Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 84 990
  • 807
# 225
Аз си взех фрайъра и вече го пробвах няколко пъти . Много съм доволна, хареса ми всичко до сега - картофи, крилца и кюфтета. По-важното е, че и децата одобриха храната. Ще го използвам доста, голямо удобство е.
Доставката ми излезе 19 лв.
Състоянието му беше Like new и си пристигна наразопакован, с всички лепенки, опаковки и т.н. по него.
Виж целия пост
# 226
Момичета, аз си взех кукърите (от Англия), но си мислех, че винаги слагат и преходник Flushed
С такова впечатление съм останала, но сега виждам, че нямат....
Дайте идея откъде да купя качествени такива или всеки един върши работа?
Виж целия пост
# 227
По-добре си вземете кабел  с европейски накрайник като този - https://instantpot.bg/produkt/zahranvasht-kabel-s-shtepsel-evropeiski-standart/
По-удобно и по-безопасно е, отколкото с преходник.
Има такива и в Амазон, има и по специализираните български магазини.
Преходници за никакви уреди не слагат. За някои от моделите на Инстант пот имаше по два кабела като горния - с EU и UK накрайник, но обикновено си го пише в описанието.
Виж целия пост
# 228
По-добре си вземете кабел  с европейски накрайник като този - https://instantpot.bg/produkt/zahranvasht-kabel-s-shtepsel-evropeiski-standart/
По-удобно и по-безопасно е, отколкото с преходник.
Има такива и в Амазон, има и по специализираните български магазини.
Преходници за никакви уреди не слагат. За някои от моделите на Инстант пот имаше по два кабела като горния - с EU и UK накрайник, но обикновено си го пише в описанието.
Благодаря ти Simple Smile
Обаче го няма в наличност, ще чакам.
Не съм се сетила, иначе щях да поръчам по един резервен от Амазон. Останах с впечатление, че слагат и за EU.
Виж целия пост
# 229
По-добре си вземете кабел  с европейски накрайник като този - https://instantpot.bg/produkt/zahranvasht-kabel-s-shtepsel-evropeiski-standart/
Има такива и в Амазон, има и по специализираните български магазини.
Пример за специализиран магазин:
https://steinberger.bg/product/1204/kompyutaren-mrezhov-kabel-22 … -nksk-200711.html
Има го и на много други магазини. Потърсете. Вземете кабела и покажете кррая дето се включва в уреда. Те ще ви кажат колко струва варианта с европейски накрайник. 5 Лева може да е нормално за пазара не знам.
Аз понеже съм се занимавал с компютри никога не съм купувал. Там където има компютри втора употреба трябва да имат такива кабели на кило. Може няой да ви подари един.
Виж целия пост
# 230
По въпроса с кабела, аз за една халогенна фурна, която купих с преходник, сложих един кабел от компютър. Прилича на показания по-горе, най-обикновен захранващ кабел за компютър. Работи вече 5 години.

Нетман точно такъв е показал. Не се занимавам с компютри, но се имам няколко в едно чекмедже. Само трябва да им намеря приложение. ИП крисп за 80 паунда ми звучи добре - може и без кабел да дойде.
Виж целия пост
# 231
За съжаление, моите не са от тези за 80 паунда. Даже и не съм видяла такава цена. А и с тази доставка от 150 лв. скъпичко си станаха. Дано поне работят безпроблемно Simple Smile
Много благодаря на всички с мненията за кабелите. Hug Ще потърся такива Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Може да се смени само щепсела, вкъщи имаме сумати английски уреди, ММ слага нови щепсели и ползвам с години.
Гаранцията никога не ме е вълнувала, купувам си неща, с които не се занимавам за ремонти. То не че е ставало нещо да се развали. За 100-200-300 лв уред няма да се разправям да го връщам чак в Англия или Германия. Колкото си работи..
Виж целия пост
# 233
За съжаление, моите не са от тези за 80 паунда. Даже и не съм видяла такава цена. А и с тази доставка от 150 лв. скъпичко си станаха. Дано поне работят безпроблемно Simple Smile
Много благодаря на всички с мненията за кабелите. Hug Ще потърся такива Simple Smile
На ваше място не бих сложила кабел от компютър, въпреки мненията на местните "специалисти". Когато се взема кабел за такъв уред се гледа и сечението на кабела, а със сигурност то няма да е еднакво за уред с малка консумация, какъвто е компютъра и такъв с почти 2 кW мощност, какъвто е е един уред за готвене.
Виж целия пост
# 234
Здравейте! Трябва да поръчам една част от американския амазон. Дава ми да го поръчам през немския с безплатна доставка до Берлин, но пише, че се доставя от Амазон US - някой поръчвал ли е така да не вземе да отиде на митница и фирмата превозвач да не може да го освободи?
Виж целия пост
# 235
Привет!
Дали има някой от вас, който живее или е поръчвал до Холандия? Към кой амазон да се насоча и евентуално доставката, и друго каквото знаете ще ми е от полза.
Благодаря предварително !
Искам да направя подарък за приятелка, която живее там, еър фрайер.
Виж целия пост
# 236
Привет!
Дали има някой от вас, който живее или е поръчвал до Холандия? Към кой амазон да се насоча и евентуално доставката, и друго каквото знаете ще ми е от полза.
Благодаря предварително !
Искам да направя подарък за приятелка, която живее там, еър фрайер.
За Нидарландия нямам опит, но съм поръчвала от немския Амазон до Швейцария и Италия(продавач Амазон).
Показва си цената на доставка и нищо повече не съм плащала.
Стоките си пристигнаха в дадения срок.
Виж целия пост
# 237
Здравейте! Трябва да поръчам една част от американския амазон. Дава ми да го поръчам през немския с безплатна доставка до Берлин, но пише, че се доставя от Амазон US - някой поръчвал ли е така да не вземе да отиде на митница и фирмата превозвач да не може да го освободи?
Амазон правят митническото обслужване, начисляват си предварително всичко, което ще трябва да се плати. Получават се директно при превозвача, без допълнителни разправии.
Аз съм поръчвала така и до немски и до английски адрес. Важно е само и продавач и изпращач да са Амазон US, за да е сигурно че ще поемат митническото обсужване.
Виж целия пост
# 238
Привет!
Дали има някой от вас, който живее или е поръчвал до Холандия? Към кой амазон да се насоча и евентуално доставката, и друго каквото знаете ще ми е от полза.
Благодаря предварително !
Искам да направя подарък за приятелка, която живее там, еър фрайер.

Немския
Виж целия пост
# 239
Привет!
Дали има някой от вас, който живее или е поръчвал до Холандия? Към кой амазон да се насоча и евентуално доставката, и друго каквото знаете ще ми е от полза.
Благодаря предварително !
Искам да направя подарък за приятелка, която живее там, еър фрайер.
Защо не ползвате холандския Амазон? И без това цените са по-изгодни, отколкото в немския.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия