А звучеше по-интелигентна.
Да, в чужбина щеше да понесе доста по-сериозни последствия, но и там щяха да вземат предвид мотивите, които основно са, че не е помислила грам и е действала първосигнално. Ясно е, че не е тръгнала да разпространява за кеф. Родителите сигурно също щяха да си имат проблеми, все пак не тя е генерирала съдържанието. Просто е трябвало да сигнализира, не да го прави публично. За канселирането, тя и досега си беше яко хейтена, така че просто изчезна един терен за хейтърите да се вихрят. А малко извън темата, но в САЩ канселират за пълни глупости и цялата работа граничи с тормоз и фашизъм. Та тая практика специално не ми я рекламирайте. Но да й изтрият профила и да получи доживотен бан си е напълно резонно.
Това за оградата всъщност вече е ползвано - ма отде сме знаели, че това бил приютът, а Валката не се е снимала просто за пиар някъде на чистичко
Попринцип няма лошо, но все пак някои твърдения могат да се приемат за клевета, а в светлината на скорошните събития свързани с кофти нарушаване на закони, е добре самите ние да сме пример за спазването им, не за нарушаването им. Тук профилите, които правят такива недоказани твърдения, за съжаление не са изтрити. Препоръчани теми