Хайде на театър - 10

  • 95 480
  • 896
# 210
Призма, колко млади и гледала ли си го? Малко е особено, аз го харесах, но не ми се вижда особено подходящо за млади хора. Жена на средна възраст, която разказва живота си - не съм сигурна колко може да е интересно за млади хора, въпреки че за мен беше. За млади хора обаче бих заложила на по-класическа или пък по-модерна постановка. Или пък моноспектакъл на М. Куркински например, ако държиш да е моноспектакъл, скоро ще има в НДК. Чамкория дори ми се струва по-подходяща като моноспектакъл (скоро водихме 15-16 годишни и много им хареса).
Виж целия пост
# 211
Олив, гледах го и ми хареса. Освен това гледах Ива в някакъв подкаст и тя разказа как една вечер група младежи я спрели и си говорили за спектакъла близо час. Наскоро обаче бях на първата част и ми направи впечатление, че бяхме основно дамска публика. Ще помисля отново Simple Smile
Виж целия пост
# 212
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.
Моля, препоръчайте ни нещо, което си заслужава, истинска комедия!
Виж целия пост
# 213
Аз най-много съм се смяла на "Ало-ало". Не знам дали го играят още.
Виж целия пост
# 214
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.
Моля, препоръчайте ни нещо, което си заслужава, истинска комедия!

Горката Франция, Петък 13.
Беше в моя топ евър и Трима мъже и една Маргарита, но Сатиричния вече не го играят, не знам защо. Може би се играе на друго място.
Виж целия пост
# 215
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.
Моля, препоръчайте ни нещо, което си заслужава, истинска комедия!
За мен - Квартет за двама във Възраждане и Ало ало (класика!) пак там.
За "Граф Монте Кристо"  в младежкия, някой ако може да даде отзиви...
Виж целия пост
# 216
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.
Моля, препоръчайте ни нещо, което си заслужава, истинска комедия!

За мен най - доброто за целта е “Театър, любов моя!“ в Театър 199. Това е спектакълът, на който винаги ходя с радост (може би повече от 5 пъти съм го гледала) И колкото и да е досадно, ще го промотирам докато съществува, защото той за мен е истинска, качествена комедия, която остава в душата и сърцето. А Стоянка Мутафова много я харесвах, особено след като натрупа годинки... Защото такава енергия имаше тази жена - дори като оглуша, недовиждаше, куцаше, че младите артисти изглеждаха като със забавени реакции пред нея. Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Здравейте, имам нужда от съвет и смятам, че тук ще получа най-адекватни отговори.
С приятелят ми(24г) и аз(22г) имаме огромното желание да отидем на театър. И двамата и преди сме ходили, макар отделно и сега искаме да повторим.
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.
Последно аз бях на постановка на Стоянка Мутафова, тоест преди няколко години и определено жената си я заслужаваше. Преди това такъв смях в театъра също е предизвиквала уникалната за мен Татяна Лолова.
Моля, препоръчайте ни нещо, което си заслужава, истинска комедия!

Моите топ комедии са "Черната комедия" (цялото действие се развива на тъмно, но зрителите го виждаме де и е много забавно какво може да направи човек, когато си мисли, че не го виждат) и "Стъпка по стъпка" и двете в ТБА. Ако ви допада хумора на Северозапада- "Живак" нема равен.
Виж целия пост
# 218
Живак е колкото смешен, толкова и тъжен. Преди доста години Още веднъж отзад ме беше разсмяло с глас, наскоро Кафе с претенция (без да е нещо изключително, актьорите са много добри). Но като че ли ходя повече на тъжни, отколкото на смешни постановки и ми е трудно да препоръчам.
Виж целия пост
# 219
Когато го попитах какво да потърся, тъй като има разнообразие, отговорът му беше-нещо смешно, хубава игра, не пресилено, но да се смея с глас ако може.

Понеже сме гледали и Черна комедия и Кафе с пренетция мога да кажа, че на Светици и перверзници 16+ - https://satirata.bg/show/saints - наистина с глас сме се смяли.
Виж целия пост
# 220
Живак е колкото смешен, толкова и тъжен.
Да, съгласна съм. Точно това го прави изключителен като изживяване. Гледала съм го няколко пъти и повече се смея, отколкото да ме натъжава. И тъгата при мен е на носталгична вълна, не нещо, което те хваща за душата и не те пуска.
Виж целия пост
# 221
За "Граф Монте Кристо"  в младежкия, някой ако може да даде отзиви...
На мен ми хареса
На тийна с мен също
Рая Пеева не я бях гледала досега, изненада ме приятно
Виж целия пост
# 222
Здравейте,
обръщам се към варненки /варненци  Simple Smile
Имам 3 билета за постановката "Под игото" за 2.10, 19.00 ч .(по 30 лв). Възникна нещо непредвидено и ще се опитам да заменя за друга дата. Ако някой търси билети за тази дата, моля да се свърже с мен на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 223
alex4243,

аз мога да предложа Грамофонът,  Отчаяни съпрузи и Жена ми се казва Борис Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Аз, досадникът, Ревност, Светци и перверзници, Народното творчество и сватбите на Камен Донев, Стая 1313 - все забавни комедии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия