Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 624
  • 13 845
# 7 320
Колко прост трябва да си, за да качиш нещо подобно в публичното пространство, ако ще и 100 последователи да имаш. Браво за реакцията на Инстаграм. Разпространяването на такива материали е едно от най-тежките престъпления в световен мащаб и като нищо няма да си остане само с изтрития профил. Повръща ми се.
Не е нужно да си прост, стига да си фанатик.
То добре, че Евгени не е баш тая световна звезда, за която ни го представиха, инак има надълго и нашироко да се обяснява как годеницата му качва детска порнография в ИГ от малоумие, че с фанатизъм съвсем не върви да се оправдава. Тогава не знам какво би станало с безусловната, нали, любов.
А, когато е комбинация от двете се получава гнусничко. Влизам, темата гръмнала. Рекох си, че сте разкрили новия до девето коляно, а то Валето до Азия стигнало и то без да използва лопата. Голямо копаене падна последните месеци, а туй беше черешката. Зуки бързо, бързо я е мютнал.
Виж целия пост
# 7 321
Истината е, че да си известен, разпознаваем и с много последователи може да се окаже и бреме.
Много известни личности/инфлуенсъри ползват съпорт за информацията, която споделят и с която искат да свързват името им.

А новият ерген -наистина е нетипичен като външен вид и много млад. 28-годишен  - готов ли е да загърби ергенския живот или известността ще помогне и на неговия, иначе преуспяващ бизнес?
Виж целия пост
# 7 322
ВърнАх са. Отново Joy И виждам, че е точно навреме.

Ми, честит ни нов ерген, дами! Да го видим какво ще натвори в предстоящия сезон и ще бие ли скучнометъра, който зададе Генчо.

Относно ситуацията с Валето - не ми е симпатична, винаги съм я смятала за емоционално незряла, но чак такова дъно не съм очаквала от нея. От всички възможни неприлични снимки, които получава (а аз съм сигурна, че тя получава много такива), тя е решила да изтипоса именно дете и да подложи и детето, и родителите му на публичен линч. Ако искаше да призове родителите му да окажат контрол върху него, да ги беше изнамерила и да им беше драснала едно ЛС. Или да беше подала сигнал към съответните органи тихо и кротко, без много шум. Така щеше да запази и тяхното, и своето и достойнството на детето. Но Валето реши да се направи на много интересна, превръщайки се в неволен разпространител на детска порнография и получи справедливо наказание за това.

И пак с нейните кучета Rolling Eyes Както се казва на руски: "Кто о чём, а она... о своих собаках".
Виж целия пост
# 7 323
Колко прост трябва да си, за да качиш нещо подобно в публичното пространство, ако ще и 100 последователи да имаш. Браво за реакцията на Инстаграм. Разпространяването на такива материали е едно от най-тежките престъпления в световен мащаб и като нищо няма да си остане само с изтрития профил. Повръща ми се.
Не е нужно да си прост, стига да си фанатик.
То добре, че Евгени не е баш тая световна звезда, за която ни го представиха, инак има надълго и нашироко да се обяснява как годеницата му качва детска порнография в ИГ от малоумие, че с фанатизъм съвсем не върви да се оправдава. Тогава не знам какво би станало с безусловната, нали, любов.
Фанатизмът в случая дори не се изразява в любовта ѝ към животните, а в ненавистта към хората. Нещо, което няколко от участничките в предаването забелязаха отрано, но тук бяха осмивани, че постоянно го изтъкват и е израз, видиш ли, на завист, че Валерия получава най-много внимание. Дойде Видов ден, но за съжаление по брутално грозен начин.
Наистина сега е моментът Евгени да се дистанцира от Валерия, но се обзалагам, че ще се правят, че нищо не е станало и ще чакат да отшуми. И се обзалагам, че нито един жълт сайт няма да отрази случката.
Виж целия пост
# 7 324
Много, много гадна е станала темата днес с тази изцепка, която на всичкото отгоре е и подсъдна. Дано да си вземе някаква поука Валерия, защото е гнусно. От всички такива снимки, които пращат, точно тази ли реши, че трябва да покаже публично? Не искам да го мисля направо.

Надявам се, че новият ерген го бива в приказките, че ако чуя още веднъж "много мило" или "уляля"....
Изглежда симпатично момче, дано да е интересен сезон. Сигурно са избрали бизнесмен, за да напълнят кастингите.
Виж целия пост
# 7 325
Достатъчно хитро са избрали и бизнесмен, за чието име излизат над 80 резултата за собственици/управители/съдружници във фирми. Трудно ще бъде открита коя точно е златната мина.

Много, много гадна е станала темата днес с тази изцепка, която на всичкото отгоре е и подсъдна. Дано да си вземе някаква поука Валерия, защото е гнусно. От всички такива снимки, които пращат, точно тази ли реши, че трябва да покаже публично? Не искам да го мисля направо.

Надявам се, че новият ерген го бива в приказките, че ако чуя още веднъж "много мило" или "уляля"....
Изглежда симпатично момче, дано да е интересен сезон. Сигурно са избрали бизнесмен, за да напълнят кастингите.
Виж целия пост
# 7 326
Новият ерген на прима виста не ми харесва. Но ще го видим... 😏

Секси Айлин. 😳

Виж целия пост
# 7 327
Скрит текст:
ВърнАх са. Отново Joy И виждам, че е точно навреме.

Ми, честит ни нов ерген, дами! Да го видим какво ще натвори в предстоящия сезон и ще бие ли скучнометъра, който зададе Генчо.

Относно ситуацията с Валето - не ми е симпатична, винаги съм я смятала за емоционално незряла, но чак такова дъно не съм очаквала от нея. От всички възможни неприлични снимки, които получава (а аз съм сигурна, че тя получава много такива), тя е решила да изтипоса именно дете и да подложи и детето, и родителите му на публичен линч.
Ако искаше да призове родителите му да окажат контрол върху него, да ги беше изнамерила и да им беше драснала едно ЛС. Или да беше подала сигнал към съответните органи тихо и кротко, без много шум. Така щеше да запази и тяхното, и своето и достойнството на детето. Но Валето реши да се направи на много интересна, превръщайки се в неволен разпространител на детска порнография и получи справедливо наказание за това.

И пак с нейните кучета Rolling Eyes Както се казва на руски: "Кто о чём, а она... о своих собаках".
Съгласна съм, blue_haru, Валето се прави на много интересна, нищо ново за нея, типична attention wh*re, но този път определено прекали.
Виж целия пост
# 7 328
Ммм, Айлинчето с неочаквано любима комбинация. Бански и ботуши.😀😀😀
Виж целия пост
# 7 329
Ммм, Айлинчето с неочаквано любима комбинация. Бански и ботуши.😀😀😀
Да не й настинат крачетата. Joy
Виж целия пост
# 7 330
Ммм, Айлинчето с неочаквано любима комбинация. Бански и ботуши.😀😀😀
Да не й настинат крачетата. Joy

Да не ги изгори на горещия пясък 🙂
Виж целия пост
# 7 331
Здравейте! Включвам се да следя инфо за новия сезон и специално да коментирам Ерген номер 3 понеже го познавам от гимназията, макар и от години да сме на “Здрасти.” Нямам нещо пикантно засега 😃Не знам какво се случва с него напоследък, но това, което със сигурност знам е, че определено е дооооста пресилен образът му на бизнесмен, което не ме учудва. Не съм чувала от общите ни познати нито да е учил някъде висше образование, нито да се занимава с някакъв конкретен бизнес и много да е преуспял. Мисля, че е от богато семейство и е наследил някой от семейните бизнеси. На мен лично ми е бил винаги с един отнесен dreamy поглед, по-скоро сухар, но да видим. Не мисля, че ще е разчупен, но явно от самия формат имат идеята образът на ергенът да е обран и съответно избират дървета без чувство за хумор. Единственото, което знам е че сега си е изтрил профилите в соц. мрежи, но те винаги са му били заключени и с ограничен достъп. Ще следя с интерес, но предчувствието ми е че ще е много зле 😄😄
Виж целия пост
# 7 332
Каубойски ботуши в пясък, а отгоре слама…
Виж целия пост
# 7 333
Валето да не се е изплашила,че с обявяването на новия Ерген ще изпадне в забвение и затова ни навря поредния си гаф в полезрението...Медал за гафове трябва да и дадат.Или да нарекат единица мярка за гафове на нейното име.
Виж целия пост
# 7 334
@Lili1694 - благодаря за информацията! Вие сте нашият човек! Мисля, че въпросът, който ме вълнува най-много и вие можете да потвърдите е следният: "С истинското си име ли се представя?". Аз лично очаквам и да не се казва така. Явно е имал социални мрежи, но стратегически са деактивирани за известно време. 😅😅😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия