
Може и да има вероятност да е хакер, само че защо хакер ще върши точно това?
Никой не твърди това. Някои мнения за мен са твърде крайни (да я изкарваме престъпник и да я канселираме) предвид, че не разполагаме с пълната информация. Ще изчакам да получа повече контекст. Не одобрявам постъпката ѝ и нейните глупави и прибързани действия - това вече го писах.
Виж целия пост
# 7 855
Включвам се тук, за да следя какво се случва с новия Ерген, но като гледам още обсъждате Ерген 2.
Новият е доста захаросан и ще има "Много мило" ми се струва
Виж целия пост
# 7 856
Включвам се тук, за да следя какво се случва с новия Ерген, но като гледам още обсъждате Ерген 2.
Новият е доста захаросан и ще има "Много мило" ми се струва
И аз бях така, но поостанах да коментирам актуалните събития около инстаграма на Валерия. Май нищо не се знае за ерген N3. И аз с нетърпение чакам информация за него и новите момичета. С най-голямо удоволствие ще наблюдавам как Евгени потъва в забвение - също както предшественика си Виктор. Надявам се в новия сезон да включат повече момичета като Елена и да не позволяват bullying, както в миналите два сезона.
Виж целия пост
# 7 857
Вчера го написах и под видеото на Кукушев, но го оставям и тук! Новият ерген е с гланц на последният кадър от промото. Пудра и фон дьо тен са за мъже и жени, за да не лъщят и това е от край време като стандарт.
Гланцът обаче не е приемлив.
Какъв би бил човек да позволи това?!
Виж целия пост
# 7 858
Между другото, Елена беше настроила момичетата да игнорират Валерия, което е класически булиинг Wink Аз също съм много против булиинга и се надявам в трети сезон да е сведен до минимум, след като първи беше основно това, а във втори пак има доста случаи (но все пак по-малко екранно време му беше отделено).
Виж целия пост
# 7 859
Между другото, Елена беше настроила момичетата да игнорират Валерия, което е класически булиинг Wink Аз също съм много против булиинга и се надявам в трети сезон да е сведен до минимум, след като първи беше основно това, а във втори пак има доста случаи (но все пак по-малко екранно време му беше отделено).
Моля те да ми припомниш кога беше това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия