Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 990
  • 807
# 210
Понякога е така, и на мен ми се е случвало и честно казано не мога да разбера алгоритъма, по който избират коя промоция да важи за конкретния акаунт и коя не. Но в конкетния случай ми даде всички възможни намаления и промоции и успях да поръчам този фраер за само 29 паунда след приспадане на всички акции:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09ND9PH9N
Виж целия пост
# 211
Дали ще пуснат и в немския?
Виж целия пост
# 212
здравейте!
От споделена оферта пуснах този ИП https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08VNPVFWW/ref=ppx_od_dt_b_a … s00?ie=UTF8&psc=1
5,7 л на цена почти 80 паунда. Според вас добра ли е цената ?
Виж целия пост
# 213
Ще помоля някоя добра душа ако има време и желание да сподели робот за почистване от който е доволна. Знам, че има тема но тотално се обърквам като чета там. Не държа да има мокро почистване, само да не е хаотична. Нямаме животни, нито много мебели.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 214
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B09TFFY5KP/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1
27 евро-35 номер боти Рихтер
Виж целия пост
# 215
Ще помоля някоя добра душа ако има време и желание да сподели робот за почистване от който е доволна. Знам, че има тема но тотално се обърквам като чета там. Не държа да има мокро почистване, само да не е хаотична. Нямаме животни, нито много мебели.
Благодаря предварително!
Xiaomi , но от Алито.
Виж целия пост
# 216
Ще помоля някоя добра душа ако има време и желание да сподели робот за почистване от който е доволна. Знам, че има тема но тотално се обърквам като чета там. Не държа да има мокро почистване, само да не е хаотична. Нямаме животни, нито много мебели.
Благодаря предварително!
Xiaomi , но от Алито.
+1
Имам стар модел roborock. Идеална работа ми върши. Функцията "мокро почистване" не я ползвам.
Виж целия пост
# 217
здравейте!
От споделена оферта пуснах този ИП https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08VNPVFWW/ref=ppx_od_dt_b_a … s00?ie=UTF8&psc=1
5,7 л на цена почти 80 паунда. Според вас добра ли е цената ?
Офертата си я бива ,тук е с изчерпана наличност ,но сигурно сте видели че цената му е 450 в България  .Този който сте взели дори с над 50 лв доставка пак излиза значително по-евтин.Единственото неудобство е ,ако не работи или има дефект ще трябва да се връща до UK ,което е скъпо и е главоболие.Все едно си го купувате без гаранция.Но си струва.Иначе уреда е супер ,цената също!
Аз съм пуснала един мултикукър  в немския и не го плащам с надежда ,че тази седмица ще пуснат намаления.В щатите същия уред е на 1/3 от цената в Европа и в Великобритания ,ама техните уреди не стават тук.
Виж целия пост
# 218
здравейте!
От споделена оферта пуснах този ИП https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08VNPVFWW/ref=ppx_od_dt_b_a … s00?ie=UTF8&psc=1
5,7 л на цена почти 80 паунда. Според вас добра ли е цената ?

От този линк ли го поръчахте? В Кеера не виждам такава цена.
В немския Амазон е падал до 70 евро.
Виж целия пост
# 219
здравейте!
От споделена оферта пуснах този ИП https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08VNPVFWW/ref=ppx_od_dt_b_a … s00?ie=UTF8&psc=1
5,7 л на цена почти 80 паунда. Според вас добра ли е цената ?

От този линк ли го поръчахте? В Кеера не виждам такава цена.
В немския Амазон е падал до 70 евро.
Може ли линк но ИП от немския  Амазон.
Виж целия пост
# 220
Съжалявам, объркала съм модела. 70 евро е бил Duo , а не Duo Crisp.
Виж целия пост
# 221
здравейте!
От споделена оферта пуснах този ИП https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08VNPVFWW/ref=ppx_od_dt_b_a … s00?ie=UTF8&psc=1
5,7 л на цена почти 80 паунда. Според вас добра ли е цената ?

От този линк ли го поръчахте? В Кеера не виждам такава цена.
В немския Амазон е падал до 70 евро.
Да жт тжзи линк, но за жалост за един миг го изтървах. Докато изчисля, пресметна и избера доставчик от Англия, че не съм пазарувала от мнооого време, изтече ми времето за умуване на празна карта...и много ме е яд, защото щях да го плащам. Но.... пак ще следя Simple Smile
Виж целия пост
# 222
И аз чакам от Англия 2 кукъра и като видях цената на доставката, се потресох - 150 лв. А уж бяха макс до 10 кг. единият. Дано поне не се налага да ползвам гаранция. Пу-пу Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Duo crisp 5.7l, like new на прайм дей беше 62паунда. Доставката с ггбг - 50лв.
Виж целия пост
# 224
И аз чакам от Англия 2 кукъра и като видях цената на доставката, се потресох - 150 лв. А уж бяха макс до 10 кг. единият. Дано поне не се налага да ползвам гаранция. Пу-пу Simple Smile
Ми те ,ако са два и са ги бутнали в един общ допълнителен кашон ,като нищо са ги сметнали на обемно тегло.То си е голямо и тежи.Иначе за 8 кг пратка немския амазон ми искаше 42€ директна доставка,точно на половина ми излиза превозвача,че аз плащам и за вътрешен куриер в БГ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия