Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 578
  • 13 845
# 7 545
Даже е макет! Лъже ни 😂
Виж целия пост
# 7 546
Даже е макет! Лъже ни 😂
Макет или холограма Satisfied?
Виж целия пост
# 7 547
Даже това е зелен екран, а тя седи на стол и натиска въображаеми педали.
После са направили CGI. Joy
Виж целия пост
# 7 548
Що така й завиждате на Ленчето,м?
Виж целия пост
# 7 549
Ама какво означава 'качете клипа, дайте линк'. В инстаграм всички участници са най-активни, всичко което се споделя тук е от профилите им там. Линкове към тях има на първа страница, който е любопитен отива и си търси. Наготово е най-лесно.
Виж целия пост
# 7 550
Ето я и с отворени очи. Ама сега пък ще кажете, че не си гледа пътя. Simple Smile
Ами...
Виж целия пост
# 7 551
Предполагам, че не всички имат ИГ или следват Елена.
Виж целия пост
# 7 552
Що така й завиждате на Ленчето,м?
Защото ревнуваме, че се е отъркала на живо в секси космите на Ергени. Joy
😂😂😂
Култово е!🌹
Виж целия пост
# 7 553
Стори в инста е. Ето скрийншоти от момента, в който подминава стълб



Виж целия пост
# 7 554
Ма,не бе, не е вярно, въобразявате си. Елена не може да кара 🤣🤣🤣

https://instagram.com/stories/fragmeant_/3146038887670034049?utm … =MTc4MmM1YmI2Ng==
Виж целия пост
# 7 555
Това е тайната й сестра близначка Мария-Елена Мерседес 🤠
Виж целия пост
# 7 556
Това е тайната й сестра близначка Мария-Елена Мерседес 🤠
В случая Баварес 😀😀😀

Ма,не бе, не е вярно, въобразявате си. Елена не може да кара 🤣🤣🤣

https://instagram.com/stories/fragmeant_/3146038887670034049?utm … =MTc4MmM1YmI2Ng==
Щот са и къси краката и има целулит.
Виж целия пост
# 7 557
Това е тайната й сестра близначка Мария-Елена Мерседес 🤠
Която ще участва в третия сезон.
С колата отива в близкия Лидъл, за да купи подходящи гащи за предаването. Wink
Виж целия пост
# 7 558
Елена шофира кола, която е на гаджето на Камелия. Първо имаше стори от задната седалка, в което мъжът и Камелия се целуваха. Това е същата кола.
Аз друго се чудя, какво стана с гражданската й позиция за градския транспорт. Помним, че пусна стори и пост в ИГ, а след това и в Преди обед коментира, че да се придвижваш с личен автомобил е много остаряло клише за висок социален статус. Че предпочита да ползва градски и междуградски транспорт, вместо, като еснафите, да кара кола и да демонстрира това.
А сега какво, дадоха й едно кръгче с кабрио-то и веднага забрави "морали" и принципно правилната си гражд.позиция?!
Виж целия пост
# 7 559
Заради едно кръгче с колата вече решихме, че е загърбила гражданската си позиция. Абсолютно ли е забранено да се качиш на автомобил, ако смяташ, че градският транспорт има повече предимства?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия