Разликата между негативно мнение за някого, и откровени клевети е доста лесна за откриване, стига да има желание. И аз дойдох да си кажа мнението за писанията на Елена, ама тука ме въвлякоха в съдебен спор, щото за Елена не се дава една лоша дума да се каже, та трябваше всичко да се обърне към Валерия
Ми ей на
Разликата между негативно мнение за някого, и откровени клевети е доста лесна за откриване, стига да има желание. И аз дойдох да си кажа мнението за писанията на Елена, ама тука ме въвлякоха в съдебен спор, щото за Елена не се дава една лоша дума да се каже, та трябваше всичко да се обърне към Валерия
Ми ей на 
Пускам друго цветенце, че нали Елена роза не получи, та не върви
Аз също съм много против булиинга и се надявам в трети сезон да е сведен до минимум, след като първи беше основно това, а във втори пак има доста случаи (но все пак по-малко екранно време му беше отделено).
Аз също съм много против булиинга и се надявам в трети сезон да е сведен до минимум, след като първи беше основно това, а във втори пак има доста случаи (но все пак по-малко екранно време му беше отделено).Препоръчани теми