Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 591
  • 13 845
# 7 830
По същата логика мога да ти дам следния аргумент. Валерия не прави нищо, детето продължава да си праща снимките на какички в интернет и едни ден попада на какичката, която не е какичка а чичко с кофти помисли, които го кани да се видят някъде. Кой е виновен? Да Валерия ще си плати за глупоста с този пост, но се надявям и родителите на детето да си направят изводите.

Ами Валерия като една зряла жена алармира властите или най-малкото докладва профила и проблема ще се реши.
Друго решение не виждам.

Да, това е трябвало да направи. Вместо това е направила глупост, и нека си понесе последствията. Между другото, снимката на детето ли е била, или е била просто случаен дик пик? Защото това също има значение.
Беше на дете. Със сигурност. И ръчичката му се виждаше.
Виж целия пост
# 7 831
Аз пак чета от морето,ама то половин форум клеветници има тук. И то не само от едната"страна".

И намираш това за редно?
Виж целия пост
# 7 832
Не ми се чете назад. Моля някой накратко да ми каже за какво стори става дума и каква е историята с профила на Валерия?
Виж целия пост
# 7 833
Песимистично съм настроена към това, че Валерия ще понесе някакви законосъобразни действия в БГ. Дори да е вярно, че нали се твърди, че няма доказателства. Ще видим Мета в коя графа точно са поставили тази публикация, но май са безпощадни в това отношение.
Виж целия пост
# 7 834
Аз коментирам специално за приюта. Не за поста. Впрочем колко от потребителите тук видяха сторито, което коментират? Интересно ми е

Аз го видях и го потвърждавам.

Аз питах Clouded за финансовите измами, но тя ми каза да чакам съдебните власти да се произнесат. Питах я, защото изброяваше няколко неща и на мен ми звучаха като факти. Помислих си, че тя има доказателства, помолих да ги сподели, но ми се каза, че няма и сама да си ги търся. Ама аз греда, плитка, та сега затова ще стоя да си чакам.

Питах и за еленините измами, разбрах поне къде да ги търся и чуя, но от друга съфорумка.
Виж целия пост
# 7 835
Аз коментирам специално за приюта. Не за поста. Впрочем колко от потребителите тук видяха сторито, което коментират? Интересно ми е
Аз видях сторито. И беше потресаващо. Дори публикацията прочетох в мъгла. Блокирах. В момента, в който се осъзнах, само се надявах дъщеря ми да не го види. Веднага спрях да я следвам. След това разбрах, че профилът е "хакнат".
И сега преди да ме разкостите, защо дъщеря ми има достъп до моя профил- избрах този вариант, защото СМ са една прекрасна възможност да се учи от опита на други гимнастички. И тъй като е само на 11, не позволих да си прави личен, а разреших да ползва моя. Уж да има контролиран достъп. Пък то какво щеше да стане. Кой да ти предвиди, че бедствието Валерия ще стигне до там. Беше просто късмет, че аз го видях първа.
Силно се съмнявам, че профилът и който стои зад него зрял мъж или дете е пращало само на Валерия тези снимки. Нали не мислите, че си е правил труд да се снима точно там и само на нея да прати снимката си. Дори подозирам, че между многото на неговата посочена възраст -10г. писахте е пращал и на същата възраст деца. Дали се е хвалил, дали е някакво изкривено детско виждане за по-така да се прави не знам, дали възрастен не ползва такъв профил и се показва на малки, всякакви ги има. Преди едно малко момиченце един ползваше снимки и пишеше, че ...имал връзка с него. Колко хора го докладвахме, но ...блокиране нямаше. Беше противно. При това се появяваше не знам как във всякакви групи-политически, развлекателни, всякакви.
Та и тя да е имала профил, пак не е сигурно , че нямаше да получи такива снимки.
За мен никой не е длъжен да се примирява получавайки такава ... Изобщо е много сериозен въпросът и много неща може да са били, но тук веднага Валерия беше разкостена и то с най-голямо удоволствие. Дори това ,че други хора, дори малки момичета и момчета може да получат такова съдържание не се трогна никой почти.
Виж целия пост
# 7 836
Беше на дете. Със сигурност. И ръчичката му се виждаше.

Кофти. Ами нека си носи последствията Валерия. А родителите да си вземат поука, че следващият път може да не се окаже ядосана какичка зад профила, а нещо по-лошо.
Виж целия пост
# 7 837
Пак не знаем дали не е фотошопната снимката.
Виж целия пост
# 7 838
Аз пак чета от морето,ама то половин форум клеветници има тук. И то не само от едната"страна".

И намираш това за редно?
Не намирам за редно във форум,в който си говорим и споделяме позиции,да се дебне и чопли всяка дума. По принцип това. Защото ако е спазена буквата на това, което цитира,ще сме най- стерилната среда за споделяне на възгледи.Ама и не намирам за правилно едно румънче от половин час до мен да пищи. Но го подминавам с усмивка,подарих му мидички,дете е все пак.Майката само на челна стойка дето не застана,ама то дете...
Просто искам да кажа,че освен законовите норми има и общочовешки,етични такива.
Хайде да не правим инсинуации кой е какъв.
Всеки си има собствен телевизор.
Виж целия пост
# 7 839
Аз коментирам специално за приюта. Не за поста. Впрочем колко от потребителите тук видяха сторито, което коментират? Интересно ми е
Аз видях сторито. И беше потресаващо. Дори публикацията прочетох в мъгла. Блокирах. В момента, в който се осъзнах, само се надявах дъщеря ми да не го види. Веднага спрях да я следвам. След това разбрах, че профилът е "хакнат".
И сега преди да ме разкостите, защо дъщеря ми има достъп до моя профил- избрах този вариант, защото СМ са една прекрасна възможност да се учи от опита на други гимнастички. И тъй като е само на 11, не позволих да си прави личен, а разреших да ползва моя. Уж да има контролиран достъп. Пък то какво щеше да стане. Кой да ти предвиди, че бедствието Валерия ще стигне до там. Беше просто късмет, че аз го видях първа.
Силно се съмнявам, че профилът и който стои зад него зрял мъж или дете е пращало само на Валерия тези снимки. Нали не мислите, че си е правил труд да се снима точно там и само на нея да прати снимката си. Дори подозирам, че между многото на неговата посочена възраст -10г. писахте е пращал и на същата възраст деца. Дали се е хвалил, дали е някакво изкривено детско виждане за по-така да се прави не знам, дали възрастен не ползва такъв профил и се показва на малки, всякакви ги има. Преди едно малко момиченце един ползваше снимки и пишеше, че ...имал връзка с него. Колко хора го докладвахме, но ...блокиране нямаше. Беше противно. При това се появяваше не знам как във всякакви групи-политически, развлекателни, всякакви.
Та и тя да е имала профил, пак не е сигурно , че нямаше да получи такива снимки.
За мен никой не е длъжен да се примирява получавайки такава ... Изобщо е много сериозен въпросът и много неща може да са били, но тук веднага Валерия беше разкостена и то с най-голямо удоволствие. Дори това ,че други хора, дори малки момичета и момчета може да получат такова съдържание не се трогна никой почти.
Fanfanito, последното ти изречение и силно преувеличено и абсолютно невярно!
Виж целия пост
# 7 840
Аз пак чета от морето,ама то половин форум клеветници има тук. И то не само от едната"страна".

И намираш това за редно?
Не намирам за редно във форум,в който си говорим и споделяме позиции,да се дебне и чопли всяка дума. По принцип това. Защото ако е спазена буквата на това, което цитира,ще сме най- стерилната среда за споделяне на възгледи.Ама и не намирам за правилно едно румънче от половин час до мен да пищи. Но го подминавам с усмивка,подарих му мидички,дете е все пак.Майката само на челна стойка дето не застана,ама то дете...
Просто искам да кажа,че освен законовите норми има и общочовешки,етични такива.
Хайде да не правим инсинуации кой е какъв.
Всеки си има собствен телевизор.

Не намирам и за етично да се внушават недоказани престъпления на някакви хора. Морално също не е. Изобщо нямаше да е стерилна средата, а доста по-малко токсична и пълна с абсурден и недоказан хейт. Съди се Валерия за действията й, които са неоспоримо осъдителни, но нейните съдители имат същия морал и действат на същия принцип.
Виж целия пост
# 7 841
Е ясно е, че хиперболизирах с безчет. Но са много. Не можем да се видим на кафе от седмици, защото нонстоп развозва някакви бебета котета по лекари.
Това ясно и не се заяждам, възхищавам и се наистина, защото от ФБ се нагледах на страдащи животинки малки, но...на лекарите се плаща, а ветеринарите учудващо се оказаха много скъпи, дори от педиатрите. Та..как им плаща се питам, защото те не се умиляват от бездомничета, проверено лично от мен с молба за едно кученце отвън куцащо и гладно. Купих му пастетче, питах за преглед и като излезнах него го нямаше вече, но и ми отказаха преглед, ако не платя 30лв. Та няма домашни, няма бездомни-плащаш. Валерия също плаща, както и твоята позната, освен някой от семейството да е ветеринар, та...

Та, значи. Аз като видя животно в беда, правя всичко възможно да помогна. Взимам го в къщи, плащам на вет, търся осиновители. Пастетче всеки може. като ще защитаваме животните, нека е адекватно.
Виж целия пост
# 7 842
Лъвичке, много натоварващо стана. Излишно чак.
Ако идеята е тук да излагаме захаросани мнения, да не влизам.
По моя телевизор съдители няма.
Има хора с мнения.И то от двата "лагера".
Спирам по темата.
Виж целия пост
# 7 843
С всичко съм съгласна Clouded, ама "хакнат" профил, те Мета баирите блеят и не могат да разберат, че е хакнат. 😉
Виж целия пост
# 7 844
Разбра ли се вече ръстът на новия ерген,че ме вълнува?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия