Бебешката количка - цяла наука за второ висше № 51

  • 74 370
  • 814
# 270
Тя има много варианти на материите през годините. Виждала съм какви ли не платове. Моят вариант е с оригинала допълнителна подложка, която не запарва. Също така е доста удобно, защото може само тя да се махне да се изпере, а не да се сваля цялата тапицерия.

Аз имах Priam за кратко, не е лоша количка в никакъв случай, но аз лично се отказах от нея, защото просто jane muum, която имах преди нея ми беше много по удобно. Muum e по-лека, по-маневрена и по-компактна сгъната и поради тези причини предпочетох да остана с нея.
Този Anex iq и на мен ми е много интересен точно заради гъвкавостта, която предлага. Любопитно ми е да го видя на живо.
Аз мисля скоро да я погледна и като материя ,че на клипа ми изглежда много лъскава материята и изкуствена , да преценя дали няма много да спарва. На приама ми се оплакаха от едни по-специални десени с животни,че били много изкуствени и детето ставало вир вода.
Виж целия пост
# 271
Наскоро видях Jimmey Easywalker и много ми хареса.
Но сега в mypram ми попадна нов модел Harvey 5.
https://www.mypram.com/de/easywalker-harvey-5-premium-kombikinde … ?number=SW16116.5

До колко време горе/долу е вероятно и в България да са налични., за да се види на живо според вас?

https://www.youtube.com/watch?v=u9zia_wnjIE
Аз понеже съм се спряла на Jimmey и дебна за намаления постоянно. Разглеждах и Харви 5. В Бургас в магазин Бебемакс бяха казали, че скоро ще излиза и при тях ще я има (това преди месец и половина като ходих) та предполагам скоро ще може да се види. Но аз някак си не намирам голяма разлика във функционалностите с Харви 3, сякаш само за взаимствали свалящия сенник от Джими.
Виж целия пост
# 272
Мноого ми харесаха и двете.
Много искам да видя Харви 5 на живо, най-вече заради цветът ми допадна.

Иначе и от Джими си имам фаворит с цвета (thyme green).

Очаквам намаления и аз, ако намериш някъде моля да споделиш.
За жалост под 1000 евро не падат, (заедно с коша за новородено).
Виж целия пост
# 273
Мноого ми харесаха и двете.
Много искам да видя Харви 5 на живо, най-вече заради цветът ми допадна.

Иначе и от Джими си имам фаворит с цвета (thyme green).

Очаквам намаления и аз, ако намериш някъде моля да споделиш.
За жалост под 1000 евро не падат, (заедно с коша за новородено).
Аз дори последно време съм се замислила дали да взимам кош за новородено дори. Декемврийско бебе ако е кофти времето няма да излизаме много, ако е хубаво времето, в едно зимно чувалче и на пълно легналото за кратки разходки, все пак зимата. Или пък в кошницата за кола.
Виж целия пост
# 274
Мноого ми харесаха и двете.
Много искам да видя Харви 5 на живо, най-вече заради цветът ми допадна.

Иначе и от Джими си имам фаворит с цвета (thyme green).

Очаквам намаления и аз, ако намериш някъде моля да споделиш.
За жалост под 1000 евро не падат, (заедно с коша за новородено).
Аз дори последно време съм се замислила дали да взимам кош за новородено дори. Декемврийско бебе ако е кофти времето няма да излизаме много, ако е хубаво времето, в едно зимно чувалче и на пълно легналото за кратки разходки, все пак зимата. Или пък в кошницата за кола.

Ние с ноемврийско ще сме, също чета разнопосочни мнения.
Чувалчето не изглежда крайно зле като вариант, според мен.

Нека по-запознатите да споделят дали е удачно…
Виж целия пост
# 275
Мноого ми харесаха и двете.
Много искам да видя Харви 5 на живо, най-вече заради цветът ми допадна.

Иначе и от Джими си имам фаворит с цвета (thyme green).

Очаквам намаления и аз, ако намериш някъде моля да споделиш.
За жалост под 1000 евро не падат, (заедно с коша за новородено).
Аз дори последно време съм се замислила дали да взимам кош за новородено дори. Декемврийско бебе ако е кофти времето няма да излизаме много, ако е хубаво времето, в едно зимно чувалче и на пълно легналото за кратки разходки, все пак зимата. Или пък в кошницата за кола.

Ние с ноемврийско ще сме, също чета разнопосочни мнения.
Чувалчето не изглежда крайно зле като вариант, според мен.

Нека по-запознатите да споделят дали е удачно…
С първото дете бях с бебе порт, който се пъха върху пълното легнало отгоре и вършеше чудесна работа. Ама дъщеря ми така или иначе не искаше да стои в количката, особено затворена в бебе порта и бързо го махнахме. От 3-4месец е в седалката с пълно легнало.
Та затова и сега се чудя. А за тези зимни чувалчета има такива доста топли и прибранички, предполагам няма да е студено на бебешока.
Виж целия пост
# 276
Ако сега трябваше да избирам количка, изобщо нямаше да вземам кош за новородено. С декемврийче съм и разкарах 3 в 1-то на 4тия месец (на заем, не съм я купувала). В Пловдив съм и тук вече няма почти зима, но пък си духа доста. И пак смятам, че с лятната количка щях да се оправя+добре закътано портбебе или хубав плътен чувал.
Виж целия пост
# 277
Аз бях така. Моята е стоки скут с напълно легнало и чувал с твърда част само на ходилата, ама там нямам за крачетата по принцип на количката. Като задължително коланите на количката минават през чувала. Емиииии това пак няма да го правя, не ми харесва за новородено. Хубавото само е, че е на топло бебето.

Моляя за отзиви на cybex mios. За това как с тези малки гуми се държи на нашите пътища и дали е скована, както ми се видя в магазина .
Виж целия пост
# 278
Мацки,
Тръгнах да гледам за съвсем друго нещо, но попаднах на много добра оферта-заповядайте!
https://www.babymarkt.de/cybex-gold-kinderwagen-talos-s-lux-silv … grey-a297262.html
Може някоя бъдеща мама да се възползва… Аз като фен на марката и Приам(каквато ползвах 1+ година) много харесвам и този модел. Също така Миос, Газел и Изи туист +2 са ми фаворити, но пък не ми допадат Мелио и Балиос(да ме извинят ползващите ги Rolling Eyes )
Виж целия пост
# 279
Добро утро, момичета! И аз забелязах тази промоция и специално за това ходих да гледам модела на Сайбекс, но на мен ми идва много тежък и солиден… Приятен е като изработка, но единственото му предимство спрямо Балиос са по-големите гуми, вероятно е супер за оф-роуд трасета. Първото ми впечатление е за безпричинно едро шаси. Може би защото досега гледаме колички с обща тежест около 11 кг., а тази е 13+ кг.
При слагане на коша за новородено, пък, на мен Сайбекс Балиос и Талос ми идват нисичко разположени, понеже съм висока. Приам май имал и адаптори за височина.
Виж целия пост
# 280
Аз още от преди да забременея избрах марката Сайбекс. Праим ми е голяма, ще има и по стълби да разнасям /асансьорът е на полуетажи/, отделно е малък. Та много харесвам Миос и Изи Ес Туист +2. Много го мисля как ще се справят с тротоарите.
Виж целия пост
# 281
Скоро някой беше писал че харесва mios и обмисля покупка. Също е на супер цена в babymarkt. Има и разнообразни цветове.


Виж целия пост
# 282
Здравейте, някой може ли да ми каже откъде да си взема багажник за количка? Количката е Inglesina Trilogy city.
Виж целия пост
# 283
Здравейте, някой може ли да ми каже откъде да си взема багажник за количка? Количката е Inglesina Trilogy city.

Вероятно мога да ви помогна, но с доставка от производителя в Италия.
Може да ми пишете на shop@roshko.bg
Виж целия пост
# 284
Здравейте.
Имам Cybex balios S от първото дете и сега за второто смятам да я ползвам отново.
Въпроса ми е с кои бебешки кошници с адаптери разбира се е съвместима ?
Преди 5 години ползвахме Cybex  Aton  и после минахме на стол на Be Safe. Този път ще ми се налага повечко да се вози бебето в кошницата и искам определено с по-голям сенник, както и да не се налага база за колата , тъй като определено след това ще ползваме стол на Be Safe без база.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия