Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 566
  • 13 845
# 7 905
Да, да, "Теория на конспирацията" пасти да яде 😁

Ейй, някои сте като котките, по гръб не падате 😆

На мен пък грам не ми изглежда съмнително, че пуснаха снимка тип “вижте ни колко сме щастливи” баш след гафа на Валката и изтрития Инстаграм. Че и мама Светла помага за образа на семейна идилия.
Доколкото ми е известно, тия коментари са против правилата.
Аз не мисля, че Валерия и Евгени са двойка и Вашите груби подмятания няма как да ме убедят.
Виж целия пост
# 7 906
Мен ФБ ми стига. Инста го имам, заради ИВ, ама не влизам там изобщо, скучно ми е и не следя никой.
Та..изобщо съм невежа кой какво качва и пише там.
За мен Валерия е виновна (ако е качила снимката с името пак да пиша и лицата на семейството), ако е само поста е напълно права във възмущението си и което е писала. Това е.
Отделно, ако няма пращани простотии, няма и такива коментари и споделяне на снимки. Това да качиш в профилът си нещо пратено лично ...че той нали ти е личен профил. Значи може да получаваш на всеки голите снимки мъже и деца, ами ако те ти си ги качат на страницата ти, като поздрав? Нали има това във ФБ, за Инстаграм не знам.Тогава какво???

И още нещо ме подсетиха
Елена нали е имала и още 3-ма братя разбрах. От кой са те, когато майка им ги уж изоставя от кой родител са и изобщо семейството им ми е мъгла. Хем при Неделчо се жалва и при Ергена колко изоставена била, как вдишвала мириса на мечето напоен с миризмата на майка и, много тъжно ми стана наистина, много трогателно разказано поне. Но после при Любенова се възхищава на смелата си майка търсеща щастие, как не се застоявала, колко била витална,, нарече я Фифи Перото (накрая и рода ще излезем мани-мани) Ту така, ту иначе, как и изнася да свири по струните на хората и буди ту съжаление, ту възхищение с едно и също нещо.

Съвсем махленската я подкарахме. Хайде малко да се спрем и да си оправим нивото. Така, за собственото си уважение и от уважение към групата.
Би ли споделила кое е махленското, че да се поправя и уважа групата, като си вдигна нивото от долното на горното (ако изобщо съм способна де, щото съм от дълбоките и заораните.
Като отправяш упреци, даваш съвети, хвърляш думи ей-така с обиди, ако може се уточни кое не е вярно.
Защото точно Елена споделя на две места, говори различно за майка си. Отделно каза, че има 3-ма братя. Тогава кой е изоставила майка и-нея и брат и (заради който се е върнала), кои са другите двама братя и от кой родител, изобщо имам право да ми е интересно каква семейна среда е имала , оттам и отношението към връзките и мъжете, а може би и това желание да се бори, доказва, печели. Та тя намирането на половинка го приема повече за състезание, за борба, но не и за връзка основаваща се на доверие, искреност...
Кое те дразни по-точно сподели, защото гледам цели 17 човека те одобряват, а аз изобщо не вдявам с кое от написаното от мен и цитирано е неуважително към хората в групата, като изобщо пък не ги намесвам, както ти правиш и коментираш. Това е обидно и ще те докладвам да знаеш, вече мина всякакви граници.

Дразни ме очивидния стремеж да се ровим във фамилните истории на хората, които нямат нищо общо с темата. Кой бил кум, кой сват, кой на булката брат. Има една тънка линия, която не бива да се преминава и тя се казва неприкосновеност на личния живот. Ама това се учи още в първите 7. Ей тук вече е въпрос на семейна среда.

Ако ще се докладваме, докладването да започне сега. И аз имам какво да кажа.
Виж целия пост
# 7 907
А тази на снимката дали е пияна, че е застанала в такава ... неестествена поза се чудя Rolling Eyes



Сигурно никой няма да знае, профилът беше хакнат, забравих Grinning
Тази поза с мед да я намажеш на фона на провокативните снимки и видеа в профила на соулмейта на Валето- Ивона. Скоро влизах да разглеждам и ми се стори прекалено соулмейтско всичко публикувано. Само се чудя защо и в профила на Валето ги нямаше. И друго се чудя- за кого са били предназначени тези провокации еротични...🤔 Изглежда че Валето съвсем не е невинното девойче, за което се представя. Само си разсъждавам върху видяното, да не каже някой че обвинявам в нещо. Сакън
Виж целия пост
# 7 908
Еротика пък сега ... може би това е с културно-образователна цел да се покаже в каква поза най-правилно се произнася "бау, бау" Joy
Виж целия пост
# 7 909
В разговора между Светла и Валерия във финалната серия Светла, обясни, че семейно ходят всички на почивка и попита Валерия какво ще каже. Валерия  отговори с : разбира се!
И каза нещо от рода когато е била малка така са ходили .
Обичам да се споделя точно, а не с преразкази, пречупени през лична призма.
Който не вярва може да види дали съм права.
Виж целия пост
# 7 910
Позамислих се аз, едно такова мечтателно. Ами ако все пак мама Светла вземе че насочи Валето с пътеводна светлина в правия път. Момичето нали било лишено от майчини грижи и внимание. Само баща и' я отглеждал. Пък сега с това неотлъчно присъствие и подкрепа от мама Светла, Валето да не вземе да се пречупи... Да вземе да се разтопи леденото и' сърце, че да вземе да се вслушва и в мъдри съвети...Ох! Размечтах се...
Хубаво се замисляш, но понеже предаваш неща от мой пост предишен да доуточня. Това се споменаваше по разни сайтове , че бащата предимно е отгледал Валерия, майката е отсъствала доста време и дали е вярно или не...това не знам.
Да пишеш лишено от майчини грижи и внимание...прекалено е. Отделно добре помним надявам се всички , че и тук се коментираше мечето и сантимента на Елена, преживяното от раздялата с майката, парфюмът и тя сама си го разказваше на Евгени. Валерия дума не е отворила за някаква липса и грижи, винаги се е изказвала за семейството си с обич. Много ...сама си преценете. Това, че после пък Елена се възхищава на майка си отделно, ту така-ту иначе.

Иначе ето по-голям размер снимката от морето със семейставто. Малката Ети е в прегръдките на кака Вал.))
ето и линк към статията
https://7dnisofia.bg/archives/213160?fbclid=IwAR1I7HlCdh8lW1jlQ5 … q3OsNvWlmXj3Wg86M
Виж целия пост
# 7 911
Да пофантазираме малко и по тази картинка:



Валерия на мама Светла ли говори? Мама Светла отразява ли я? Малкото Ети към баба си ли гледа?
Виж целия пост
# 7 912
Позамислих се аз, едно такова мечтателно. Ами ако все пак мама Светла вземе че насочи Валето с пътеводна светлина в правия път. Момичето нали било лишено от майчини грижи и внимание. Само баща и' я отглеждал. Пък сега с това неотлъчно присъствие и подкрепа от мама Светла, Валето да не вземе да се пречупи... Да вземе да се разтопи леденото и' сърце, че да вземе да се вслушва и в мъдри съвети...Ох! Размечтах се...
Хубаво се замисляш, но понеже предаваш неща от мой пост предишен да доуточня. Това се споменаваше по разни сайтове , че бащата предимно е отгледал Валерия, майката е отсъствала доста време и дали е вярно или не...това не знам.
Да пишеш лишено от майчини грижи и внимание...прекалено е. Отделно добре помним надявам се всички , че и тук се коментираше мечето и сантимента на Елена, преживяното от раздялата с майката, парфюмът и тя сама си го разказваше на Евгени. Валерия дума не е отворила за някаква липса и грижи, винаги се е изказвала за семейството си с обич. Много ...сама си преценете. Това, че после пък Елена се възхищава на майка си отделно, ту така-ту иначе.

Иначе ето по-голям размер снимката от морето със семейставто. Малката Ети е в прегръдките на кака Вал.))
ето и линк към статията
https://7dnisofia.bg/archives/213160?fbclid=IwAR1I7HlCdh8lW1jlQ5 … q3OsNvWlmXj3Wg86M

Fanfanito, днес си ни подкарала всички подред 😉 Дай го малко по-лежерно и не се улавяй за всяка дума. Не е добре за нервите. Всички помним и как Валето при срещата с близките даде тотален игнор на майка си, като и' обърна гръб и започна да разказва на приятелката си. Помним и как Елена се облегна назад, за да дава внимание и на майка си и на приятелката си. Повече по темата няма какво да кажа. Изводи всеки може да си направи. А за това в кой е седнала малката Ети- благодаря, че уточни. Не ми беше важно, но все пак- благодаря. Коригирам се, ако за теб има значение😉✌
И нека се изясним в крайна сметка- на "ти" или на "Вие" да протича форумската комуникация, че ми е малко объркващо.
Виж целия пост
# 7 913
Да пофантазираме малко и по тази картинка:



Валерия на мама Светла ли говори? Мама Светла отразява ли я? Малкото Ети към баба си ли гледа?
Vivi, прекали вече, смятах да си лягам, а сега пак даде мотив за размисъл.🤣
Виж целия пост
# 7 914
Приятни раздумки, момичета! И аз си лягам ,пък вие не я слушайте Валето- размножавайте се:)
Виж целия пост
# 7 915
На мен ми се струва, че момиченцето е седнало в Евгени и се е облегнало на неговата ръка. Това обаче няма голямо значение.
Според мен младата двойка прави голяма грешка, че още в началото на връзката ходи на почивки с възрастните.
Че те сега ако не са сами, кога?
Да имат деца, да помагат свекърите, разбирам, макар че и тогава не е препоръчително.
От какъв зор са се нагнели да почиват заедно, че да си светят един на друг?
Две поколения на едно място не бива.
Хич не виждам аз тук мила семейна картинка, а нещо като нови 50-100 страници в темата "С какво ви дразнят свекървите" във форума след време, като пропише Валерия тук. Misc Bomb
Виж целия пост
# 7 916
Откъде тръгна, че Валерия е отгледана само от баща й? Майка й при гостуването в предаването каза точно обратното. 30 години са заедно с баща й на Валерия и са си научили децата да са честни  и не помня още какво каза. Та откъде тръгна тази история?

Женичка, според мен Валерия загърби майка си, защото я беше срам. Сама си каза, че за първи път ще признае и пред майка си, че е влюбена. Каза също, че тя й е най-близкият човек. Та това честно казано на мен поне не ми е критерий.
Виж целия пост
# 7 917
Хората са били на рожден ден, вчера го коментирахме и как Валето не била на плажа и била по горнище на бански, те такива неща...оказа се , че са в Бургас и наистина са на морето))
Вероятно са отишли за рожденика да уважат (бяха и в ресторанта снимани с маман и Ети) Как така забравихте какво писахме вчера.
Възможно е да са удължили за събота и неделя престоя и използват хубавите дни и море. Това не е семейна почивка, а семеен повод да са там.
Вече и деца кой да гледа и кога да ходят и с кой)) Толкова пък да не може по човешки да се приеме някой да се весели и уважи приятел или роднина))
Виж целия пост
# 7 918
А тази на снимката дали е пияна, че е застанала в такава ... неестествена поза се чудя Rolling Eyes



Сигурно никой няма да знае, профилът беше хакнат, забравих Grinning
Тази поза с мед да я намажеш на фона на провокативните снимки и видеа в профила на соулмейта на Валето- Ивона. Скоро влизах да разглеждам и ми се стори прекалено соулмейтско всичко публикувано. Само се чудя защо и в профила на Валето ги нямаше. И друго се чудя- за кого са били предназначени тези провокации еротични...🤔 Изглежда че Валето съвсем не е невинното девойче, за което се представя. Само си разсъждавам върху видяното, да не каже някой че обвинявам в нещо. Сакън

Only fans?????
Виж целия пост
# 7 919
А тази на снимката дали е пияна, че е застанала в такава ... неестествена поза се чудя Rolling Eyes



Сигурно никой няма да знае, профилът беше хакнат, забравих Grinning
Тази поза с мед да я намажеш на фона на провокативните снимки и видеа в профила на соулмейта на Валето- Ивона. Скоро влизах да разглеждам и ми се стори прекалено соулмейтско всичко публикувано. Само се чудя защо и в профила на Валето ги нямаше. И друго се чудя- за кого са били предназначени тези провокации еротични...🤔 Изглежда че Валето съвсем не е невинното девойче, за което се представя. Само си разсъждавам върху видяното, да не каже някой че обвинявам в нещо. Сакън

Only fans?????
О, не смея да предполагам нищо, че видиш ли пак тръгнала клюка. Просто поведението на Валерия с жените около нея /Джия, Айлин, Ивона/някак не импонира на невинно девойче. И се оказва, че всъщност двете ергенки не са я повели по грешен път. Целувката от профила на Ивона е доста преди да се срещне с тях.
Не знам, може това да е модерно в днешно време да си публикуват младите по профилите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия