Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 570
  • 13 845
# 7 530
Ми не е снимка, клипченце е. Кара си жената, и си припява даже.
Ами добре, да е жива и здрава и да я спонсорират, че и на ривиерата да си кара кабриото. Не е Мазерати, не е и Тесла, но каквото дал Бог - БМВ! Laughing
ПП: Ама пък Валерия изобщо не шофира май.
Виж целия пост
# 7 531
Никакви косми, никаква несъразмерност в един мъж и никакви потници не могат да ме отблъснат толкова, колкото това да е тъпо парче. Затова Евгени и Валя толкова си подхождат. (Е, потник не съм сигурна, че бих преглътнала.. всъщност).
Виж целия пост
# 7 532


Ето я и с отворени очи. Ама сега пък ще кажете, че не си гледа пътя. Simple Smile
Виж целия пост
# 7 533

 Не е от плажа, Бъръльо, но има летен вайб. Тоз кадър бих го кръстила: Многострадална Елена лее сълзи по изгубения абсолют.
Ми не е , в тръстиките е и си представя Ривиерата)) Маркова е колата, ама Ленчето само седи май, нещо не виждам да стига педалите. Всъщност тя колко е висока? Поне глава беше под Гената. Вярно я снимат отдолу нагоре, ама сега нещо ..
И кученца може да има Гени, и дечица, да не му берем грижата, всеки си има житейска съдба. Важното е да е щастлив човека и намери смисъл в каквото прави, а той обича музиката, реализирал се е, завършил е каквото трябва, познат е на много хора в чужбина (в тубата се учудих под клиповете колко хора пишат чужденци и все положителни мнения и пожелания) . Е...то тук не е така, ама ще го преглътне и продължи напред. Надявам се с Валето.
Виж целия пост
# 7 534


Ето я и с отворени очи. Ама сега пък ще кажете, че не си гледа пътя. Simple Smile
Ами да, не го гледа ама голяма работа, тя е на някакво селско пътче, я се разминеш с една кола, я не. И аз скоро бях на такова рали, карам си по пътчето и дупките по пътя бяха единственото предизвикателство (и полицаи, излизащи внезапно от храстите.Laughing) . Кой я снима? Smiling Imp
Виж целия пост
# 7 535
За мен не кара колата, но... На втората снимка е отворила уста сякаш е глътнала косъм от Абсолюта, но...представи и мераци не пречат сега, поезия да има.)
Двете снимки са снимани на едно и също място с оглед фона зад нея.
Виж целия пост
# 7 536
Това не са ли скрийншоти от клип, а не снимки?
Виж целия пост
# 7 537
За мен не кара колата, но... На втората снимка е отворила уста сякаш е глътнала косъм от Абсолюта, но...представи и мераци не пречат сега, поезия да има.)
Двете снимки са снимани на едно и също място с оглед фона зад нея.
Също и ръцете на волана са еднакво поставени и на двете снимки. За мен само седи и мечтае за Ривиера, за Генчо (на втората снимка с отворената уста )
Виж целия пост
# 7 538
Има клип как кара, ама щом сте рекли, че се прави, прави сте. Grinning
Виж целия пост
# 7 539
На пътя преди Монако (преди години) се разминахме с три кабриолета, модел 1960 г., с възрастни двойки на предните седалки (дамите бяха с шалове на главите). Е, как да не ти е в bucket list-a?
Виж целия пост
# 7 540
Качете клипа де, нали има опция тук.
Виж целия пост
# 7 541
Повярвайте, кара я колата Ленка!
Виж целия пост
# 7 542
Виж го в Инста.
Виж целия пост
# 7 543
Повярвайте, кара я колата Ленка!
Не споря, само казвам какво ми направи впечатление. Дайте клипа, че аз боравя с доказателства. Има ли на колата стикер на топ-рент-@-кар? Smiling Imp
Виж целия пост
# 7 544
Повярвайте, кара я колата Ленка!
Не, не! Лъжем и я прикриваме SatisfiedSatisfied
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия