Хайде на театър - 10

  • 95 509
  • 896
# 255
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.
Какви са тези мечки?
Вергов, Карамазов и Бахаров.
И защо?
Защото един от тях не може да си надвие егото.

Мнения ли трупаме?

Ами от Вашите лаконични отговори не може да се разбере смисълът на това, което сте вложили в метафората  "мечки". Ходя на театър от 40 години и това определение за тези трима актьори не ми беше известно. Възможно е да е някакъв Ваш вътрешен хумор.
А какво е "Мнения ли трупаме?" ?
Мечки е буквално. Щом ходите "от 40 години на театър" се предполага, че знаете кои са Трите мечки (не е "определение"), кой участва в определен спектакъл в годините.
Пожелавам приятен театрален сезон. Пореден за Вас 😂
Виж целия пост
# 256
За мечките - https://secret.bg/trite-mechki-se-razpadnaha/
Виж целия пост
# 257
Любопитното е, че към днешна дата Вергов и Бахаров са заедно в "Поетите". Което пък е проект на Диана Алексиева, съпругата на Захари.
Карамазов общо взето през последните години се отдръпна от театъра и започна усилено да се занимава с фотография. И успешно, впрочем. Сега се завърна в Народния, та със сигурност не е изстинал въобще към актьорството.
Виж целия пост
# 258
Бахаров и Карамазов са скарани отдавна, това не е тайна.

Вергов и Бахаров са приятелски семейства, там са си цяла групичка с Владо Пенев и Марта, Теодора Д, Милошеви.

Вергов първоначално поддържаше приятелство и с Владо, но после сякаш разтуриха нещата.
Макар, че при скандала с Диана Димитрова Карамазов застана на страната на Вергов.
Виж целия пост
# 259
Аз, доколкото знам Карамозов си е много близък също с Теодора Духовникова.
Виж целия пост
# 260
И аз не знаех, че се казват "мечки" тези актьори:) Благодаря за разясненията!
За да не е съвсем спам - имам билети за "Зимна приказка " в театър Възраждане.
Виж целия пост
# 261
Карамазов и Вергов още са си гъсти.
Виж целия пост
# 262
Защо никой нищо не казва за " ВЕСЕЛАТА КАРЕТА "  от Елин Рахнев ? От ФБ страничката на автора се вижда ,че е доста играно представление ( София , Пловдив , Хасково , Разград и др. ) Съвсем никой ли не я е гледал ?
Виж целия пост
# 263
Здравейте!
Мога да предоставя код за 20% отстъпка на билети за комедията "Жена ти се сгоди" на 1-и ноември в Театро.
Виж целия пост
# 264
Впрочем, докато питате и чакате отговор, можеше да проверите. Сега информация има колкото искате.
И не, никакъв вътрешен хумор няма. "Мечки" са, защото имаха продуцентско-театрална формация "Трите мечки", която обаче не просъществува толкова дълго, колкото вероятно им се е искало в началото.
Избрали са това име, защото в театралните среди "мечка" се нарича актьор, който привлича публика. Обикновено се смята, че всяка постановка е добре да има поне една "мечка", за да си гарантира посещаемост. Странно, че за 40 години не сте чували за това.

"Мнения ли трупаме?" е въпрос, зададен към Вас. Защото... вижте първото изречение Smile
Аз чак сега забелязвам, ама... Вие наистина ли се регистрирахте, само за да попитате за мечките?

Виж целия пост
# 265
Впрочем, докато питате и чакате отговор, можеше да проверите. Сега информация има колкото искате.
И не, никакъв вътрешен хумор няма. "Мечки" са, защото имаха продуцентско-театрална формация "Трите мечки", която обаче не просъществува толкова дълго, колкото вероятно им се е искало в началото.
Избрали са това име, защото в театралните среди "мечка" се нарича актьор, който привлича публика. Обикновено се смята, че всяка постановка е добре да има поне една "мечка", за да си гарантира посещаемост. Странно, че за 40 години не сте чували за това.

"Мнения ли трупаме?" е въпрос, зададен към Вас. Защото... вижте първото изречение Smile
Аз чак сега забелязвам, ама... Вие наистина ли се регистрирахте, само за да попитате за мечките?

А може ли да попитам във връзка с коя от обсъжданите в тази тема постановки споменахте трите мечки?

За мен никак не е странно, че не знам "кой с кого е гъст", и с кого вече не е , защото такива неща просто не ме интересуват, както и клюки по принцип на всякакви други теми не ме интересуват, интересувам се единствено от истински театър.
Даже бил казала, че умишлено се предпазвам от такива "информации", защото те несъмнено влияят на възприятията в театралната зала.
За протокола, тази седмица бях вече три пъти на театър - "Отблизо", "Милионерът", "Сирано дьо Бержерак".
Виж целия пост
# 266
Впрочем, докато питате и чакате отговор, можеше да проверите. Сега информация има колкото искате.
И не, никакъв вътрешен хумор няма. "Мечки" са, защото имаха продуцентско-театрална формация "Трите мечки", която обаче не просъществува толкова дълго, колкото вероятно им се е искало в началото.
Избрали са това име, защото в театралните среди "мечка" се нарича актьор, който привлича публика. Обикновено се смята, че всяка постановка е добре да има поне една "мечка", за да си гарантира посещаемост. Странно, че за 40 години не сте чували за това.

"Мнения ли трупаме?" е въпрос, зададен към Вас. Защото... вижте първото изречение Smile
Аз чак сега забелязвам, ама... Вие наистина ли се регистрирахте, само за да попитате за мечките?

А може ли да попитам във връзка с коя от обсъжданите в тази тема постановки споменахте трите мечки? Може би това ме иритира, т.к. не можах да свържа нито един от тези трима актьори с постановките, които тук се коментират актуално.

Първоначално те играха в "Спанак с картофи".
Виж целия пост
# 267
Впрочем, докато питате и чакате отговор, можеше да проверите. Сега информация има колкото искате.
И не, никакъв вътрешен хумор няма. "Мечки" са, защото имаха продуцентско-театрална формация "Трите мечки", която обаче не просъществува толкова дълго, колкото вероятно им се е искало в началото.
Избрали са това име, защото в театралните среди "мечка" се нарича актьор, който привлича публика. Обикновено се смята, че всяка постановка е добре да има поне една "мечка", за да си гарантира посещаемост. Странно, че за 40 години не сте чували за това.

"Мнения ли трупаме?" е въпрос, зададен към Вас. Защото... вижте първото изречение Smile
Аз чак сега забелязвам, ама... Вие наистина ли се регистрирахте, само за да попитате за мечките?

А може ли да попитам във връзка с коя от обсъжданите в тази тема постановки споменахте трите мечки? Може би това ме иритира, т.к. не можах да свържа нито един от тези трима актьори с постановките, които тук се коментират актуално.

Първоначално те играха в "Спанак с картофи".

Благодаря, аз гледах "Спанак с картофи" в друг актьорски състав.
Виж целия пост
# 268
...
За протокола, тази седмица бях вече три пъти на театър - "Отблизо", "Милионерът", "Сирано дьо Бержерак".

Фрох, може ли отзив за Отблизо?
Виж целия пост
# 269
...
За протокола, тази седмица бях вече три пъти на театър - "Отблизо", "Милионерът", "Сирано дьо Бержерак".

Фрох, може ли отзив за Отблизо?

Много силно застъпена мултимедия, много вулгарни и цинични изрази.... Вие ще решите дали е Вашето..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия