🔥 Survivor България: В очакване на нов сезон 🌴

  • 52 623
  • 435
# 75
Може ли линк към ред пил подкаста с Неделчо? Голямо разочарование би било и за мен.
Виж целия пост
# 76
Може ли линк към ред пил подкаста с Неделчо? Голямо разочарование би било и за мен.

 https://youtube.com/@10ot10podcast
Виж целия пост
# 77
10 от 10 се казва, аз затова харесвам повече Туджаров, той има много уважително отношение към жените и често го контрира на такива теми. Както му и казва, че не би участвал в другия му подкаст.

Аз харесвам Туджаров, не е най-добрият играч и то най-вече физически, но вижда добре игрите. Интересен е и като човек с тези пътувания.
Виж целия пост
# 78
Интересен подкаст, 10 от 10, ще го погледна.

П.П. Според ChatGPT,  ние сме критикували Надкаста, защото "критикувам" означава: "... да посочвам недостатъци, грешки или недоволство по отношение на нещо или някого. Критикуването обикновено включва анализ и оценка на силните и слабите страни на дадена ситуация, действие, продукт, поведение или друг аспект."
Виж целия пост
# 79
И аз харесвам повече Туджаров! И не само заради отношението му към жените.
Има много добър изказ, спокоен е, приятен за слушане. Бих искала такъв човек в обкръжението си. Неделчо е голям нервак. В доста голяма част от времето в подкастите се тресе, което отклонява вниманието от разговора. В 10 от 10, Неделчо определено има доста по-адекватни изказвания от Стратимир. Там по-скоро той го играе балансьор. Не е лош човек в никакъв случай, просто не бих общувала с него повече от веднъж на два месеца.
10 от 10 се казва, аз затова харесвам повече Туджаров, той има много уважително отношение към жените и често го контрира на такива теми. Както му и казва, че не би участвал в другия му подкаст.

Аз харесвам Туджаров, не е най-добрият играч и то най-вече физически, но вижда добре игрите. Интересен е и като човек с тези пътувания.
Виж целия пост
# 80
Въобще не ме интересуват дали се почестват или имат диалект. Момчетата инвестират време и усилия,доставят продукт,който ние гледаме и нито пари даваме,нито труд сме инвестирали,за да го получим.

И Тото е софийско тарикатче с шопски диалект и просташко говорене на "копеуе,ай стига еее",стои един прегърбен на стола и все едно си говори с първа дружка и тн., но много добре му се получават интервютата.
Виж целия пост
# 81
Ваня каза ли нещо за следващ сезон?

Нищо конкретно. Според Ваня едва ли ще има нов сезон. Туджаров обаче е оптимист и казва, че ще има.
Истината е, че никой не знае и няма нищо сигурно.

Колкото до Туджаров. В Сървайвър беше на 19 или 20 г. И сред много силна конкуренция, където Ива Пранджева хапваше мъже за закуска. И пак отпадна някъде в средата на сезона или малко преди това. Задържа си се.
В Игри на волята колко пъти да повторя, че бронхопневмония го изкара от играта. Иначе не се знаеше докъде можеше да стигне. Само можем да гадаем.
Двамата са идеален тандем и се допълват отлично. Има над какво още да работят и надграждат, тук има доста солидна градивна критика и ако четат само и само по-добри ще стават. 😊
Виж целия пост
# 82
За мен Туджаров е въздух под налягане и на приказки е много добър, но аз лично не останах впечатлена от играта му нито в Сървайвър, нито в ИВ, където уж вече по-голям, в игрите никак не се представяше добре - все нещо му имаше и не можеше да играе, или пък не беше неговата игра.. Беше се прикрепил като кърлеж към една коалиция и така докрета до някъде. То физически дори беше доста зле.
Все пак браво за усилията за канала.
Виж целия пост
# 83
Аз и двамата не ги харесвам 🤣
Сори момчета 🤣
Виж целия пост
# 84
Ами добре, лошо няма. 😊
Да отбележа все пак, че от прочетеното в темата болшинството хора ги харесва и двамата.
Нарочно го пиша това, за да не останат с погрешни впечатления ако четат по диагонала. Макар че това не е толкова важно.
Виж целия пост
# 85
Аз харесвам някои от подкастите им, обаче тях не ги харсевам Simple Smile
(т.е. мога да оценя това, което правят без да са ми симпатични като личности; както и тук лайквам мнения, които ми харесват, независимо от това кой ги е написал)
Виж целия пост
# 86
Колкото до Туджаров. В Сървайвър беше на 19 или 20 г. И сред много силна конкуренция, където Ива Пранджева хапваше мъже за закуска. И пак отпадна някъде в средата на сезона или малко преди това. Задържа си се.

Е тя и Татяна си се задържа в Сървайвър. В Сървайвър трудно си се задържат, ако някой не ги задържи, за да ги хапне на закуска. Ива Пранджева е закусвала като хората, Туджаров й е бил за междинното между две сериозни - шепата ядки в 10, чашата чай.
За Игри на волята трудна работа, имайки се предвид физическите качества.
На мене там Неделчо ми беше по-интересен. И той не е някой супер атлет, но беше от играчите, които забелязах и запомних. Но  за това много помогна и талантът му с анимациите, както и филма му, за който вече бях чувала.
В Надкаст често не схваща за какво точно говорят Туджаров и събеседник. Все го влече да е нещо за неговото представяне. Simple Smile На моменти малко трудно вниквам в разговорите им, защото се надприказват един с друг и 2 часа са ми много да го издържа това. Гледам ги, но крайно недостатъчно. Как ще протече разговорът и колко интересно ще ми бъде, зависи много и от госта. Затова искам да гледам с Ваня и с Тино и Станилия.
Виж целия пост
# 87
За мен Туджаров е въздух под налягане и на приказки е много добър, но аз лично не останах впечатлена от играта му нито в Сървайвър, нито в ИВ, където уж вече по-голям, в игрите никак не се представяше добре - все нещо му имаше и не можеше да играе, или пък не беше неговата игра.. Беше се прикрепил като кърлеж към една коалиция и така докрета до някъде. То физически дори беше доста зле.
Все пак браво за усилията за канала.
Относно Игри на волята не съм съгласна. Туджаров се опита да направи коалиция с Поли и момчетата, но се оказа, че те са верни на нея, а не на него. Тогава той бързо се преориентира и състави друга коалиция, която можеше и да има успех, ако беше подходил правилно към Миленка. След като тя се отдръпна от тях вече бяха обречени. Дори и да не беше 'умрял' край реката нямаше да стигне много далеч. Направи ми впечатление, че на някои от игрите се опита да покаже сила, може би, за да впечатли момичета.
Виж целия пост
# 88
Ами добре, лошо няма. 😊
Да отбележа все пак, че от прочетеното в темата болшинството хора ги харесва и двамата.
Нарочно го пиша това, за да не останат с погрешни впечатления ако четат по диагонала. Макар че това не е толкова важно.

Така е. Моите критики са приятелски.    Няма хейт.
Виж целия пост
# 89
Мен ме кефят момчетата. Туджаров е особено подходящ за следващ Ерген, според мен. Тушев да не спи, а да го кани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия