Хайде на театър - 10

  • 95 497
  • 896
# 240
Мнения за "Моето мъжко момиче" с Билалов и Мая Бежанска?
Виж целия пост
# 241
Сестра ми ми сподели, че не ѝ е харесало - просташки хумор и то на гърба на сериозно заболяване (няма да издавам).
Виж целия пост
# 242
Мнения за "Моето мъжко момиче" с Билалов и Мая Бежанска?
На мен ми хареса.
Виж целия пост
# 243
Мнения за "Моето мъжко момиче" с Билалов и Мая Бежанска?
не беше уау, да...
Виж целия пост
# 244
Издишване с Мартина Троанска дали някой успя да гледа?
Виж целия пост
# 245
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.
Виж целия пост
# 246
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.

Какви са тези мечки?
Виж целия пост
# 247
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.

Какви са тези мечки?

Вергов, Карамазов и Бахаров.
Виж целия пост
# 248
Някой с отзиви за "Любовникът от ZanziБар?
Гледа ми се нещо забавно и разтоварващо - като за събота вечер.
Виж целия пост
# 249
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.

Какви са тези мечки?

Вергов, Карамазов и Бахаров.

И защо?
Виж целия пост
# 250
Някой с отзиви за "Любовникът от ZanziБар?
Гледа ми се нещо забавно и разтоварващо - като за събота вечер.

Постановката е чудесна, лека, без просташки хумор, с добра актьорска игра и с музикална нотка.
Виж целия пост
# 251
Моля за мнение за  "Веселата карета" (автор и режисьор - Елин Рахнев) на ДКТ "Иван Димов" гр. Хасково . Актьорски състав Димитър Баненкин, Тончо Токмакчиев, Мая Бежанска, Николета Малчева, Добриела Попова, Стелиян Николов, Емануил Костадинов и Димитър Ковачев - Фънки .
Става въпрос дали е подходяща като пиеса за поставяне от един самодеен театрален състав .
Виж целия пост
# 252
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.
Какви са тези мечки?
Вергов, Карамазов и Бахаров.
И защо?
Защото един от тях не може да си надвие егото.

Мнения ли трупаме?
Виж целия пост
# 253
О, zvanche, за мечките само мога да съжалявам, че не са гастролирали тогава, както сега го правят доста от постановките. А че вече едва ли ще се съберат - още повече.
Какви са тези мечки?
Вергов, Карамазов и Бахаров.
И защо?
Защото един от тях не може да си надвие егото.

Мнения ли трупаме?

Ами от Вашите лаконични отговори не може да се разбере смисълът на това, което сте вложили в метафората  "мечки". Ходя на театър от 40 години и това определение за тези трима актьори не ми беше известно. Възможно е да е някакъв Ваш вътрешен хумор.
А какво е "Мнения ли трупаме?" ?
Виж целия пост
# 254
Впрочем, докато питате и чакате отговор, можеше да проверите. Сега информация има колкото искате.
И не, никакъв вътрешен хумор няма. "Мечки" са, защото имаха продуцентско-театрална формация "Трите мечки", която обаче не просъществува толкова дълго, колкото вероятно им се е искало в началото.
Избрали са това име, защото в театралните среди "мечка" се нарича актьор, който привлича публика. Обикновено се смята, че всяка постановка е добре да има поне една "мечка", за да си гарантира посещаемост. Странно, че за 40 години не сте чували за това.

"Мнения ли трупаме?" е въпрос, зададен към Вас. Защото... вижте първото изречение Smile
Аз чак сега забелязвам, ама... Вие наистина ли се регистрирахте, само за да попитате за мечките?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия