Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 883 575
  • 13 845
# 7 785
Ленчето май по навик се лови на въдици Rolling Eyes А звучеше по-интелигентна.
Виж целия пост
# 7 786
Поне сега е ясно защо Генчо се е преориентирал към свиренете по ресторанти - ами нали трябва да издържа изгората и приюта ѝ, че вече не ѝ толкова лесно да се изявява по интернет.
Виж целия пост
# 7 787
На Валката все някой друг ѝ е с*ал в гащите.
Генчака и той така.Все някой друг им е виновен. И сами се нахендриха със засилка. Единият от световно известен музикант до ресторантски пианист. А световно известната моделка прие да маа кючеци в полу будно състояние за да осребри до край представянето си в предаването. И накрая се самоканселира. Еми, как да не се забавлява човек. 😀 Много обичам хора с претенции до небето и нулево покритие да се разкриват в пълен блясък.
Виж целия пост
# 7 788
И също така да добавя по темата, че ако бяхме в нормална и законова държава, Валерия щеше вече да е арестувана и обвинена. На запад за подобни изцепки не се прощава и щеше да е в най-добрия случай социално канселирана и запратена в тотално забвение. Тук у нас обаче дори и човек да убие съм убеден, че Олд Скул и bTV ще го покрият. В такава държава живеем просто.
В нашата държава два дни след деянието, девойчето се хили и позира щастливо на рожден ден на плажа. Какво и' пука, че е с "хакнат" профил, или че е пристъпила всякакви етични и законови граници от малоумие. Тя е над нещата, нали има кой да ги оправя след нея.
А Елена си е платила чинно глобата за злоупотреба от незнание извън границите на нашата държава.
Виж целия пост
# 7 789
Снимките на приюта, където оградата няма нищо общо с оградата на снимките на приюта, на които всъщност можем да видим Валерия?
Сега ако следваме линията на разсъждение на Fanfanito,кой точно е виждал въпросната ограда,снимки реални от момента има ли,а откъде знаем,че Валерия не се е снимала пред трета ограда?😉
С което искам да кажа,че човек като иска да намери аргумент в защита на някого,винаги ще намери.
Иначе лично мен изобщо вече не ме интересува чия е оградата и как оцеляват животните. Но съм сигурна,че Валерия ще продължи да ни вдъхновява да пишем тук.😄
Виж целия пост
# 7 790
Как точно да сме сигурни?
Като не познаваме хакера лично?
😂😂😂
Е как, нали вече пледирате за затвор и сурово наказание. Такова дете има ли питам, знаете ли го, била качила и майка му пишете, семейството му показала, всичко за него-име, години, семейство. Къде ги тези хора, кои са, реални ли са, има ли ги, това снимка с генеталийте на това дете ли са, на кой са, кой е писал, откъде е писал, реален профил ли е, тя ли ги е качила, преди дни ли е хакната и е докладвала....тук нали всичко се знае и се коментира бойно, та...кажете ми. Ако пак ще давате заден...ще дърпам уши вече))
Наистина ли очаквате някой да Ви даде информация тук?
Виж целия пост
# 7 791
Дяволо, ти пък чак за убийство щели да прикрият Валерия Joy Да, в чужбина щеше да понесе доста по-сериозни последствия, но и там щяха да вземат предвид мотивите, които основно са, че не е помислила грам и е действала първосигнално. Ясно е, че не е тръгнала да разпространява за кеф. Родителите сигурно също щяха да си имат проблеми, все пак не тя е генерирала съдържанието. Просто е трябвало да сигнализира, не да го прави публично. За канселирането, тя и досега си беше яко хейтена, така че просто изчезна един терен за хейтърите да се вихрят. А малко извън темата, но в САЩ канселират за пълни глупости и цялата работа граничи с тормоз и фашизъм. Та тая практика специално не ми я рекламирайте. Но да й изтрият профила и да получи доживотен бан си е напълно резонно.
Виж целия пост
# 7 792

Но съм сигурна,че Валерия ще продължи да ни вдъхновява да пишем тук.😄
Мдаа,да видим откъде ще изскочи с поредния гаф националната ни героиня отново и дали се чувства гузна за случилото се.Не вярвам.
Виж целия пост
# 7 793
Поне сега е ясно защо Генчо се е преориентирал към свиренете по ресторанти - ами нали трябва да издържа изгората и приюта ѝ, че вече не ѝ толкова лесно да се изявява по интернет.
Ако му плащат добре-защо не. Човекът сватба ще вдига, къща ще обзавежда, булка ще посреща))
Това да свириш по клубове и заведения не е срамно, правили са го и по-големи музиканти и певци по други страни. А и световните сцени не са закрити, нали?))
Виж целия пост
# 7 794

Но съм сигурна,че Валерия ще продължи да ни вдъхновява да пишем тук.😄
Мдаа,да видим откъде ще изскочи с поредния гаф националната ни героиня отново и дали се чувства гузна за случилото се.Не вярвам.
Трибуните, от които може да ни изненада с нещо ново драстично намаляха. Остава по родната телевизия или подкасти разни да ни смая отново. Ако бях на БТВ, или който там се грижи да замазва след нея, бих и' забранила каквито и да е публични изяви. Ми то издържа ли се това натоварване да мислиш денонощно как да оневиниш поредната изцепка на Валето.
Виж целия пост
# 7 795
Снимките на приюта, където оградата няма нищо общо с оградата на снимките на приюта, на които всъщност можем да видим Валерия?
Приюта, който вече три месеца нито Евгени, нито някой журналист, нито който и да било успя да посети.
И това при положение, че хората са толкова любопитни, че имаше съфорумка, която отиде преди финала да провери номерата на колите спрели пред евгениевата къща от кой град са.
Е как пък никой за тези месеци не мъцна нещо за този приют.
Не казвам нито, че го има, нито че го няма, нито че е добър, нито че е лош.
Казвам само, че е много подозрително никой освен Валерия да не е публикувал нищо в СМ.
Чак пък толкова никой да не е пожелал да иде да помогне? И то при положение, че сега има бум на доброволческите дейности, особено сред младите хора.
Аз лично не вярвам да злоупотребява, защото ми изглежда като наистина да обича фантично животните, но въпреки всичко ми е странно, че приютът вместо да набере популярност и да се развие покрай нейната слава, остана някак встрани, а уж е най-важен за нея.
Виж целия пост
# 7 796
Снимките на приюта, където оградата няма нищо общо с оградата на снимките на приюта, на които всъщност можем да видим Валерия?
Сега ако следваме линията на разсъждение на Fanfanito,кой точно е виждал въпросната ограда,снимки реални от момента има ли,а откъде знаем,че Валерия не се е снимала пред трета ограда?😉
С което искам да кажа,че човек като иска да намери аргумент в защита на някого,винаги ще намери.
Иначе лично мен изобщо вече не ме интересува чия е оградата и как оцеляват животните. Но съм сигурна,че Валерия ще продължи да ни вдъхновява да пишем тук.😄

Същото важи и за аргументи в атака Joy Това за оградата всъщност вече е ползвано - ма отде сме знаели, че това бил приютът, а Валката не се е снимала просто за пиар някъде на чистичко Joy Попринцип няма лошо, но все пак някои твърдения могат да се приемат за клевета, а в светлината на скорошните събития свързани с кофти нарушаване на закони, е добре самите ние да сме пример за спазването им, не за нарушаването им. Тук профилите, които правят такива недоказани твърдения, за съжаление не са изтрити.
Виж целия пост
# 7 797
Чистичкото от снимките на Валката са три къщички на кръст в калта пред неизмазана тухлена къща/селскостопанска постройка.
Виж целия пост
# 7 798
Кхъ, кхъ, само да подсетя, че темата е за обсъждане на участниците, а не на пишещите. 😀
Виж целия пост
# 7 799
Чистичкото от снимките на Валката са три къщички на кръст в калта пред неизмазана тухлена къща/селскостопанска постройка.
И така да е, поне са защитени донякъде и с нещо нахранени. Друго по-добро предложение имате ли? Толко пари има, това могла-това направила. Не е развъдник, а приют това и то импровизиран, доброволен, има разлика мисля. Пари не получава, пари дава, къде е ползата и колко и бяха задълженията на Валерия (нали и това се писа тук в началото и затова била влезнала да изкара пари) Пари за кого? Да покрие дълговете към клиниките лекували изхвърлените и окаяни бездомничета. Не нейното куче, не на съседите , а улични, нежелани, болни и наранени.
Само да допълня, че и в такива приюти импровизирани няма места и се молят хората някой да приюти поредната изхвърлена душица със снимки и т.н. , за да не я сгази кола, да не я наранят и те душа носят и страдат, като нас хората. Но никой не ги иска, малко са тези хора, които приютяват, осиновяват и места вече няма никъде за никой, навън са обречени напълно и стават все повече изхвърлените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия