Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 606
  • 13 845
# 7 410
Аз не можах да си причиня Дениз и Александра в задушевен разговор. За мен участието на Александра в този подкаст е със същото ниво на неприемливост както прословутото съобщение на Елена към Евгени след предаването.
Виж целия пост
# 7 411
Евгени при Тото каза, че Елена му е писала преди да излъчат тяхната първа индивидуална среща и след нея.
Виж целия пост
# 7 412
Аз не можах да си причиня Дениз и Александра в задушевен разговор. За мен участието на Александра в този подкаст е съд същото ниво на неприемливост както прословутото съобщение на Елена към Евгени след предаването.
В този подкаст ми стана ясно защо й се дразнят на Александра. Обясняваше се, че тя била на друго духовно ниво, сякаш е повече от останалите и те трябва да наваксват за да я стигнат. Елвира и Блага искали да й бъдат приятелки, не били лоши момичета, но не били на нейното духовно ниво.
Виж целия пост
# 7 413
Дениз съм я канселирала и нищо, свързано с нея не мога да си го причиня. Позачудих ѝ се на акъла на Александра да ходи да се доказва колко е шарж и как “било каквото било”. Ама хора всякакви.
Оставам със силното впечатление, че Александра има нужда да си изчисти ситуацията с участието като се помири, разкаже и участва в други реалитита. Дотук аз вижда:
🫗слиза за нивото на Дениз, участвайки в нейните опити да привлече внимание
🫗влиза в някакви нови драчки в някаква къща
🫗хейти Виктор, макар че излезе морален победител от ситуацията между тях. Сега държи да ни каже, че бил простоват, ама ние това го знам много добре и много отдавна 😂
Виж целия пост
# 7 414
Само снимката и коментара ли ги има и изтрила ли е името на въпросното дете. Защото , ако няма име и е само снимка и коментар, нещата поне за мен са различни.

Ти как ще се почувстваш, ако видиш  момчето си изтипосано в инстаграм, всеки педофил да може да мастурбира върху снимката му и съучениците му да му измислят прякори и да се подиграват?
Ще е различно ли, че му няма името?


Пак пиша, пазете си децата и колкото ги пазите от лошите хора, толкова ги пазете и от простите, глупавите и некомпетентните.

С последното изречение съм съгласна напълно, но ако е така било то нямаше да има и повод за коментари тук, или ...не съм пак права.
С предишното да ти напиша , че първата ми мисъл щеше да е къде бъркам във възпитанието на детето си, после как аз се чувствам. Но..всеки е различен. Пък и дали бих гледала профила на Валерия се съмнявам, аз и сега не гледам ничии , освен тук какво пишете и слагате. Отделно да попитам как другите биха познали ,че това е моето дете, ако няма име и не му познават интимните части? Или...пак минахме границата.
Обществото сме всички ние, ама това е друг въпрос май като чета.
Виж целия пост
# 7 415
Сашка и в Ергенът се държеше като много над останалите, затова ги настърви срещу себе си.
А призивите да не се обсъжда гнусната история, са ми много странни. Гнусната история се сътвори от победителката в шоуто, досега на 30 страници се обсъждаха гащи, кучета и приюти, но сега да замълчим, защото е гнусно? Да, гнусно е, но когато известен човек направи нещо такова в нормалните държави, същият се канселира, а не се казва - ех, да не говорим за това, че е много гнусно, хайде да си затворим очите и да се направим, че не се е случило! С Белослава същата работа, ама не е по темата. 
Виж целия пост
# 7 416
Тука на ниво мнозинство в обществото май имаме проблем с канселирането. Капитонова , Дениз, Андре Токев все щяхме да ги канселираме, ама само за малко. Надявам се Валерия да не влезе в тия примери.
Виж целия пост
# 7 417
Относно пуснатата снимка на детето от Валерия - не е ок това. Само, че на мен нямаше да ми е ОК и ако снимката беше на възрастен. Не им мястото на такива снимки в социалните мрежи. Има си специални отдели към, които да пуснеш сигнал и оплакване.

Относно новият ерген - на пръв поглед ми хареса. Определено е различен типаж от предните двама. Но защо трябваше да е толкова млад? Защо? Честно, бих приела да е 40-45 годишен, но да няма 30 години... не ми го побира умът как може да нарекат такъв младеж ерген. Поне да е около 35-те...
Виж целия пост
# 7 418
Тука на ниво мнозинство в обществото май имаме проблем с канселирането. Капитонова , Дениз, Андре Токев все щяхме да ги канселираме, ама само за малко. Надявам се Валерия да не влезе в тия примери.
Така е и през моя "телевизор". Андре и Белослава от вчера са канселирани от мен. Валерия вече също, но смятам, че ако сме наистина критично (не казвам хейтърско) общество подобни прояви НЕ трябва да бъдат забравени, напротив! И те на това разчитат - всяко чудо за три дни...

Относно пуснатата снимка на детето от Валерия - не е ок това. Само, че на мен нямаше да ми е ОК и ако снимката беше на възрастен. Не им мястото на такива снимки в социалните мрежи. Има си специални отдели към, които да пуснеш сигнал и оплакване.

Относно новият ерген - на пръв поглед ми хареса. Определено е различен типаж от предните двама. Но защо трябваше да е толкова млад? Защо? Честно, бих приела да е 40-45 годишен, но да няма 30 години... не ми го побира умът как може да нарекат такъв младеж ерген. Поне да е около 35-те...
Никой не е доказал безспорно, че Алек е на 28 г. Но нали и продукцията има изискване за възрастта, защо не бяха одобрили Мариан Кюрпанов- защото според US агентите бил стар на 40 и малко... Та така...Совите не са това, което са или как беше...
Виж целия пост
# 7 419
Евгени при Тото каза, че Елена му е писала преди да излъчат тяхната първа индивидуална среща и след нея.
Наистина ли? Аз знаех само за едно съобщение - това след първата им среща.
Виж целия пост
# 7 420
Дениз съм я канселирала и нищо, свързано с нея не мога да си го причиня. Позачудих ѝ се на акъла на Александра да ходи да се доказва колко е шарж и как “било каквото било”. Ама хора всякакви.
Оставам със силното впечатление, че Александра има нужда да си изчисти ситуацията с участието като се помири, разкаже и участва в други реалитита. Дотук аз вижда:
🫗слиза за нивото на Дениз, участвайки в нейните опити да привлече внимание
🫗влиза в някакви нови драчки в някаква къща
🫗хейти Виктор, макар че излезе морален победител от ситуацията между тях. Сега държи да ни каже, че бил простоват, ама ние това го знам много добре и много отдавна 😂
Между Виктор и Александра имаше химия - определено. Те и визуално си подхождат доста. Защо не се взеха, не проумявам. Не ги следвам и двамата, но имам чувството, че се опитват да върнат интереса към себе си поне малко.
Виж целия пост
# 7 421
Дениз съм я канселирала и нищо, свързано с нея не мога да си го причиня. Позачудих ѝ се на акъла на Александра да ходи да се доказва колко е шарж и как “било каквото било”. Ама хора всякакви.
Оставам със силното впечатление, че Александра има нужда да си изчисти ситуацията с участието като се помири, разкаже и участва в други реалитита. Дотук аз вижда:
🫗слиза за нивото на Дениз, участвайки в нейните опити да привлече внимание
🫗влиза в някакви нови драчки в някаква къща
🫗хейти Виктор, макар че излезе морален победител от ситуацията между тях. Сега държи да ни каже, че бил простоват, ама ние това го знам много добре и много отдавна 😂
Между Виктор и Александра имаше химия - определено. Те и визуално си подхождат доста. Защо не се взеха, не проумявам. Не ги следвам и двамата, но имам чувството, че се опитват да върнат интереса към себе си поне малко.
Защото Виктор беше обвързан изначално...
Виж целия пост
# 7 422
Какво е писала Елена на Евгени след шоуто?
(изсмях се на себе си, че задавам такъв въпрос, но ми стана интересно)
Виж целия пост
# 7 423
Аз харесвах химията между Виктор и Александра, макар че не харесвам нито един от двамата. Химията в това предаване ми е важна, та им се кефех. По мои впечатления не се взеха, защото конфликтите, заложени в сценария, ескалирала, а Витя наблюдаваше като льольо.
Не ѝ прави чест на Александра сега да поплюва по тръпката си, още повече след толкова време.
Виж целия пост
# 7 424
И аз се интересувам🙈
Какво е писала Елена на Евгени след шоуто?
(изсмях се на себе си, че задавам такъв въпрос, но ми стана интересно)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия