🔥 Survivor България: В очакване на нов сезон 🌴

  • 52 619
  • 435
# 105
Терминът идва от "Матрицата”. Червеното хапче е истината, а синьото - да продължаваш да живееш в илюзия.
В случая се визира, че всъщност жените са меркантилни създания, а мъжете живеят в илюзията - вярват в истинската чиста душевна любов. Не съм сигурен, че го тълкувам правилно, защото тези неща не ме вълнуват особено много. И става въпрос за подкаста на Неделчо и Стратимир, 10 от 10. Не за Надкаста с Туджаров.
Аз съм гледал само един техен подкаст (на Тими и Дечо, 10 от 10), този последния им с момите от Ергена. Може би ще гледам и този с Ермина и Мирела ама съм на кантар (гледам, че им е в топа на най-гледаните). Може би на части и след време като имам работа и за фон.



Благо в Преди обед
Има някои интересни неща, струва си да го преслушате. 10 минути е. 😊

--> За какво ще похарчи печалбата големият победител в Survivor Благой Георгиев? <--
Виж целия пост
# 106
Нищо особено не казва, както винаги. Оплаква се от журналистите и това, което се пише за него. Той дава толкова много материал за писане, че... как да не пишеш за него!!! Simple Smile Защо не пишем за Крум? Или за Александра.
Не коментирал бил развода си. Писнало му да говори за него. Репортерът го пита, той не отговаря, защото му било писнало. В "Преди обед" не са го питали до степен, че да му писне. Като не му се коментира, ние ще го коментираме, както си можем и както си искаме. Няма популярни личности в света, която да се оженят шумно и помпозно през юни за пети път, а през февруари да се разведат и да не се пише за тях "колко им е акълът". Турил си зъби да се виждат от космоса, но иска да стои невидим и незабележим... Само не и Благо! Харесва му цялото това внимание, но се прави.
Виж целия пост
# 107
Много неприятно беше как няколко пъти си бърка с пръсти в ухото да го чисти. 🥴
Виж целия пост
# 108
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Само слушах, не го гледах.  Благо Георгиев!
Обаятелен бил. Омагьосвал.
Виж целия пост
# 109
ВИП Светльо най-накрая гост в рубрика на bTV, а с него са и брат му Константин и братовчедката Лияна. Коцето по телефона.
Много добре им се получи. Препоръчвам.

Светльо: В "Survivor" много е важна социалната игра
Съвсем малко не достигна на Светльо, за да достигне до финалното гласуване за победител в "Survivor"





Благо в COOLt по bTV с Кирил Кирилов.
Благо ще актьорства вече. Театър го чака.

"Спанак с картофи": Благой Георгиев на една сцена с Иво Аръков и Кирил Ефремов
Благой Георгиев събира родни звезди в благотворителен мач-концерт

Виж целия пост
# 110
Тази Лияна ако не знаех, че е тя, щях да заложа, че това е ТанчИ.
“Калъпът“ на Благо явно е точно този тип женички.
Виж целия пост
# 111
Тъжна новина.
https://life.dir.bg/zvezdi/optikat-zhivko-naydenov-ot-sarvayvar- … atastrofa-s-motor
Виж целия пост
# 112
Бог да го прости човекът. Аз лично не си го спомням, но е ужасно, че е починал.
Виж целия пост
# 113

Жалко за човека и късмет за спътничката, му че се е отървала леко.
Забележка към журналиста - между собственик на оптичен магазин и оптик , приликата е колкото между ... Роман Абрамович и Лионел Меси.

Видяхте ли "най-интересните моменти"?
https://survivor.btv.bg/videos/naj-zabavnite-momenti-ot-survivor-7.html
Резил е че някои от тях бяха изрязани и непоказани.
Бисер е Едис дето казва евала за избора на тоя каст. Там ми стана най-смешно.
Виж целия пост
# 114
Благо цъфна и в 'На Кафе' при Гала 😊
Е, така де, Джизъса огрява навсякъде, няма bTV/НОВА, той е над нещата. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=m4WmAe_wuXI

Уау, Благо призна при Гала, че е влюбен в едно младо момиче. И че я обича?!
Става въпрос за Ивана, дъщерята на Ванко 1.
Виж целия пост
# 115
Тино и Станилия гости в 'Тази събота и неделя'
Хихи, навсякъде ги канят като 'двойка' 😀

Станилия и Тино: Много емоции стоят зад приключението "Survivor"
"Имаш повече сила да се справяш с нещата, с които си се борил преди"

Виж целия пост
# 116
Преди малко се прибрах от събитието, но беше в зала Универсиада. Много приятно беше, леко и забавно. Ники Кънчев беше водещ - постоянно пускаше шеги.
Бяха и децата от дома/за който събираха средства/
Виж целия пост
# 117
Здравейте. Извинявам се,че нахлувам в темата. Искам да изгледам някой от старите сезони на Сървайвър Blush. Дали ги има някъде онлайн? А и да може от чужбина Blush. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 118
Здравейте. Извинявам се,че нахлувам в темата. Искам да изгледам някой от старите сезони на Сървайвър Blush. Дали ги има някъде онлайн? А и да може от чужбина Blush. Благодаря предварително
Заповядайте.
В този документ съм събрал всичко от българските, американските и скоро австралийските сезони, което съм могъл да открия.
Все още се преработва файла, но могат да се намерят всички бг сезони без втори (има линк, но няма всички епизоди там), дори мисля че линковете са достъпни и от чужбина
Виж целия пост
# 119
Благо е започнал да се изявява на ново поприще. Става театрал, участва в  спектакъла "Спанак с картофи",който е режисиран от Богдан Петканин. С Божинката ще се включват в представленията на ротационен принцип, както в Бг е така моделно напоследък. Дори виц има по темата, вече не се казва изневерявам, а ротирам. Innocent
Благо успешно се е вписал в ролята. Самороден талант. Stuck Out Tongue Closed Eyes Скоро и Аскер да чакаме. Satisfied
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия